DZIŚ JEST:   19   WRZEŚNIA   2020 r.

NMP z La Salette
Św. Januarego, męczennika
Św. Alfonsa de Orozco
 
 
 
 

Konfederacja złoży projekt ustawy anty-LGBT. PiS mówi o „ideologicznym biciu piany”

Konfederacja złoży projekt ustawy anty-LGBT. PiS mówi o „ideologicznym biciu piany”
Fotograf: Jacek Szydlowski Archiwum: Forum
#DYKTATURA LGBT    #PIS    #KONFEDERACJA    #IDEOLOGIA    #GENDER    #USTAWA    #LGBT

Można domyślać się, że będzie to w większości jakieś ideologiczne bicie piany, nakierowane na to, by sprowokować lewą stronę sceny politycznej – tymi słowami zastępca rzecznika prasowego PiS Radosław Fogiel skomentował zapowiedź złożenia w Sejmie przez posłów Konfederacji projektu ustawy anty-LGBT.

 

Fogiel odniósł się do wywiadu opublikowanego w poniedziałek w dzienniku „Rzeczpospolita” z jednym z liderów Konfederacji Januszem Korwin-Mikke, który powiedział, że jego ugrupowanie chce zgłosić w Sejmie projekt ustawy anty-LGBT. – Zobaczymy, co zrobi PiS. (...) Zakaz LGBTQZ mogą wprowadzić, bo nacisk ich wyborców będzie duży i oczywisty. Będziemy ich bezlitośnie przypierać do muru. Spróbujemy – powiedział.

 

Znając osobę i formację, w ramach której zapewne będzie chciał tę ustawę zgłosić, można domyślać się, że będzie to w większości jakieś ideologiczne bicie piany nakierowane na to, żeby z kolei sprowokować lewą stronę sceny politycznej – przyznał w odpowiedzi Radosław Fogiel. Dodał też, że od strony „czysto technicznej” zastanawia się, jak Konfederacja zamierza zgłosić ten projekt ustawy. – Chyba brakuje im posłów – oznajmił (pod projektem ustawy podpisy musi złożyć minimum 15 posłów – przyp. red.).

 

Zastępca rzecznika prasowego PiS powiedział również, że w nadchodzącej kadencji Sejmu możemy mieć do czynienia z „samonapędzającym się mechanizmem”, w ramach którego „z prawej i lewej strony” będą wrzucane tematy, wokół których obie strony będą mogły budować oburzenie swoich elektoratów.

 

Pierwsze posiedzenie nowego Sejmu ma odbyć się 12 listopada.

 

Źródło: rmf24.pl, tvp.info, „Rzeczpospolita”

TK

 

Przeczytaj także:

Komuniści źli i nasi. PiS i reglamentowana dekomunizacja


DATA: 2019-10-28 11:07
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bicie piany - "prowadzić nieistotne, nieprowadzące do niczego rozmowy. Od bicia piany nie przybywa niczego konkretnego ? tylko piany." Wypisz, wymaluj PiS w sprawie LGBT, aborcji i 447. Konkretnego działania, czyli ustaw w tych sprawach nie wnosili ani nie popierali i jak widać nie planują popierać.
10 miesięcy temu / osoba
 
Bosak już powiedział, że chodzi o zakaz finansowania z zagranicy, o to, by na dodatkowe zajęcia w szkołach musiała być zawsze zgoda rodzica, a nie rady rodziców, oraz o zakaz marszów równości
10 miesięcy temu / BP
 
@Izydor Oracz Co ma LGBT do braku posiadania dzeci? Przecież jedno z drugiego nie wynika.
10 miesięcy temu / ollek
 
Mam nadzielje ze i w PiS się znjada zwolennicy tego pomysłu. Przecież PiS to nie jakis ideologiczny monolit.Jeśli PiS będzie odrzucał takie pomysły to leży, to już po nich.Właśnie i to jest problem w Pisie nie potrafią powiedzieć Nie nie lub Tak tak.Najwyżej PiS się rozpadnie bo tam jest wiele frakcji.
10 miesięcy temu / Cyryl
 
Ruch lgbt miesza w głowach także zdrowym, młodym Polakom. Tępi ich sumienia, powodując, że ponad 30% naszych rodaków nie ma lub deklaruje brak chęci posiadania dzieci. Mam nadzieję, że p Grzegorz Braun powtorzy z trybuny sejmowej swoj słowa przekazane na yt, że "homoseksualistów trzeba karać, symbolicznie, ale karać".
10 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
LGBT? Fałszywe ideologiczne wesołki.
10 miesięcy temu / Zbigniew
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.