DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Koncert Behemotha w Poznaniu odwołany

Koncert Behemotha w Poznaniu odwołany
fot. Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Jak podała Wyborcza.pl koncert Behemotha w poznańskim klubie Eskulap nie odbędzie się. – O odwołanie koncertu Uniwersytet Medyczny zaapelował do firmy prowadzącej klub – powiedział PCh24.pl prof. Marek Ruchała, rzecznik uczelni. Ale informacje potwierdza „Nergal”.

 

Prof. Ruchała nie potwierdził tym samym, że koncert został odwołany. – Jako Uniwersytet nie mamy takiego prawa. Klub należy do kompleksu uniwersyteckiego, ale to nie rektor podpisywał umowę w sprawie koncertu, ale firma prowadząca klub – mówi nam rzecznik poznańskiej uczelni.

 

ZAPROTESTUJ PRZECIWKO KONCERTOM BEHEMOTHA W INNYCH MIASTACH POLSKI

 

Czy oznacza to, że koncert może się odbyć? – Nie wiem. Z informacji medialnych wynika, że się nie odbędzie. O tym decyduje firma, która podpisała kontrakt na koncert – mówi prof. Ruchała. Zdaniem rzecznika Uniwersytetu Medycznego, rektor uczelni zwrócił się z prośbą o odwołanie koncertu z uwagi na bezpieczeństwo studentów, mieszkających w kompleksie akademickim. Od kilku dni zapowiadano bowiem protesty przeciwko koncertowi, a sytuacja ta – zdaniem rektora – mogła doprowadzić do zakłócenia spokoju mieszkańcom studenckiego akademika.

 

ZOBACZ GDZIE ODBĘDA SIĘ SPOTKANIA MODLITEWNE WYNAGRADZAJĄCE BLUŹNIERCZE KONCERTY BEHEMOTHA

 

Skąd więc informacja o tym, że to rektor odwołał koncert? Pierwszy o sprawie poinformował portal Wyborcza.pl. Tytuły o rzekomej decyzji rektora pojawiły się też w innych mediach. Strona „gazety Wyborczej” oparła swoją informację m.in. na wpisie Facebookowym lidera zespołu Behemoth, Adama Darskiego „Nergala”, który stwierdził, że Polska „została drugim krajem - po Rosji - w którym z powodów politycznych odwołano koncert Behemotha”. Tym samym lider satanistycznych muzyków potwierdził informację o odwołaniu koncertu.

 

Wcześniej koncert satanistycznego zespołu w klubie Eskulap był już odwoływany. Początkowo miał się odbyć 2 października. Z powodów formalnych miał jednak zostać przełożony i nowym, ustalonym terminem był 6 października. Teraz wiele wskazuje na to, że koncert w ogóle się nie odbędzie.

 

 

Źródło: wprost.pl

ged
DATA: 2014-10-07 09:00
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

PROF NIE MA RACJI NERGAL SIĘ TYM NIE PRZEJMUJE I MUZYKA GRA DALEJ NIE PODOBA SIE NIE SŁUCHAĆ NIKT NIE ZMUSZA
ponad 4 lata temu / LCF
 
Modemiku, jeszcze trudniej odwołać skrajnie lewacki marsz zboczeńców o nazwie Parada Równości.
ponad 6 lat temu / Rozczarowany
 
@deggu Tylko zwróć uwagę ja łatwo odwołuję się w Polsce wydarzenia, które nie pasują skrajnej prawicy, a jak "odwołuje" się faszystowski Marsz Niepodległości.
ponad 6 lat temu / TheModern
 
niech sobie w piekle pograją i pocharczą( niby śpiew) głupi" wyznawcy "szatana , co to ma być?!!!! bo na pewno nie sztuka
ponad 6 lat temu / zoja
 
Wolność nie polega na DOWOLNOŚCI w obrażaniu : czy ktoś oburzyłby się na odwołanie koncertu faszystowskiego lub poniżającego buddystów ??? chyba nie ...
ponad 6 lat temu / deggu
 
Brawa dla dobrej decyzji! Nie może być miejsca dla pełnego jadu i nienawiści satanizmu w Polsce!
ponad 6 lat temu / Przywracanie normalności
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.