DZIŚ JEST:   07   GRUDNIA   2019 r.

Pierwsza Sobota
Św. Ambrożego, Doktora Kościoła
Św. Marii Józefy Rosello
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Lewacka ciapara w głowie...
10 miesięcy temu / Mamba owocowa
 
JAK TRZEBA MIEC WYKOSLAWIONY UMYSL, ZEBY COS TAKIEGO GLOSIC, CHYBA PRZEZYL REINKARNACJE Y POPRYEDNIEJ EPOKI
10 miesięcy temu / JONAS
 
JAK MOCNO TRZEBA MIEC WYKOSLAWIONY UMYSL ZEBY COS TAKIEGO GLOSIC, JAK BY GO WYJETO Z LAT
10 miesięcy temu / JONAS
 
"admirał" jest tego przykładem ,dla niego wszystko jasne
10 miesięcy temu / do hm
 
ten ze zdjęcie ma łeb Romek
10 miesięcy temu / zan
 
@katopol: Szkoda że funkcjonariusze frontu historycznego IIIRP podlegli POPiS nie wykryli jeszcze nie rzadkich przypadków podszywania się sowieckich komunistów pod żołnierzy wyklętych. Widać maja w tym interes. Posłuchaj Leszka Zebrowskiego.
10 miesięcy temu / Pl
 
Pomódlmy się za Adriana Zandberga
10 miesięcy temu / lech
 
No i też rudy.
10 miesięcy temu / 1234
 
za szkalowanie bohaterów ten hmmm...Pan powinien pęknąć przed sądem...
10 miesięcy temu / delux
 
Jego bohaterowie to ubecy
10 miesięcy temu / Epaminondas
 
Pompowanie tej pamięci o nieszczęśliwych ludziach, pogubionych w czasie wojny jest bezsensowne, szczególnie na katolickim portalu. Zabójstwa i bratobójcze mordy nie są godne naśladowania. Prawda i tylko prawda.
10 miesięcy temu / katopol
 
Niech wraca skad przyjechal.
10 miesięcy temu / RobertM
 
uważam, że wrogowie Polski jako niepodległego państwa zawsze będą mówić z nienawiścią wbrew prawdzie, wbrew wolności, przeciw wierze - bo jest ona ratunkiem dla nas i naszej Ojczyzny.
10 miesięcy temu / Andrzej
 
Przykre to, ale:'Zandberg ...i wszystko jasne".
10 miesięcy temu / admirał
 
Czyli mój wójek, ktory z bronią w ręku walczył z faszystyami od 1.09.39 potem ZWZ i AK (u Ponurego i Szarego) a potem zesłany, czyli jest on faszysyą w ocenie tego nieuka.
10 miesięcy temu / Loli
 
Totalny terror wprowadzony po zakończeniu wojny pokazuje czym kończy się odrzucenie Boga.
10 miesięcy temu / Obywatel
 
Nie polemizuje się z "tego typu inteligentami", czasy stalinowskie mamy już za sobą.
10 miesięcy temu / Kpt. Żbik
 
tak wychodzi jak się cos robi tylko emocjami i nie przygotuje dobrze ,typowy błąd ludzi którzy znają tylko swoją -nawet jak słuszną -rację i nie zrobią rozeznania
10 miesięcy temu / do @hm?
 
Tak to jest ja się układa z przestępcami. To efekt okrągłego stołu. Wszyscy komuniści od sekretarza POP w górę powinni dostać dożywotni zakaz jakiejkolwiek pracy w budżetówce. Nie musielibyśmy teraz słuchać chorych majaczeń marksistów ala Zandberg.
10 miesięcy temu / PRPR
 
Rację ma pan Leszek Żebrowski-sprawdzajcie korzenie i środowisko,z którego pochodzą,to wiele mówi o waszych adwersarzach.I to jest prawda,którą można określić,że czym skorupka za młodu nasiąknie,tym na starość trąci,albo czego Jaś się nie nauczył,tego Jan nie będzie umiał,albo ktoś coś wyssał z mlekiem matki.Przysłowia również są mądrością narodów.Warto z nich czerpać także.
10 miesięcy temu / antyk
 
W kraju, który tyle ucierpiał od komuny neo-komunista uwłacza pamięci ostatnich Żołnierzy II Rzeczypospolitej, którzy częstokroć nie mieli też żadnej alternatywy dla swojej walki. To co ten człowiek wygaduje to powtarzanie wprost prymitywnej stalinowskiej propagandy! Warto pamiętać, że Żołnierze Niezłomni nie utrzymaliby się tak długo, gdyby nie masowe poparcie społeczne, przecież w tym czasie na "wyzwolonych" i od razu zniewolonych przez Sowietów terenach Polski stacjonowały setki tysięcy żołnierzy radzieckich, a pomimo to władze radzieckie i będące ich przedłużeniem komunistyczne potrzebowały kilku lat by zdławić antykomunistyczne powstanie Żołnierzy Niezłomnych.
10 miesięcy temu / Oposu
 
Dokładnie tak jak w tytule żołnierzy podziemia niepodległościowego nazywal funkcjonariusze Ludowego Komisariatu Spraw Wewnętrznych ZSRR, którzy już w czasie trwania wojny rozpoczęli terrorem wprowadzanie w Polsce komunizmu sowieckiego. Armia Czerwona stacjonowała w Polsce BEZ JAKIEJKOLWIEK UMOWY miedzypaństwowej z Polską do 1956 r.To znaczy że przebywali w naszym kraju na PRAWACH OKUPANTA przez 12 lat. Oto co po sobie zostawili.
10 miesięcy temu / Jazzz
 
Jarmułkowy prowokator bez ojczyzny.
10 miesięcy temu / Airam
 
Cóż Pan Zandberg musiałby się trochę pouczyć... A może konieczna byłaby praca w charakterze wolontariusza na jednej z tysięcy polskich "Łączek", gdzie jego bożyszcza i wzorce ze Smiersza, NKWD, UB, KBW realizowali hasła "miłości" prawie jak Biedroń, Zandberg i im podobni. Może zamiast mówić o faszystach itp. Pan Zandberg przedstawiłby parę życiorysów "bojowników" spod znaku KBW czy UB - np. Różańskiego, Baumana. Szkoda zajmować się niedouczonymi skrajnie lewackimi wytworami post PRL-u ze szkoły p. Środy i jej podobnych...
10 miesięcy temu / wall
 
Z listą "żołnierzy Wyklętych" zrobiono to samo, co wcześniej kilkukrotnie robiono z listą 'eskimosów' o polskich nazwiskach. Bardzo się starano by nie dopisać tam Polaka, jeżdżono po parafiach i oglądano księgi, powstawała lista np 1.5 tys nazwisk, po opublikowaniu w ciągu paru dni pojawiała się ta lista z dopisanymi nazwiskami np 2 tys prawdziwych Polaków. Wszystko to już znane sposoby, dopisać bandytów do listy bohaterów, wtedy już mało kto uwierzy w takich bohaterów
10 miesięcy temu / MW
 
przecież to jest istna mowa nienawiści. Tvny i onety jeszcze nie grzmią.?
10 miesięcy temu / Gość
 
O "bohaterskich"komunistycznych zbrodniarzach ( np. bracia Bielscy)ani się nie zająknął. Niechby tylko spróbował!
10 miesięcy temu / agatgr1
 
To chyba był największy błąd osób, które postanowiły wypromować Żołnierzy Wyklętych, że zupełnie bezrefleksyjnie wrzucono do jednego worka prawdziwych bohaterów i zwykłych bandytów. W efekcie próba mówienia prawdy o tych pierwszych spotyka się w wielu środowiskach z oskarżeniem o bolszewizm, antypolskość itd.
10 miesięcy temu / @hm?
 
Niech stanie "w ringu" z Leszkiem Żebrowskim.
10 miesięcy temu / bvr
 
są wsie gdzie ludzie tez tak myślą bo tak ich zapamiętali ,świat nie jest czarno-biały,miejcie tego świadomość
10 miesięcy temu / hm?
 
Pan Zandberg powinien w kibitce wyjechać tam skąd jego dziadki przyjechały.....
10 miesięcy temu / X
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.