DZIŚ JEST:   30   MAJA   2020 r.

NMP Królowej Apostołów
Św. Joanny d'Arc
Św. Jana Sarkandra
 
 
 
 

Kanada zwiększy nakłady na promocję aborcji w uboższych krajach

Kanada zwiększy nakłady na promocję aborcji w uboższych krajach
Premier Kanady Justin Trudeau fot. CHRIS WATTIE/REUTERS

Kanadyjski rząd premiera Justina Trudeau zwiększa nakłady finansowe na promowanie mordowania dzieci poczętych na całym świecie.


Premier Justin Treudeau ogłosił wzrost nakładów na promocję cywilizacji śmierci podczas wtorkowej konferencji Women Deliever 2019 w r Vancouver. Mowa o rozszerzeniu pakietu finansowego obejmującego „zdrowie reprodukcyjne, seksualne i macierzyńskie” oraz opiekę nad „noworodkami i dziećmi”.

 

Do 2023 roku Kanada będzie wydawać na te cele każdego roku 1,4 mld dolarów, z czego niemal połowa trafiać ma specyficznie na promocję „praw seksualnych i reprodukcyjnych”. Obecnie rząd kanadyjski wydaje w ramach pakietu 1,1 mld dolarów, z czego na rozszarzenie wspomnianych „praw” trafia 400 milionów. Zwiększone nakłady dotyczą więc de facto wyłącznie mordowania nienarodzonych.


„Finansowanie pomoże zapewnić kobietom i dziewczętom na całym świecie dostęp do wysokiej jakości usług medycznych, których im potrzeba, w tym do bezpiecznej i legalnej aborcji, a także zapewni wsparcie praw kobiet do podejmowania własnej decyzji odnośnie ich ciał”, poinformowały służby prasowe rządu Trudeau.


To fundamentalna zmiana, która do 2030 roku umocni prawa 18 milionów kobiet i dziewcząt w krajach rozwijających się – stwierdził z kolei sam premier na konferencji. – Kanada nie tylko mówi, my idziemy naprzód – dodał.

 

Trudeau skrytykował przy tej okazji konserwatywną opozycję, która określa jego działania mianem „ideologicznych”. Zdaniem liberalnego premiera sprawa popierania „praw reprodukcyjnych” powinna tymczasem być ponad wszelkimi podziałami, bo „prawa” te są kobietom po prostu należne.


Emily Price, koordynatorka kanadyjskiej Kampanii „Koalicja Życia”, w komentarzu cytowanym przez portal „LifeSiteNews” obnażyła tymczasem zbrodniczość działań premiera i jego pojęciowe zakłamanie. – Prawa i zdrowie seksualne oraz reprodukcyjne to tylko eufemizm oznaczający aborcję na życzenie, sterylizację i radykalną edukację seksualną – powiedziała.

 

Jak dodała, polityka Kanady jest w istocie przejawem imperializmu ideologicznego, bo jej celem jest likwidowanie prawodawstwa chroniącego życie w biedniejszych krajach, co wiąże się często z rugowaniem ich tradycyjnej kultury i wartości.

 

Price wskazała, że wskutek działań premiera Trudeau zamordowane zostaną miliony dzieci na całym świecie.

 

Źródło: lifesitenews.com

Pach


DATA: 2019-06-07 09:45
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jedno jest pewne: Boża sprawiedliwość będzie wymierzona temu ... człowiekowi!
11 miesięcy temu / Karol
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.