DZIŚ JEST:   01   CZERWCA   2020 r.

NMP Matki Kościoła
Św. Justyna, męczennika
Św. Pauli
 
 
 
 

Kolejny sukces deprawatorów dzieci! 11-letni „Drag queen” gościem amerykańskiej telewizji

Kolejny sukces deprawatorów dzieci! 11-letni „Drag queen” gościem amerykańskiej telewizji
fot. YouTube/ Good Morning America

Gościem popularnego amerykańskiego programu śniadaniowego „Good morning America” był na początku listopada 11-letni Desmond Napoles. Chłopiec znany jest z tego, że... przebiera się za kobietę, a jego artystyczny pseudonim brzmi „Desmond is Amazing” (ang. Desmond jest niezwykły). Każdy z odcinków programu w stacji ABC ogląda średnio 4,5 miliona amerykanów.

 

Seksualizacja dzieci i promocja ideologii gender w Stanach Zjednoczonych wchodzi na salony. Jedna z największych amerykańskich stacji postanowiła do programu śniadaniowego zaprosić popularnego drag queen, czyli mężczyznę zawodowo przebierającego się za kobiety. To znany jako „Desmond is amazing” 11 letni chłopiec.

 

Jak sam zaznacza, zaczął przebierać się w damskie ubrania mając 6 lat, a widzący to rodzice postanowili pozwolić mu na „eksplorację własnego ja”. Prowadzący program wyrażali podziw wobec działalności chłopca i gratulowali mu odwagi. Do programu zaproszono także najbardziej znane w Ameryce postaci „drag”, które działalność chłopca określiły jako inspirującą, odważną, a jego samego nazwały „przyszłością ruchu drag”.

 

Prowadzący w pewnym momencie zadali prowokacyjne pytanie: „Życie jest ciężkie, a nie wszyscy akceptują to kim jesteś, otwarcie cię krytykując. Co im odpowiesz?”. – Nie ma problemu – odpowiedział Desmond. Warto jednak zauważyć, że krytycy działalności chłopca nie atakują bezpośrednio jego osoby. Największe zarzuty kierowane są przede wszystkim wobec rodziców oraz stacji telewizyjnych decydujących się na jego promocję.

 

„Drag queen są i zawsze byli typową rozrywką dla dorosłych, a otaczająca je kultura jest jawnie seksualna” – wskazała Elizabeth Johnston, autorka bloga „Aktywna Mama”. „Kultura draq nie jest w żadnym stopniu odpowiednia, by wprowadzać w nią dzieci. Tym, którzy są odpowiedzialni za przemysł rozrywkowy w tym kraju widocznie wydaje się, że pokazanie chłopca w roli, która najczęściej kojarzona jest z klubach ze striptizem, jest urocze” – dodaje.

 

Do najcięższych zarzutów pod adresem rodziców chłopca należy fakt, że poprzez narzucanie mu zachowań dorosłych, tak naprawdę bezpowrotnie okrada się go z dzieciństwa. Zdaniem dziennikarzy LifeSiteNews „subkultura LGBT nigdy nie będzie w stanie uświadomić sobie ogromu cierpienia jakie zadają dzieciom, które zmuszają do szybszego dorastania (…) zbyt wczesna inicjacja seksualna może okazać się fatalna w skutkach. Potwierdza to wysoki wskaźnik uzależnienia od narkotyków, wykorzystywania seksualnego i ryzykownych zachowań seksualnych nieletnich LGBT (…) wskaźnik zarażenia wirusem HIV wśród biseksualnych mężczyzn w przedziale wiekowym 13-24 jest niezwykle wysoki. Niemal 40 proc. nieletnich bezdomnych identyfikuje się jako LGBT”.

 

 

Źródło: lifesitenews.com / YouTube/Good Morning America

PR

 

 

 

  


DATA: 2018-11-19 09:04
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pełzająca pedofilia, i tyle.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Za ileś tam lat z tych dzieci, którym teraz lewica tak miesza w głowach wyrosną dorośli, którzy mogą sobie nie poradzić w życiu... wtedy to będzie większy dramat, ale pewnie o to chodzi.
ponad 1 rok temu / lexie
 
Obrzydliwe! Brak słów.
ponad 1 rok temu / Gość
 
To zbrodnia na dziecku i odbieranie mu dzieciństwa.
ponad 1 rok temu / trooper
 
Kim będzie ten dżentelmen, kiedy do jego drzwi zapuka bandyta chcący okraść, pobić i podpalić jego dom. Czy w tym momencie usłyszy: sorry, mister Desmond, to pomyłka w tej chwili wychodzę.
ponad 1 rok temu / jotka
 
Nie wiem w czyim imieniu stwierdzasz "nie nasza sprawa", ale na pewno nie chrześcijan. Bo naszym, chrześcijańskim, obowiązkiem jest troska o dobro bliźniego.
ponad 1 rok temu / do tereferek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.