DZIŚ JEST:   09   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana Diego
Św. Leokadii, męczennicy
 
 
 
 

Krakowski „Dom Eq” pod lupą urzędników. Sprawdzą, co kryje się pod tą „tęczową” inicjatywą

Krakowski „Dom Eq” pod lupą urzędników. Sprawdzą, co kryje się pod tą „tęczową” inicjatywą
Zdjęcie ilustracyjne FOT. William Joubrel/Wostok Press/Maxppp France/FORUM
#GENDER    #LGBT    #DYKTATURA LGBT+    #KRAKÓW    #SZKOŁA    #DZIECI    #DEPRAWACJA    #SEKSEDUKACJA

W połowie czerwca w Krakowie swoją działalność rozpoczął „Dom Eq”, czyli miejsce stworzone z myślą o gejach, lesbijkach, biseksualistach i osobach transseksualnych. Po licznych prowokacjach i atakach na katolików wyprowadzanych ze środowiska LGBT+ w całej Polsce, urzędnicy chcą sprawdzić, co naprawdę kryje się pod krakowską „tęczową” inicjatywą.

 

Jak deklarowali organizatorzy, Dom Eq - Krakowskie Centrum Równości, to miejsce wydarzeń kulturalnych, wsparcia psychologicznego, integracji dla środowiska LGBT+. W nim także mieścić się mają siedziby organizacji tworzonych przez „tęczowe” społeczności. Miejsce to udało się zorganizować z pomocą środków ze zbiórek internetowych oraz wsparcia z Fundacji Batorego.

 

Po atakach wyprowadzanych na katolików przez środowiska LGBT+, urzędnicy zamierzają sprawdzić, co kryje w sobie „Dom Eq” – zarówno pod kątem tolerancji wobec tradycji, jak i zamierzeń w sferze edukacyjnej działających tam środowisk. Jak podkreślił Piotr Ćwik, wojewoda małopolski, środowiska homoseksualistów atakują ludzi wierzących, kpią z Boga i katolików. - Chcą wykorzenić z Polski wartości katolickie i naszą tradycję. Dlatego tak ważne jest to, byśmy promowali chrześcijańskie wartości – powiedział. Jak dodał, inicjatywie trzeba się „przyglądać z uwagą”, równocześnie „promując wartości, które są dla nas istotne, ważne, wartości oparte na tradycyjnym modelu wychowania rodziny, te wartości, które odwołują się do hasła Bóg, Honor, Ojczyzna”.

 

Wojewoda zapowiedział, że zbadane zostaną prawne podstawy, na których „Dom Eq” rozpoczął  funkcjonowanie. Podobnie się stanie, jeśli będą się pojawiały uchwały samorządu związane z promocją LGBT w szkołach. Eksperci wskazują, że samorządowcy, ale też i resort edukacji i podległe mu służby muszą zastanowić się nad funkcjonowaniem zapisów chroniących rodzinę i polską tożsamość. Na ewentualne poprawki nie ma wiele czasu, bowiem środowiska LGBT+ mają na celowniku swych działań dzieci i młodzież, także poprzez akcje organizowane w szkołach.

 

Źródło: radiomaryja.pl

MA


DATA: 2019-06-24 10:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

akurat to nie jest powód że nie zakładają rodzin i nie maja dzieci ,to zupełnie odrębna sprawa
5 miesięcy temu / do Izydor Orac
 
Wywalili Sorosa z Węgier, to próbuje teraz u nas. Czas najwyższy, żeby wszystko co tylko pachnie Sorosem wydalić jak najdalej od naszych granic i zdelegalizować jakąkolwiek formę działalności.
5 miesięcy temu / west
 
Srodowiska gejowskie rozregulowują rówieśników w sferze obyczajowej. Młodzi 20-30 latkowie myślą sobie "jestem hetero - jestem normalny", a potem ignorują obowiązek założenia rodziny i posiadania dzieci. Dzięki środowsisku LBGT już 30% Polaków deklaruje niechęć posuadania potomstwa. Takie domy powinny być zakazne, a praktyki homo - penalizowane.
5 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Jeszcze jedno gniazdo lewactwa, do rozwijania i propagowania ateizmu oraz antypolonizmu.
5 miesięcy temu / Zbigniew
 
Środowiska LGBT to zagrożenie dla Polski. To sekta !!! To zdemoralizowani ludzi, zboczeńcy. Oni zagrażają dzieciom i młodzieży i Polsce. To organizacja finansowana i sterowana z zagranicy.
5 miesięcy temu / Normalny człow
 
Spróbuj tylko skrytykować "uciśnione masy lgbt", a wtedy zobaczysz prawdziwe oblicze tej diabelskiej, tęczowej homorewolucji, pełnej złości i nienawiści do wszystkiego co heteronormalne. W tej wojnie ideologicznej wygrany może być tylko jeden!
5 miesięcy temu / Król Artur
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.