DZIŚ JEST:   29   MAJA   2020 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej
Św. Andrzeja z Chio
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kościół staje się powoli towarzysząco-słuchający., a nie nauczająco-ewangelizujący. Samo towarzyszenie sprowadzi kapłanów do roli psychologów, którzy słuchają wynurzeń pacjentów, ale rzadko mają mądrą radę. Rozeznawanie może być dobre, jeżeli służy wybraniu właściwej drogi. Obawiam się jednak, że trafną definicję tzw. Rozeznawania podała Iskierka. Ponadto wszechobecna ofensywa na wielu frontach LGBT jest już irytująca. Tu pojawia się nadzieja, że ta nachalna propaganda i entuzjazm wobec homoseksualistów, w końcu ludziom zbrzydnie i nie kupią tego soczyście lukrowanego, ale pustego w środku pączka. Z drugiej strony skoro po latach afer i bezprawia w stolicy ludzie ponownie dali władzę PO, to jakoś trudno wierzyć w mądrość i opamiętanie.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
579. Czy może się zdarzyć, że będziemy musieli odpowiadać wobec Boga za cudze grzechy? Może się zdarzyć, że będziemy musieli wobec Boga odpowiadać za cudze grzechy, mianowicie wtedy, jeżeli i o ile byliśmy albo przyczyną cudzych grzechów, bądź nakazując je i doradzając do nich, bądź też zgadzając się na nie, albo też nie przeszkodziliśmy cudzym grzechom, choć mogliśmy i powinni byli przeszkodzić.
ponad 1 rok temu / Katechizm
 
Brawo iskierka. Bardzo dobrze napisane! A zauważyliście, że milczenie jest dla papieża Franciszka odpowiedzią na wszystko? Na listy abpa Vigano, na pedofilię w KK, teraz milczeniem chce wychowywać młodzież. Wśród świeckich to się nazywa wychowanie bezstresowe i nie sprawdza się.
ponad 1 rok temu / jiko
 
Rozeznawanie jest hierarchom potrzebne do stwierdzenia czy wierni zaakceptowali już homoseksualistów i różnych dewiantów czy jeszcze potrzeba dodatkowej katechezy. Nazwanie ODWAŻNYM JEDNEGO WYSTĄPIENIA Bp Gądeckiego określa stopień sekularyzowania obecnego nowego Kościoła którego Pasterzem jest Biskup. To , że Kardynałowie z Afryki zgorszeni są swoimi kolegami z Europy i Ameryki to nie dziwi. Geograficzna IZOLACJA uchroniła ich od demoralizacji i FAŁSZYWEJ NAUKI po II S.W. Teraz widzimy jak wielką MISJĘ wypełnili MISJONARZE Kościoła Katolickiego głosząc Ewangelię w Afryce. Przykładem Bp Lefebvre.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
BRAWO I BoGU DZIĘKI ZA BISKUPÓW Z aFRYKI. OBY Nasi BiSKUPI NIE DALI SKUSIĆ NA UMIESZCZENIE W KOŃCOWYM DOKUMENCIE "LGBT",oby nie posłuchali złych ludzi. To CO ROBI fRANCISZEK JEST BŁĘDEM I NALEŻY SIĘ NIE ZGADZAĆ NA PROPOZYCJE jEZUITÓW I MODERNISTÓW KTÓRZY DĄŻĄ DO ROZMIĘKCZEludziNIA kOŚCIOŁA cRYSTUSOWEGO ZA POMOCĄ MŁODZIEŻY !!!i biskupów z Niemiec i innych pańśtw.
ponad 1 rok temu / JÓZEFA
 
"Klerykalizm"- łacińskie -"duchowieństwo". To jest szkodliwe zmienianie znaczenia słowa. Dewiacji dopuszczają się bałwochwalcy seksualni.
ponad 1 rok temu / Obserwator
 
Po owocach poznamy wielkiego odstępcę i pora od niego odstąpić pozostając przy Panu.
ponad 1 rok temu / observer
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.