Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   LUTY   2019 r.

Św. Polikarpa, biskupa
Bł. Wincentego Frelichowskiego
Bł. Izabeli, królewny
 
 
 
 

Krakowski Marsz dla Życia i Rodziny. Zobacz, co się działo! FILM


17 czerwca, ulicami Krakowa, przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. Już po raz szósty mieszkańcy Krakowa zademonstrowali swoje przywiązanie do rodzinnych wartości! ZOBACZ FILM.

 

 

Organizatorami krakowskiego wydarzenia był Instytut im. Księdza Piotra Skargi i Akademia Obrońców Życia. Czytaj więcej tutaj: „Niepodległa za życiem!”. Przez Kraków przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny

 

 


DATA: 2018-06-20 09:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tylko dlaczego takie szkockie klimaty? :)
8 miesięcy temu / Dominik
 
Urocze widowisko! chętnie bym wzięła udział w tym marszu, ale odległość i zdrowie nie pozwalają. Cieszę się , że dożyłam czasów, gdy takie imprezy dzieją się swobodnie, nie są niszczone przez władzę. Chwała Panu!!
8 miesięcy temu / bahorki 78
 
Marsze dla Życia i Rodziny są sprzeciwem na wojnę z prawem naturalnym i dekalogiem.
8 miesięcy temu / My Polacy
 
Czy ktoś wie, jaki to zespół szkocki przygrywał? Czy był to Częstochowa Pipes & Drums? (CPD)
8 miesięcy temu / Widzący z Lublina
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 89 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.