DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2020 r.

III Niedziela Zwykła
Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Kraków: homoimpreza w budynku Urzędu Miasta. Lewica odpowiada na naklejki „Gazety Polskiej”

Kraków: homoimpreza w budynku Urzędu Miasta. Lewica odpowiada na naklejki „Gazety Polskiej”
Pałac Wielopolskich w Krakowie (siedziba Urzędu Miasta Krakowa). FOT.Russell Yarwood from Costa Mesa, United States [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)]

W niegdyś poważnych i dostojnych murach krakowskiego Urzędu Miasta w czwartek 25 lipca odbędzie się „wieczór solidarności ze społecznością LGBT”. Wydarzenie ma stanowić odpowiedź „tęczowej” lewicy na naklejkową akcję „Gazety Polskiej” oraz działania licznych polskich samorządów, które bronią się przed homoseksualną ideologią.

 

„Jedną z inicjatorek akcji jest radna Nina Gabryś, przewodniczącą Rady ds. Równego Traktowania. Rada została powołana pod koniec maja przez prezydenta Jacka Majchrowskiego” – podaje serwis lifeinkrakow.pl. W rozmowie z „Gazetą Wyborczą” radna stwierdziła, że wydarzenie ma stanowić wsparcie dla osób LGBT+ „w tych trudnych chwilach medialnej i politycznej nagonki”.

 

Do udziału w homoimprezie zaproszeni zostali m.in. prezydent Krakowa profesor Jacek Majchrowski oraz jego zastępca Andrzej Kulig. Obecnie nie wiadomo, czy zjawią się na „wieczorze”.

 

Wydarzenie odbędzie się 25 lipca o godz. 18.30 w Urzędzie Miasta Krakowa, w sali im. Juliusza Leo.

 

Z artykułu na portalu krakowskiej „GW” wynika, że ową nagonkę stanowić ma uchwalanie w kolejnych zakątkach Polski deklaracji „Samorząd wolny od ideologii LGBT” oraz „dyskryminujące działania redakcji Gazety Polskiej”. Co ciekawe, ani „Wyborcza” ani chcąca „walczyć o miasto wolne od nienawiści” radna Gabryś nie kojarzą się z obroną wyszydzanych w przestrzeni publicznej katolickich świętości ani osób wierzących wielokrotnie w ostatnich miesiącach szkalowanych podczas homoseksualnych „parad równości”.

 

 

Źródło: lifeinkrakow.pl / krakow.wyborcza.pl

MWł

 

 

Tymczasem widać wyraźnie, że „tęczowa” ofensywa w Polsce przyspieszyła, obierając sobie Kraków za jeden ze swoich głównych celów. Wielokrotnie pisaliśmy o tym na portalu PCh24.pl.

 

 

Działanie homolobby w Krakowskim samorządzie. Zobacz RAPORT PCh24.pl!

 

 

Kraków i debata przy tęczowej fladze. Czyli promocja homoseksualizmu w urzędzie miasta

 

 

Magdalena Czarnik: dlaczego podpisałam petycję „Ratuj dzieci. Nie dla edukacji seksualnej w Krakowie”

 

 


DATA: 2019-07-19 13:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Krakusi sami wybrali sobie władze.
6 miesięcy temu / panda
 
Dlaczego 6kolorowa podrobka teczy nazywana jest teczą. Znienmy jej nazwe. Proponuję "stręcza"
6 miesięcy temu / Trąbolot
 
Niedługo wejdą na ambony w kościołach i będą nas"ewangelizować"przy pełnej akceptacji hierarchii.Moze czas już przerwać ten letarg drodzy katole i ruszyć się zza klawiatur bo czeka nas to co spotkało Sodomę
6 miesięcy temu / Ann
 
Majchrowski odpłaca.. wyborcom, którzy prosto z "kościółka" szli do urn wyborczych by zagłosować na lewaka. Mają rozkopany, wyprzedany krakówek, który przestał być elitarnym miastem kościołów i uniwersytetów stał się miastem przybytków i dewiacji.
6 miesięcy temu / hugo
 
To też przedwyborcza ustawka. Muszą pokazać jak bardzo że sobą "walczą" żeby lewica z PiS mogła przegrać z lewicą z PO. Wszystko to jedna i ta sama żydokomuna. Kaczyńscy byli doradcami KOR, a KOR to ludzie żydokomuny. PO i PiS mają korzenie u Bermana i Bieruta. Kaczyński i PC jednakowo z Unią Wolności korzystali z pieniędzy ukradzionych w FOZZ i ArtB. Wszystkie ich polityczne pociągnięcia są czystą współpracą tej samej żydokomuny przeciw Polsce. Obudźcie się wreszcie.
6 miesięcy temu / plk
 
Kiedy patrzę na historię Krakowa ogarnia człowieka autentyczny smutek, gdyż przy wszelkich haniebnych poczynaniach komuny, nie było tak zmasowanego ataku na rodzinę... Dzisiejsi włodarze Krakowa to dalekie echo ludzi pokroju prezydentów miasta Leo, Dietla, doktora Jordana i innych, którzy chcieli Krakowa nowoczesnego, a jednocześnie wiernego chrześcijańskiej tradycji... Dziś poza zewnętrznymi pozami czy frazesami w praktyce tego brak... Nawet wizyty Jana Pawła II w Krakowie, niewiele zdzialaly, gdy patrzy się na obecne poczynania włodarzy Krakowa... A przesłanie było jasne i klarowne... Polskę można jedynie budować na wierności Ewangelii Chrystusa...
6 miesięcy temu / Krakusik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.