DZIŚ JEST:   02   CZERWCA   2020 r.

Św. Marcelina i Piotra
Bł. Sadoka i towarzyszy
 
 
 
 

Krzysztof Pieczyński, medytacja i „zbiornik z energią”, czyli kolejny antykatolicki odlot aktora

Krzysztof Pieczyński, medytacja i „zbiornik z energią”, czyli kolejny antykatolicki odlot aktora
fot. Krzysztof Jarosz / FORUM

„Zdajemy sobie sprawę, że Kościół wypełnił Polskę siecią ośrodków, które dzień i noc zajmują się indoktrynacją. Stworzył w ten sposób pole energii, które go żywi”, ogłosił znany ze swoich antychrześcijańskich wystąpień Krzysztof Pieczyński.

 

Znany aktor wystosował apel, w którym wezwał do… medytacji, która uwolni Polskę i Polaków od wszechobecnej katolickiej indoktrynacji. „Proponuję aby zacząć od wspólnych medytacji i myśli dla uwolnienia Polski od wpływów Watykanu i kościoła katolickiego. Codziennie o 23:00 spotkajmy się w myślach i intencjach w najważniejszej dla nas teraz sprawie, Wolności od kk. Wszystkie formy tej medytacji są dozwolone gdyż chodzi o intencje, a ta jest jasna. Polska bez krzyży, bez martyrologii, bez prania mózgów przez speców od religii”, zaapelował Pieczyński.

 

Ponadto artysta stwierdził (nie po raz pierwszy zresztą), że  chrześcijaństwo jest „organizacją terrorystyczną”, a Jezus Chrystus… „postacią wymyśloną” i tylko medytacja, która wytworzy energię nie z tego świata pozwoli przekonać do tego większą liczbę osób i wygrać „wojnę z krzyżem”.

 

„Budujemy zbiornik z energią, z której po pewnym czasie, gdy uzbieramy jej więcej, każdy będzie mógł czerpać siły i natchnienie. Budujemy nową mentalność Polaka, dlatego tak ważne jest, aby ta praca z myślami, uczuciami i wyobraźnią była radosna. Wychodzimy z zatrutej rzeki o której przez wieki niewielu mówiło, że jest zatruta. Zmieniamy oblicze Polaka, grymas który stał się jego tożsamością. Grymas złości, gniewu i hipokryzji zmieniamy na prawdziwe oblicze, radości, ufności, otwartości. Budujmy nasz kraj w poczuciu własnej wartości, której nikt nam nie odbierze. Idziemy po naszą wizję przyszłości ze światłem w sercach i promiennym obliczem” – wskazywał Pieczyński.

 

Źródło: wpolityce.pl

TK

 

ZOBACZ TEŻ:

Pieczyński. Jak wrogowie Kościoła krzywdzą „naczelnego wroga Kościoła”


DATA: 2018-09-10 20:58
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tak trudno uwierzyć, ze mówi prawdę. A może on po prostu widzi więcej niż inni. On wierzy w Boga, a nie w kościół. Na ludzi mówiących prawdę zawsze jest najwięcej hejtu. A może warto obejrzeć film Matrix i pomyśleć, że to może my czegoś nie dostrzegamy, bo żyjemy w jakiejś iluzji.W co my wierzymy? Dogmaty kościołowe wymyślili ludzie. A może tak poszukajmy prawdy we własnych sercach? Jezus przez całe swoje życie uczył ludzi o świątyni serca. W świątyni serca każdego człowieka mieszka Bóg, czyli mamy stałe z nim połączenie. Bóg wie o nas wszystko. To komu i czemu służy spowiedź? Indywidualną spowiedź wymyślili irlandzcy zakonnicy i tak się dzieje do dziś. dziś bardzo dużo ludzi chodzi do kościoła ze strachu, bo się boi wykluczenia.Czy katolicy są lepsi od innych ludzi? Czy bardziej kochają bliźnich? Ile jest w nich empatii i tolerancji dla inności? Czy jako pierwsi podadzą pomocną dłoń, gdy będzie w życiu problem?
6 miesięcy temu / Prawda czy kła
 
Jest zgorzkniały i bardzo nieszczęsliwy to wyczuwa się w jego postawie i wypowiedziach. Ma swoje poglądy i bardzo mu doskwiera temat "Kościół".Kto skrzywdził tego człowieka tak bardzo, że nie może odpuścić? Każdy ma prawo do swoich poglądów, ale jeżeli one naruszają poglądy innych to już się na to nie godzimy.
ponad 1 rok temu / Gers
 
Proponuję kolegę aktora przeniśeść do sekcji gimnastycznej. Nabierze optymizmu... Tzn. jeszce więcej optymizmu. I co najważniejsze: przestanie gadać... takie farmazony.
ponad 1 rok temu / Emil M.
 
Panie Krzysztofie poki co to pozwoli pan ze sie pomodle w pana Intencji bo tylko tu Modlitwa moze pomoc.pozdrawiam Gosia
ponad 1 rok temu / Wierzaca
 
Z pierwszym zdaniem cytatu który zamieścił @jac zgodzić się może tylko satanista. Bo Kościół nie odciął katolików od źródła duchowości pochodzącej od Pana Boga, natomiast faktycznie odcina od innego źródła duchowości - szatana.
ponad 1 rok temu / do do jac
 
"Jezus Chrystys jest wymyślony". Jest wiele źródeł potwierdzających, że taki człowiek jak Jezus Chrystus żył i istniał naprawdę. Nawet wielu ateistów nie neguje tego faktu.
ponad 1 rok temu / trooper
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.