DZIŚ JEST:   18   SIERPNIA   2019 r.

XX Niedziela zwykła
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
 
 
 
 

Konfederacja odkrywa karty. Zobacz, w których okręgach wystartują Braun, Godek i Winnicki

Konfederacja odkrywa karty. Zobacz, w których okręgach wystartują Braun, Godek i Winnicki
Fot. Mateusz Wlodarczyk/FORUM

KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY ruszyła w piątek z prezentacją swoich „jedynek” w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Wiemy m.in. w których okręgach wystartują Grzegorz Braun, Kaja Godek i Robert Winnicki.

 

Grzegorz Braun będzie „jedynką” KONFEDERACJI w okręgu 9, czyli na Podkarpaciu.

 

Kaja Godek będzie z kolei otwierać listę wyborczą KONFEDERACJI w okręgu 5 (Mazowsze).

 

Robert Winnicki został zaś oddelegowany do okręgu 3 (Podlasie, Warmia, Mazury)

 

Przedstawiciele KONFEDERACJI poinformowali również o „jedynkach” w okręgach 7 (Wielkopolska) i 10 (Małopolska i Świętokrzyskie). W pierwszym wypadku listę będzie otwierał Piotr Liroy-Marzec, a w drugim Konrad Berkowicz.

 

KONFEDERACJĘ tworzą: Partia KORWiN, Ruch Narodowy, środowiska Grzegorza Brauna, „Skuteczni” Piotra Liroya-Marca, środowiska pro-life Kai Godek oraz Federacja dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka.

 

TK


DATA: 2019-03-29 14:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
18
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

żeby nie Korwin to wygrała by Konfederacja , Błąd że startujecie z Korwinem on żle się kojarzy
2 miesiące temu / wierna Narodowc
 
obym się mylił ale jakubiakowi nie ufam
2 miesiące temu / kacu1980
 
Jeśli od początku ma Pani poglądy w pełni pro-life, a mimo to NADAL broni poglądu Korwina, to współczuję dyskomfortu moralnego lub zaślepiającego zauroczenia. PiS przed dojściem do władzy też głosił poglądy pro-life. I Korwin po ewentualnym dojściu do współwładzy zapewne by zmienił swe podejście - wszak mówił że dla realizacji podstaw programu, a u niego to wolny rynek, gotów jest na koalicję choćby z ludożercami. Czyż współczesnymi ludożercami nie są zwolennicy mordowania dzieci? Korwin w koalicji z czymś a'la Nowoczesna zapewne szybko "zapomniałby" o mordowanych dzieciach. Po drugie, nawet gdyby wprowadził pełny zakaz prawny mordowania, ale z jednoczesną ZADEKLAROWANĄ praktyką przymknięcia oka na egzekwowanie kar, byłaby to kpina z praworządności. Dlatego nadal twierdzę: w sprawie mordowania dzieci Korwin=PiS. A oskarżenia wobec niego o hipokryzję są zasadne zwłaszcza po tym, jak wiele razy deklarował wstręt do dotacji, ale gdy je dostał to chętnie przygarnął.
4 miesiące temu / do BP
 
Dyskusja nie zmieniła moich poglądów ani na milimetr. Korwin w zacytowanej wypowiedzi mówi o niedopuszczalności prawnego dopuszczenia mordowania nienarodzonych, a jak pokazuje praktyka PiS dopuszcza, więc moim zdaniem nie można postawić między nimi znaku równości. Korwin niejednokrotnie obrywał od swoich zwolenników za to, że porusza sprawy światopoglądowe i przez to traci część elektoratu wolnorynkowego, a on nigdy nie wycofywał się z konserwatyzmu, więc na razie trudno go oskarżać o hipokryzję. Jego brutalne słowa dotyczyły moim zdaniem świadomości, że nielegalne aborcje były są i będą, ale oczywiście niektórzy zrozumieją to jako moje zaślepienie, wybielanie wypowiedzi... wypowiedź brutalna, ale tak ją rozumiem. Prawie od początku pisałam, że INNA SPRAWA, JAK SĄ JAKIEŚ POWODY DO PODEJRZEŃ, więc tak ' bezpodstawnie. Moje określenie 'katol' było użyte w żartobliwym, ale nieagresywnym kontekście, bo uznanie mnie za swojego przeciwnika od początku było nieuprawnione
4 miesiące temu / BP
 
Błędny jest zarzut "BEZ ŻADNYCH PODSTAW". Podstawa to np. WYRAŻAJĄCE PEWNOŚĆ Pani słowa "Korwin jest przeciwnikiem aborcji i to jest całkowicie jasne", które padły już po cytacie krętactw Korwina, z których wcale nie wynika jego JASNY sprzeciw wobec aborcji. Dlatego polemizowałem, i jak widzę me przykłady i pytania doprowadziły Panią do rezygnacji z dalszej obrony poglądu Korwina, co cieszy. Obłudny jest zarzut czytania emocjami i dointerpretowywania, gdy Pani też okazuje emocje - np. wojowniczy katole - i dointerpretowuje niestworzone rzeczy, np. jakobyśmy naiwnie twierdzili że po zmianie prawa nielegalnych aborcji nie będzie. Proszę też łaskawie przyjąć do wiadomości, że dla katolika "jakiś sport "nie może być zamiennikiem aspektów związanych z ewangelizacją, w tym odpierania NA KATOLICKIM PORTALU ataków środowisk anty-life bądź obłudnie udających pro-life. No ale z Pani ostatniego wyjaśnienia wnioskuję, że obecnie do takich środowisk Pani nie należy. Pozdrawiam.
4 miesiące temu / do BP
 
Zacytuję samą siebie: Inna sprawa, jak są jakieś powody do podejrzeń. Pytając, czy w obu przypadkach, czy tylko w drugim, mój rozmówca BEZ ŻADNYCH PODSTAW zakłada, że wg mnie nie ma opcji, że w obu przypadkach przesłuchanie jest normalne. Proszę przestać czytać emocjami i dointerpretowywać niestworzone rzeczy. Ja np. podpisałam się pod projektem zatrzymaj aborcję i całym sercem jestem za życiem. Wiem też, co znaczy ciąża zagrożona, ostatnie 4 miesiące pierwszej ciąży praktycznie przeleżałam, na szczęście urodziłam w terminie, ale nie każdy ma tyle szczęścia. Jak nie ma Pan/Pani z kim walczyć, proponuję trenować jakiś sport - to lepszy sposób na wyładowanie napięcia niż poszukiwanie wrogów i fałszywych katolików w internecie. Nie wiem wszystkiego o Korwinie, ale na pewno kierunek jego działań, podobnie jak całej Konfederacji, jest prawidłowy, tj. konserwatywny światopogląd i poszanowanie własności, wolności gospodarczej. Pozdrawiam wojowniczych katoli! Buziaki
4 miesiące temu / BP
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.