DZIŚ JEST:   22   LUTY   2019 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Kanada skazuje za obronę życia dzieci. Sędzia nazwał Mary Wagner „seryjnym przestępcą”

Kanada skazuje za obronę życia dzieci. Sędzia nazwał Mary Wagner „seryjnym przestępcą”
Fot. Jakub Szymczuk/Foto Gosc/FORUM
#MARY WAGNER    #KANADA    #PRO-LIFE    #OBRONA ŻYCIA    #SĄD    #ONTARIO    #REWOLUCJA    #LEWICA    #LEWACTWO    #TOTALITARYZM

W czwartek kanadyjski sąd skazał obrończynię życia Mary Wagner na więzienie. Powód? Wbrew zakazowi starała się przekonywać kobiety w „klinice” aborcyjnej, by nie mordowały swych dzieci. To jednak nie wszystko, bowiem sędzia z Ontartio kobietę pokojowo broniącą życia nienarodzonych określił mianem seryjnego przestępcy.

 

Neil Kozloff, sędzia z Ontario, skazał Mary Wanger na 7,5 miesiąca więzienia. Jednak 44-letnia Kanadyjka „odsiedziała” już część kary, oczekując na wyrok. Dlatego też zostało jej jeszcze 60 dni.

W sądzie Mary Wagner zdjęła swój cudowny medalik oraz szkaplerz i wręczyła je przyjacielowi.

 

W święto Niepokalanego Poczęcia 8 grudnia 2017 roku Mary Wagner, wbrew zakazowi sądu, weszła na 5 piętro aborcyjnej „kliniki” w Toronto. Jak zwykle znajdującym się tam kobietom rozdawała róże. Starała się je przekonać, by wstrzymały się od mordowania nienarodzonego dziecka. Rozdawała także literaturę pro-life. Policji wystarczyło pół godziny, by ją aresztować.

 

 

Sąd skazał Mary Wagner za złamanie zakazu zbliżania się do „klinik” aborcyjnych, a także zakłócanie działania przedsiębiorstwa. W uzasadnieniu wyroku sędzia Neil Kozloff stwierdził, że to już 14 przypadek złamania prawa przez Mary Wagner w ciągu ostatnich 18 lat. Określił ją mianem „seryjnego przestępcy”. Stwierdził, że kobieta nie zamierza zaprzestać łamania przepisów.  

 

Mary Wagner stwierdziła, że proaborcyjne prawo kłóci się z kanadyjską konstytucją i tak naprawdę nie złamała ona prawa. Zdaniem cytującego wyrok Sądu Najwyższego sędziego, przyznanie kobiecie racji prowadziłoby do anarchii.

 

Kanada znajduje się w awangardzie obyczajowej rewolucji, a kraj zmierza ku lewicowemu totalitaryzmowi. Aborcja jest tam legalna na każdym etapie ciąży od 1988 roku. Od 2005 roku legalne są także homomałżeństwa. Ponadto przedstawiciele subkultury LGBT mają prawo do adopcji dzieci. W 2016 roku zalegalizowano eutanazję. Wtedy też Sąd Najwyższy orzekł, że w większości przypadków legalna jest w Kanadzie… zoofilia. Ponadto udział w rządowych programach pomocowych (a więc korzystanie z publicznego wsparcia finansowego) zależy od formalnego zaakceptowania sprzecznego z nauczaniem Kościoła skrajnie lewicowego ustawodawstwa.

 

 

Źródła: lifesitenews.com / PCh24.pl

mjend

 

 

Polecamy również:

Demokratyczny totalitaryzm i kolejne urodziny Mary Wagner za kratami

 

  


DATA: 2018-07-13 12:51
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak Bog chce kogos ukarac to odbiera mu rozum. Lewacki Zachod zachowuje sie dokladnie tak. Uniewinnia Islamskich bandytow i skazuje na wiezienie ludzi broniacych zycia.
5 miesięcy temu / Koniec Swiata
 
lewacki ,,sędzia '' to stan umysłu !
6 miesięcy temu / obnażam
 
Tak się dzieje jak narody odrzucają Jezusa. Porządek jest powywracany do góry nogami. Zbrodniarze są szanowani a ludzie trzymający się konserwatywnych wartości są napiętnowani.
7 miesięcy temu / Piotr
 
Zakaz zbliżania się do klinik aborcyjnych... Historia się powtarza, Pilecki dawał raporty o Auschwitz, ale był zakaz interwencji.
7 miesięcy temu / Marek
 
Och, Mary, ale z Ciebie oprych :-))) Kanadyjski wymiar niesprawiedliwości drży przed Tobą!
7 miesięcy temu / Bolek
 
A co się dzieje w Polsce demonstracje nawołujące do usuwania ciąży. To jest depopulacja narodów, czy w końcu ktoś przetrze oczy i uszy.
7 miesięcy temu / Bogusław Maśliński
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.