DZIŚ JEST:   24   LIPCA   2019 r.

Św. Kingi, księżnej
Św. Krystyny z Bolsena
 
 
 
 

Kaja Godek dołączyła do koalicji narodowo-wolnościowej. „Nie zmarnujcie swojego głosu na aborterów”

Kaja Godek dołączyła do koalicji narodowo-wolnościowej. „Nie zmarnujcie swojego głosu na aborterów”
Fot. Michał Dyjuk / FORUM

Działaczka pro-life Kaja Godek dołączyła do politycznej koalicji z Robertem Winnickim, Grzegorzem Braunem i Januszem Korwin-Mikkem. „Dzisiaj potrzebny jest wielki Marsz dla Życia na wybory. Nie zmarnujcie swojego głosu na aborterów”.

 

Informacją o dołączeniu Kaji Godek do koalicji narodowo-wolnościowej podzielił się naFacebooku Robert Winnicki, transmitując konferencję prasową odbywającą się w Sejmie.

 

„Ponad rok temu przynieśliśmy do sejmu jako obywatele ponad milion podpisów pod projektem "Zatrzymaj Aborcję", pod projektem zatrzymującym rzeź na niepełnosprawnych dzieciach. Byliśmy świadkami celowego i konsekwentnego spowalniania nad nim prac aż do zamrożenia w sejmowej komisji, która przez siedem miesięcy nie przedstawiła żadnego raportu ze swoich prac” – oznajmiła  Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji” oraz „Zatrzymaj Aborcję”.

 

„Wynika z tego prosty wniosek, głos na PiS jest głosem za aborcją” – dodała, komentując dyscyplinę partyjną, jaka obowiązuje w partii rządzącej odnośnie do zachowania aborcyjnego kompromisu. „Unia Europejska, do której wchodziliśmy w 2004 r. była inna od tej, którą znamy (…), zapowiedzi niewtrącania się w sprawy wewnętrzne państw dotyczące moralności nie sprawdziły się”.

 

„Dzisiaj potrzebny jest wielki Marsz dla Życia na wybory (…) Nie zmarnujcie swojego głosu na aborterów. Nie zmarnujcie swojego głosu na partie aborcyjne – czy to z deklaracji, czy bez” – podkreśliła i oznajmiła, że „przystępuje do koalicji z Ruchem Narodowym, Partią Wolność i Panem Grzegorzem Braunem”.

 

Źródło: Facebook.com/ Robert Winnicki

PR


DATA: 2019-01-31 11:48
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
32
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Serdeczne pozdrowienia dla Pani Kaji Godek. Życzę zwycięstwa dla całej koalicji Ruchu Narodowego. Dla Narodu dla Polski.
5 miesięcy temu / Warcisław
 
A od kiedy Korwin-Mikke jest zaprzysięgłym pro-liferem?
5 miesięcy temu / mk
 
Uważam że wyraźny głos przeciw aborcji, Konwencji Stambulskiej i innych powinien być słyszalny i obecny nie tylko w spoleczenstwie ale w polityce. Ponieważ tą drogą można wprowadzać prawa. Sam sprzeciw społeczny tego często nie daje. Pani K.Godek reprezentuje tylko jedną sprawę i to dobrze. Żadna partia opierajaca się tylko na jednej sprawie niewiele zdziala. Dzisiaj otwartość,, na wszystko''powoduje tylko że wszystko to co uważamy za dobre zostaje zepchniete gdzieś w niebyt albo całkiem do defensywy.
5 miesięcy temu / Pro
 
@do beton: Jeśli masz uzasadnione zastrzeżenia to je ujawnij. Wszyscy chcemy je poznać. Pudelka nie czytamy.
5 miesięcy temu / katolik
 
ona nie za to,zawsze prześwietlaj swoich reprezentantów
5 miesięcy temu / do beton
 
Jeśli jesteś przeciw aborcji, tez jesteś źle postrzegany. Czy dlatego zmienisz zdanie? PS. Nie jestem w Twojej głowie i nie wiem co myślisz. Używam argumentów przydatnych każdemu.
5 miesięcy temu / beton
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.