DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Ks. prof. Dariusz Oko: atak na Chrystusa pokazuje, ile są warte hasła genderystów o tolerancji

Ks. prof. Dariusz Oko: atak na Chrystusa pokazuje, ile są warte hasła genderystów o tolerancji
Fot. Krystian Maj / Forum

Warto zastanowić się, jak środowiska lewicowe byłyby oburzone, gdyby bluźniercza profanacja, jaka miała miejsce na Krakowskim Przedmieściu, na pomniku Chrystusa dźwigającego Krzyż, została dokonana w stosunku do symboli związanych z islamem czy judaizmem. Jaki byłby wtedy rwetes, jakie rozdzieranie szat...

 

 

To, co stało się na Krakowskim Przedmieściu, jest jawnym aktem nienawiści i pogardy. Ludzie, którzy mówią o tolerancji, są przesiąknięci nienawiścią. Nie ma chyba jakiegokolwiek środowiska w cywilizowanym świecie, które zionęłoby nienawiścią tak bardzo jak genderyści.

 

Bluźnierczy atak, z jakim mamy do czynienia, to kolejny przejaw podobieństwa genderystów do komunistów, a gender to nic innego jak mutacja marksizmu. Zarówno ideologia gender jak i jej wyznawcy są przesiąknięci podobną pychą, podobną nienawiścią – w szczególności do religii katolickiej – jak marksizm i marksiści.

 

Różnica polega na tym, że marksiści mordowali kapłanów, prześladowali wyznawców Chrystusa, zrównywali z ziemią kościoły. Genderyści póki co jeszcze tego nie robią, a raczej nie są jeszcze w stanie tego robić, więc profanują na potęgę to co święte dla nas – katolików. Tego typu akty najlepiej uświadamiają nam, z kim mamy do czynienia i ile w tych ludziach jest pogardy. Powtórzę: ci, którzy mówią o tolerancji i walce z nienawiścią, sami są tą nienawiścią przepełnieni, dzięki czemu możemy zobaczyć ich prawdziwą twarz. Twarz strasznych ideologów spod znaku totalitaryzmu. Twarz ludzi, którzy nie mogą ścierpieć innych poglądów. I w końcu: twarz demoniczną, ponieważ zawsze gdy dzieje się takie zło, to złe duchy bardzo chętnie przykładają do niego swoje brudne łapy.

 

Jedynym pozytywem – jeśli oczywiście możemy o czymś takim mówić w obliczu tak haniebnego wydarzenia – jest to, że przynajmniej wielu z nas zrozumie, z kim tak naprawdę mamy do czynienia i przed kim się bronimy. Mało tego: musimy zrobić wszystko, aby ci ludzie nie osiągnęli w Polsce władzy, ponieważ na wzór bolszewików wprowadzą totalitaryzm aby zniszczyć, zlikwidować wszystkich, którzy mają inne przekonania niż oni sami.

 

Musimy się zdecydowanie bronić! Pan Jezus, kiedy został uderzony w twarz przez faryzeusza w czasie przesłuchania przed arcykapłanem Annaszem, nie nadstawił drugiego policzka, tylko powiedział: „Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?”. Syn Człowieczy bronił się przed zakłamaniem faryzeuszów. My też musimy się bronić przed współczesnymi, najbardziej zakłamanymi faryzeuszami, jakimi są genderyści. Gdyby ktoś napadł na Świętą Rodzinę, to co zrobiłby święty Józef? Nie stałby z boku, tylko bronił Maryi i Dzieciątka Jezus.

 

My też musimy się bronić przed genderystami jako największymi faryzeuszami, zakłamańcami i wulkanami nienawiści naszych czasów, po pierwsze przez szerzenie Prawdy przez wielkie P. Poprzez pokazywanie prawdziwego oblicza ideologii gender i stałe informowanie katolików w Polsce, z czym mamy do czynienia. Musimy ujawniać tę straszną, bolszewicką i totalitarną twarz genderystów. Nie możemy się bać! Najważniejsze, aby katolicy byli świadomi, że nie mamy do czynienia z bajką o żelaznym wilku, tylko ze zorganizowaną akcją totalnej antykatolickiej pogardy.

 

Poza tym musimy wykorzystać wszystkie dostępne środki prawne, aby bluźniercy, profanatorzy i barbarzyńcy spod znaku gender byli ścigani, aresztowani i postawieni przed sądem jak pospolici przestępcy. W przeciwnym wypadku genderyści się rozzuchwalą i przeprowadzą kolejne, być może dużo bardziej bluźniercze i niebezpieczne ataki, z agresją fizyczną włącznie.

 

 

Ks. prof. Dariusz Oko

 

 

 

 

Czytaj także:
DATA: 2020-07-30 07:48
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
23
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jakobini też mieli gęby wypchane hasłami o tolerancji, braterstwie, wolności, równości. Jak dorwali się do władzy wymordowali setki tysięcy. NIE SŁOWA A CZYNY ŚWIADCZĄ ZA WAS. Podobnie Lenin, Hitler, Stalin i im POdobni mieli gęby wypchane podobnymi frazesami. Skończyło się mordami nie setek tysięcy ale dziesiątków milionów. I tak będzie i tym razem. Tylko skala się zwiększy. I zawsze dla dobra człowieka oczywiście. A kończy się jak zawsze - mordy, gwałty, rabunki, zniewolenie, łajdaczenie niewinnych, aborcja, eutanazja, dewiacje wszelkiego rodzaju. By żyło się lepiej? Pytam retorycznie. Historia matką nauk.
5 miesięcy temu / CUDOWNE ŻYCIE
 
Zło należy potępiać i złu należy się przeciwstawić inaczej zawładnie nami tak jak totalitaryzm sowiecki po 45 r
5 miesięcy temu / Kerogo
 
Przed sadem to wznieca sie falszywe glosy o przesladowaniu lgbt w Polsce , poza tym jacy sedziowie ich skaza? Ci co skazuja np. Miedlara? Kpiny. A czemu to nie mozna ich namierzyc i w ciemnej uliczce gnaty policzyc albo napietnowac np niezmywalna farba na teczowo zeby kzdy widzial i omijal z daleka. Takie japiszony tylko lac po mordach i patrzec czy rowno puchnie, tfu.
5 miesięcy temu / de em
 
Trzeba dawać świadectwo kązdego dnia!!!!
5 miesięcy temu / makii
 
Redukowanie problemów jedynie do genderyzmu, to trochę za mało, aby zrozumieć zjawisko. Ktoś musi to finansować, ideologicznie kształtować, ktoś ma większy cel, niż tylko profanowanie i atakowanie... To tylko jeden z elementów układanki. Antony Sutton w swoich książkach wykazał, że za bolszewią i hitleryzmem stały wielkie pieniądze, które miały doprowadzić do ogólnoświatowego projektu NWO. Kościół też strukturalnie jest niszczony, zwłaszcza gdy przyjżymy się atakowi na sakramenty święte, nauczanie moralne, czesto w kręgach decydentów. Projekty, które wdrażane są w lokalnych Kościołach budzą równą grozę, jak te zachowania spod kościoła św. Krzyża. Warto sobie też zadać pytanie, czy Kościół w Polsce idzie drogą wierności Chrystusowi? Czasami się mi zdaje, że tego typu zachowania ludzkie jak to w Warszawie, to przestroga ze strony Boga, który dopuszcza tego typu rzeczy, że pewna granica w Kościele została już przekroczona. Wydarzenia ostatnich lat i miesięcy zdają się to p
5 miesięcy temu / Krakusik
 
LGBT=BOLSZEWIA. Czytałam wspomnienie z 1920. Czerwona hołota plądrowała dwory m.in. zostawiając wiszące łabędzie. Poduszone przy pomocy pozbawionych korony i rozszczepionych pni młodych drzewek owocowych. Pomysłowość NIENAWIŚCI nie zna granic.
5 miesięcy temu / babi
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.