DZIŚ JEST:   21   LUTY   2020 r.

Najświętszego Oblicza Jezusa
Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Ks. prof. Oko: Mahomet seryjnie mordował, a Koran nakazuje go naśladować. Giną tysiące chrześcijan

Ks. prof. Oko: Mahomet seryjnie mordował, a Koran nakazuje go naśladować. Giną tysiące chrześcijan
Ks. Prof. Dariusz Oko. FOT.Szymon Zmarlicki/Foto Gosc/FORUM

Musimy brać pod uwagę, że islam zniszczył połowę chrześcijaństwa, że muzułmanie każdego roku zabijają dziesiątki tysięcy chrześcijan, gwałcą dziesiątki tysięcy chrześcijanek. Mamy prawo i obowiązek, by zastanawiać się, co zrobić, aby nie zniszczyli drugiej połowy – powiedział w TVP Info ksiądz profesor dr hab. Dariusz Oko.

 

Duchowny, który gościł w stacji razem z ks. Waldemarem Cisło, przebywał niedawno z pielgrzymką w Armenii. Na antenie zwrócił uwagę na ludobójstwo Ormian dokonana przez islamskich Turków.

 

Armenia jest otoczona przez 150 milionów muzułmanów, którzy chcieliby dokończyć dzieła. Tak samo Izrael, który jest otoczony przez muzułmanów. Ludzie w tych krajach łapią się za głowę, gdy widzą, że chcemy sobie sprowadzić muzułmanów. Wszędzie to kończy się tak samo. Tam gdzie muzułmanie osiągają władzę chcą wykończyć chrześcijaństwo – powiedział ks. Oko.

 

To jest sama istotna islamu. Trzeba pamiętać, że sam Mahomet to nie był drugi pan Jezus, tylko człowiek, który seryjnie mordował i gwałcił ze swoimi towarzyszami. Potrafił jednego dnia zrobić mały holokaust, wymordował całe plemię, 800 mężczyzn, a ich kobiety sprzedał na targu (…). Mahomet razem z towarzyszami zabijał tysiące ludzi, gwałcił tysiące kobiet, a w Koranie pisze, że trzeba go naśladować. Więc islamiści, muzułmanie go naśladują czternaście wieków – dodał duchowny jednocześnie ostrzegając Polaków przed pójściem tragiczną drogą zachodnich społeczeństw. – Wybrali religię przyjemności, która prowadzi do śmierci. Po ludzku nieuchronne jest, że zapanuje tam islam. My jeszcze mamy szansę uczyć się z ich błędów – powiedział.

 

O muzułmańskim niebezpieczeństwie mówił również ks. Waldemar Cisło. – Jesteśmy dla nich nikim. Człowiek, który nie wyznaje islamu jest muzułmanów nikim – stwierdził kapłan. Jak dodał, wiek XX i XXI to czas męczeństwa za wiarę, o czym w dokumentach przypominali nam papieże: św. Jan Paweł II i Benedykt XVI. W tym czasie życie z powodu wiary w Chrystusa oddało około 45 milionów ludzi.

 

 

Źródło: tvp.info / wpolityce.pl / Twitter

MWł

 

 


DATA: 2017-12-28 10:35
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A kogoś obchodzą chrześcijanie???????????? W 1915 przy jednym podejściu w Turcji wyrżnięto 1 500 000 Ormian. Przedstawicieli pierwszego państwa chrześcijańskiego na świecie. I co? Ktoś z tego powodu ukarał Turcję???
4 miesiące temu / pokój
 
Po prostu Koran tak nakazuje aby zająć białych. Może wtedy nie dochodzi do wojen w tropiku. W końcu jesteśmy wrogami i dzieła nas granice. My też ich nie wielbimy.
ponad 1 rok temu / Gracja
 
Piękny artykuł. W końcu ktoś odważnie powiedział prawdę. Zastanawiam się też tylko cały czas czemu świat nic z tym nie robi.
ponad 1 rok temu / Małgorzata
 
W 1908 roku w Turcji nastąpił wojskowy zamach stanu, władzę przejęli partia ?Młodoturcy?. Oficerów armii, urzędników, dziennikarzy zajmujących się polityką, przewodzących ?młodoturkom? łączyło jedno: byli masonami. Przywódcy tego ruchu studiowali w Paryżu dzieła opisujące przebieg Rewolucji Francuskiej, historię wyniszczenia katolików w Wandei ? i przystępowali do Wielkiego Wschodu Francji. Cała elita przywódcza młodoturków należała do masonerii . Ideologiem był Ziya Gökalp, promujący stworzenie nowej cywilizacji ludów tureckich od Bosforu po Ałtaj pod hasłami:? turkizacja, islamizacja, modernizacja?.Ormian masowo rozstrzeliwano, a gdy to okazało się za kosztowne i za wolne, pędzono ich na syryjską pustynię, Ormianki Turcy masowo gwałcili i mordowali po drodze. Półtora miliona zamordowanych armeńskich chrześcijan. Pierwsze ludobójstwo dwudziestego wieku na terenach związanych z cywilizacją europejską, zorganizowane przez masonów na chrześcijanach.
ponad 1 rok temu / El Shibanyi
 
Religio pokoju, zostaw nas w spokoju.
ponad 2 lata temu / aaa
 
MD nie masz bladego pojęcia o historii! Młodoturcy razem z Ormianami wymordowali także pół miliona innych chrześcijan: Greków i Asyryjczyków. Dzielnie im pomagali w tym dziele Kurdowie. Sto lat temu 20% ludności Turcji stanowili chrześcijanie, obecnie jest to 0,2%. Jeśli teraz w Europie nie ma tylu muzułmanów, to dlatego, że nastąpiła wymiana ludności. Np na Cyprze taka wymiana nie nastąpiła i teraz Cypr jest podzielony, bo Grecy nie chcą Turków w swoim państwie. W każdym państwie które było kiedyś chrześcijańskie a teraz jest muzułmańskie liczba chrześcijan spada od 100% do kilku, kilkunastu procent.
ponad 2 lata temu / ???
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.