DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Krucjata Różańcowa – modlitwy ekspiacyjne za satanistyczne koncerty Behemotha

Krucjata Różańcowa – modlitwy ekspiacyjne za satanistyczne koncerty Behemotha
fot. Adam Chelstowski/FORUM

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę w kolejnych miastach Polski, gdzie odbywać się będą koncerty Behemotha, planuje zgromadzenia modlitewne i protestacyjne. Celem zgromadzeń będzie przede wszystkim modlitwa ekspiacyjna i zamanifestowanie sprzeciwu wobec bluźnierczym koncertom.

 

Poniżej publikujemy apel przedstawicielki Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, która nie tylko zachęca od uczestnictwa w zgromadzeniach modlitewnych, ale informuje także o tym, gdzie i kiedy takowe mogą się odbyć.

 

Szczęść Boże

W związku z zaplanowanymi w całej Polsce koncertami satanistycznymi Nergala organizowana jest przez Krucjatę Różańcową za Ojczyznę modlitwa ekspiacyjna i protest przeciwko satanizmowi oraz propagowaniu morderczego zła!

 

Prosimy o rozsyłanie do przyjaciół i znajomych. Prosimy o wsparcie medialne. Spotkania dotyczą takich miast i miejsc jak:

2.10 – Poznań, klub Eskulap (na razie koncert odwołany na skutek protestów,  taktycznie przesunięty na inny termin – 06.10.2014 –  Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w Poznaniu jest przełożone na 06.10.2014 – spotykamy się wtedy o godz.17.00 przed budynkiem. Prosimy o kontaktowanie się z Panią Ritą Wilowską 797 355 240)

 

W związku tym w czwartek 2.X. o godz. 18.00 odprawiona zostanie w kościele św. Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej Msza Święta przebłagalna za grzech bluźnierstwa  a u Ojców Pallotynów na ul. Przybyszewskiego adoracja Najświętszego Sakramentu)

 

3.10 – Łódź, klub Wytwórnia (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej na godz. 17.00, Łódź ul. Łąkowa 29 – prosimy o kontaktowanie się z Panem Arkadiuszem Nowakowskim 535535332 (Solidarni2010 Łódź), zgromadzenie już zgłoszone do UM Łódź)

 

4.10 – Katowice, Mega Club (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt)

 

5.10 – Wrocław, klub Eter (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej na godz. 17.00 ul. Kazimierza Wielkiego 19 – prosimy o kontakt pod numerem 504239470 - Solidarni2010 Wrocław; zgromadzenie już zgłoszone do UM Wrocław)

 

8.10 – Kraków, klub Fabryka (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej –  prosimy o kontakt pod numerem 782 866 489. Spotykamy się na przebłagalnej modlitwie różańcowej pod Urzędem Miasta przy kościele Ojców Franciszkanów, plac Wszystkich Świętych o godz. 18.00)

 

9.10 – Kraków, klub Fabryka (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt pod numerem 782 866 489. Spotykamy się na przebłagalnej modlitwie różańcowej na Rynek Główny pod Bazyliką Mariacką o godz. 18.00)

 

10.10 – Warszawa, klub Stodoła, (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – kontakt 502 225232, Spotykamy się o godz. 17.00 na przebłagalnej modlitwie różańcowej na ul. Batorego 10, zgromadzenie już zgłoszone do UM Warszawa, zapewniona jest ochrona policji)

 

11.10 – Toruń, klub Od Nowa (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt)

 

12.10 – Gdańsk, klub B90 (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej –  kontakt 502 225 232, spotykamy się na przebłagalnej modlitwie różańcowej pod Klubem B90 na terenie Stoczni Gdańskiej dawna Hala 90B, ul. Elektryków o godz. 18.00, zgromadzenie już zgłoszone do UM Gdańsk, zapewniona jest ochrona policj)

 

zgłaszajmy w tych miastach zgromadzenia publiczne!

 

Zachęcamy, by w innych miejscach naszej Ojczyzny także zostały podjęte protesty i modlitwy na Różańcu Świętym i publiczne zadośćuczynienie.

 

W zgłoszeniu podajemy następujący cel zgromadzenia publicznego:

Protest uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę przeciwko znieważaniu Boga, Maryi Królowej Polski, Świętej wiary katolickiej, protest przeciwko przestępczemu, promującemu zło, wzywającemu do nienawiści, bluźnierczemu, wyszydzającemu uczucia religijne wierzących wystąpieniu zespołu muzycznego „Behemoth” pod kierownictwem tzw. Nergala Adama Darskiego. Modlitwa różańcowa i rozważania modlitewne jako akt wynagrodzenia Bogu i Maryi Królowej Polski za akt bezbożnictwa i bluźnierstwa jaki zaplanowany jest ze szczególną perfidią w październiku, miesiącu tradycyjnie poświęconym czci Matki Bożej Różańcowej. Modlitwa o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

 

Program zgromadzenia: będziemy się modlić w intencji „Z Maryją Królową Polski o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu”. Będziemy sprzeciwiać się bezbożnemu, bluźnierczemu, wzywającemu do nienawiści, obrażającemu Boga, Maryję Królową Polski i uczucia religijne Polaków i katolików koncertowi zespołu „Behemoth”.

 

Zło zwyciężymy dobrem modląc się na Różańcu Świętym powstrzymamy nie tylko rozprzestrzenianie się cywilizacji śmierci w naszej Ojczyźnie ale także ratować będziemy nieśmiertelne dusze tych wszystkich Dzieci Bożych, które opętane są kultem zła i przemocy.

 

Niepokalane Serce Maryi zwycięży poprzez kolejne zwycięstwo różańcowe.

Pozdrawiamy

Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Jadwiga Lepieszo


DATA: 2014-10-03 10:56
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To nie prawdopodobne nie możliwie chore i głupie a podobno żyję w kraju demokratycznym .... farsa i zakłamanie Politycy wszystko zrobią dla procentów a Behemot i tak będzie grał Chory kraj
ponad 6 lat temu / aiszek
 
Wygląda jak chory żart chorej instytucji w chorym państwie... Podobno świeckim. Haha.
ponad 6 lat temu / Deep
 
Krucjaty (łac. crux, krzyż) ? określenie religijnie sankcjonowanych wypraw zbrojnych w średniowieczu, podejmowanych przez państwa i rycerstwo katolickie Europy. Wojny te były prowadzone przede wszystkim przeciw muzułmanom, ale także przeciw poganom, chrześcijańskim heretykom, a czasami nawet przeciw katolikom. Czyli chcecie sila odbierac ludziom prawo do sluchania i ogladania widowiska? Chcecie odebrac im wolna wole, ta sama która Bóg im dał? I kto tu na piekło zasługuje?
ponad 6 lat temu / macio
 
Konstytucja naszego kochanego kraju mówi o wolności wyznaniowej, wolności słowa i przekazów artystycznych, więc nie wiem czy te "święte" zgromadzenia są tak do końca legalne. Swoją drogą na miejscu Nergala i całego zespołu Behemoth bym się tylko cieszył wspaniałą, głośną no i oczywiście darmową reklamą.
ponad 6 lat temu / Wilk
 
Ciekawe kto zwróci pieniądze ludziom, którzy kupili bilety na koncert w Poznaniu?
ponad 6 lat temu / Michał Sędek
 
@rem Zupełnie jak Twój komentarz
ponad 6 lat temu / koteq
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.