DZIŚ JEST:   24   LIPCA   2019 r.

Św. Kingi, księżnej
Św. Krystyny z Bolsena
 
 
 
 

Konferencja o ekoideologii: „ONZ chce jeszcze większej kontroli”

Konferencja o ekoideologii: „ONZ chce jeszcze większej kontroli”
Fot. Pixabay

ONZ jest organizacją polityczną, wykorzystującą naukowców do swoich celów. Nie chcą zmian klimatu, chcą jeszcze większej kontroli. (…) największe zagrożenie dla Polski płynie dzisiaj z katowickiej konferencji – powiedział Marc Morano, były polityk Partii Republikańskiej, podczas sesji zatytułowanej „Jaka polityka wobec zmian klimatu jest dobra dla Polski?”, odbywającej się w Gliwicach.

 

Prelegenci prezentowali różne wizje kształtu polskiej energetyki w kontekście widocznych dzisiaj zmian klimatycznych.

 

- W tym roku przeżywamy kolejną już rocznicę niespełnionej przepowiedni Ala Gore’a, który odbierając pokojową nagrodę Nobla, przepowiadał, że do 2014 roztopią się bieguny a paliwa kopalne wkrótce się skończą. (…) Dzisiaj należymy do najmniej uzależnionych od dostaw energii krajów w UE i ktoś chce to zmienić – powiedział dr Tomasz Teluk, prezes Fundacji Instytut Globalizacji, organizatora konferencji.

 

- Przeraża mnie, w jak olbrzymim stopniu idea tzw. globalnego ocieplenia, będącego konsekwencją działań człowieka, wydaje się akceptowana przez całe społeczeństwo. Nie wiem jak można dziś uczyć ludzi zmiany patrzenia na ten temat – mówił za pośrednictwem komunikatora Skype dr Walt Cunnigham, astronauta, były członek misji Apollo 7. – Społeczeństwo nie jest nawet zainteresowane szukaniem danych dotyczących tego, co naprawdę się dzieje. Na obecną zmianę temperatury wpływa jeszcze wiele innych zjawisk. Niewielu zdaje sobie sprawę, jak nikły wpływ ma na to wszystko człowiek. Nikomu nie przeszkadza fakt, że poziom mórz oraz temperatura jest najniższa od 6 milionów lat – mówił.

Craig Rucker, prezydent wolnorynkowej organizacji pro-środowiskowej CFACT z Waszyngtonu, wskazywał na dwa czynniki, za pomocą których Organizacja Narodów Zjednoczonych próbuje kierować losami narodów. Pierwszy z nich to globalne ocieplenie, drugim jest tzw. zrównoważony rozwój. – Kto jest tą „diaboliczną siłą”, która niszczy całą planetę? To człowiek! (…). Chcą zakazać jedzenia mięsa, zabronienia używania plastiku czy korzystania z samochodów. Chcą także zatrzymać wszystkie rzeczy, które ich zdaniem zanieczyszczają planetę. Zero kopalni, zero węgla, zero wycinania drzew – wskazywał na strategię ekologistów. – Tak naprawdę wolny rynek i wzrost populacji idzie w parze ze zmniejszeniem zanieczyszczenia. Wystarczy popatrzeć, jak zanieczyszczone były państwa bloku wschodniego. Nasza przyszłość jest bardzo jasna, jeżeli tylko obierzemy kurs na wolność gospodarczą i rozwijanie technologii – dodał.

 

Marc Morano wskazywał, że Kanadę czy Francję dzisiaj ogarniają masowe protesty związane z wprowadzeniem agendy klimatycznej, a jeszcze kilka lat temu państwa te były liderami we wprowadzaniu „zielonej polityki”. – Największe zagrożenie dla Polski płynie dzisiaj z katowickiej konferencji – podkreślił.

 

- ONZ mówi, że 97 procent naukowców zgadza się co do poglądów dotyczących zmian klimatycznych. To wierutne kłamstwo. Będą wam chcieli wmówić, że polskie kopalnie węgla niszczą planetę – nie wierzcie im. ONZ powie, że są jedną z najlepszych placówek naukowych – to również kłamstwo. Oni są organizacją polityczną, wykorzystującą naukowców do swoich celów. Nie chcą zmian klimatu, chcą jeszcze większej kontroli – analizował politykę Organizacji Narodów Zjednoczonych.

 

- Jest taki jegomość, starszy pan który się nazywa Paul Ehrlich, który twierdzi, że liczba ludności świata musi zmaleć do jedynie miliarda. No ale od kogo tu zacząć? Oto jest pytanie! – ironizował Stanisław Michalkiewicz. – Drugi problem, to w jaki sposób przeprowadzić tę operację? (..) Będzie to wymagało ścisłej kontroli życia seksualnego – dodał.

 

PR

 

 

 


DATA: 2018-12-13 08:11
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ekologisci często kojarzeni z hippisami albo z anarchistami wspieranymi przez kogoś. Czyżby byli takimi bojownikami idealnymi dla tych co niszcza państwa. Otaczają opieka mniejszości szczególnie seksualne. Czy nie są jedynie wykorzystywani do narzucania ścisłej kontroli urodzin na wzór chiński. Potem aborcja, eutanazja, sterylizacja, zakazy in vitro bo lepsze roboty niż ludzie. I pełna kontrola nad wszystkim. Nie wszyscy na świecie do tego zmierzają jednak i oby te niektóre grupy nie wyeliminowaly wszystkich pozostałych.
7 miesięcy temu / Andrzej
 
Do szpulas11! Wspaniały komentarz. Myślę ,że powinni obradować na Saharze. Spuścić z samolotu ... 100 km od najbliższej oazy w garniturku, z podręcznym bagażem. Jak dotrą do celu pieszo to .....obradować o zrównoważonym rozwoju, nawet o obniżce liczby ludności świata a prof. Erlich powinien dać przykład temu wyzwaniu. Na suchych wybrzeżach Aleksandrii kiedy brakowało zboża i bydła by wyżywić żołnierzy, Katon kupił kozy. Zrzerały wszystko nawet czapki żołnierskie a Katon tego nie przewidział. Powiedział ! Nigdy w zyciu już nie spojrzę na żadną kozę!
7 miesięcy temu / Eliza
 
Al Gore dostał pokojową nagrodę Nobla właśnie za wkład w ekologię, który okazał się mitem...
7 miesięcy temu / Wojtek
 
"ONZ chce..." No to niech sobie chce. Chcenie tych bandziorów niewiele mnie obchodzi. Kiedyś towarzysz sekretarz generalny, niejaki Dag Hammarskjöld, podpalił praktycznie całą Afrykę w imię chorej ideologii. To dzięki jego poparciu i z jego inspiracji wybuchały wojny "o niepodległość", które tak naprawdę były wojnami plemiennymi. To nawet nie były wojny czarni kontra biali - bandyci mordowali każdego kto się nawinął, byle tylko zdestabilizować państwo i dorwać się do władzy i pieniędzy. To właśnie Hammarskjöld odpowiada za zniszczenie Rodezji i zrobienie z tego kraju piekła na ziemi.
7 miesięcy temu / Bondaree
 
:)wszystkie takie ,,konferencje,,powinny odbywać się na terenie jakiegoś poligonu( namioty lub ziemianki, kuchnie polowe, latryny) przywieżć towarzystwo pociągiem a ekstra rozrywki( czyli bimber od Pana Ignaca z pobliskiej wioski) za swoje. Paru twardzieli pewnikiem nadal by walczyło z klimatem na Świecie, pod choiną:)
7 miesięcy temu / szpulas11
 
Eko oszołomy obradują za zabrane nam w podatkach 252 mln. i to po to, żeby zniszczyć polską gospodarkę. Dlaczego nikt im nie robi wykładów z historii, ze Grenlandia była kiedyś zieloną wyspą, cystersi hodowali w Polsce winorośle nawet w okolicach Gdańska, a w XVII/XVIII w. Bałtyk był tak zamarznięty, że karczmy na nim stały. Jak wytłumaczą takie zmiany klimatu zebrani w Katowicach. Rząd powinien się wycofać, jak Trump z tych chorych porozumień.
7 miesięcy temu / finka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.