DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Kolejna prowokacja środowisk LGBT. Życzą katolikom „tęczowych świąt”

Kolejna prowokacja środowisk LGBT. Życzą katolikom „tęczowych świąt”
Zdjęcie ilustracyjne/fot. Sachelle Babbar / Zuma Press / FORUM

Na ulicach kilkudziesięciu dużych miast Polski można zaobserwować bilboardy z napisem „tęczowych świąt”. Jak się okazuje, to kolejna akcja – prowokacja przygotowana przez środowiska LGBT, które tym hasłem nawiązują do katolickich świąt Bożego Narodzenia.

 

„Tęczowych świąt. Trzymajmy się razem” – to hasło, które pojawiło się na bilboardach w wielu polskich miastach. Kampania zorganizowana przez Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza ma „wspierać” homoseksualistów, ale jednocześnie jest kolejną prowokacją przygotowaną przez aktywistów ruchu LGBT. Bannery i bilboardy w kolorach tęczowej flagi homoseksualistów można zobaczyć nie tylko w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu, ale również w Gliwicach, Radomiu, Rybniku i Lublinie.

 

Kampania zachęca również do złożenia podpisu pod apelem pt. „Chcę lepszej Polski”, w którym zawarto wiele postulatów ruchu LGBT. Petycja ma w niedalekiej przyszłości trafić do polityków dzisiejszej opozycji i zachęcać do podjęcia działań mających na celu realizację postulatów homoseksualistów.

 

„Chcemy dodać sił wszystkim osobom LGBT+, dla których ten rok był koszmarny i wezwać do podpisania apelu o Polskę bezpieczną dla wszystkich” – tłumaczą inicjatorzy kampanii związani ze Stowarzyszeniem Miłość Nie Wyklucza. „Życie w Polsce jest wyzwaniem, zwłaszcza dla młodych osób LGBT+. Okres świąteczny bardzo często nie jest dla nich powodem do radości, bo przynosi perspektywę spotkania z nieprzyjazną lub otwarcie wrogą rodziną. Dlatego przypominamy, że jesteśmy w tym razem, bo tweedy jesteśmy silni i silne” – mówi Aleksandra Kaczorek, jedna z osób odpowiedzialnych za akcję „Tęczowych świąt”.

 

Aktywiści LGBT wskazują, że zależy im m.in. na bezpieczeństwie „rodzin” zakładanych przez pary osób tej samej płci, ale także chcą przestrzegania „praw osób transpłciowych”. Dodają, że to nie są tematy zastępcze tylko ważne zagadnienia i norma w wielu krajach Unii Europejskiej.

 

 

Źródło: wirtualnemedia.pl, trójmiasto.wyborcza.pl

WMa

 

 

Czytaj także:
DATA: 2020-12-20 08:56
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Oczywiście życzę wszystkiego dobrego aktywistom LGBT i aborcjonistom, szczególnie żeby zrozumieli swoje błędy. Wszystkim Życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. W Wigilię jak co roku odwiedzimy wszystkim sąsiadów składając sobie nawzajem życzenia. Wśród sąsiadów mam parę gejów wychowującą córeczkę. Są dobrymi ludźmi, zawsze pomocni nasze dzieci się razem bawią. Wszyscy musimy się szanować. Pozdrowienia z Uppsali
1 miesiąc temu / Eric
 
Co uczyniły redakcje mediów katolickich, aby autorki/rzy tych życzeń otrzymały/li niezbędną pomoc w nawiązywaniu prawidłowych relacji w podstawowych wspólnotach życia: rodzinie, pracy/szkole, związkach wyznaniowych? W jaki sposób wypełniają nauczanie księży biskupów: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach ?Odwagi? ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.? list episkopatu, niedziela św. Rodziny? Gdzie w PCh24 można przeczytać o stanie realizacji tego nauczania?
1 miesiąc temu / pytajnik
 
Czy w końcu to towarzystwo LGBT ktoś poskromi ?
1 miesiąc temu / Adi
 
Katolik nie może teraz usiąść z założonymi rękami. Ma walczyć o godność dzieci Bożych. Ma stanąć twarzą w twarz przed atakami lewicowego środowiska ideologii LGBT. Jeśli nie wygramy z ideologią nie walcząc z człowiekiem, to czeka nas zrównanie z ziemią. Polski nie będzie, jak się poddamy
1 miesiąc temu / Nie przejmować
 
Z czego wysupła brzydota pokaże piękno?
1 miesiąc temu / ia
 
@magis, a czy Ty odziedziczysz?
1 miesiąc temu / Dawid
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.