DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Kaja Godek: Jarosław Kaczyński blokuje ochronę życia w Polsce i ulega lobby LGBT

Kaja Godek: Jarosław Kaczyński blokuje ochronę życia w Polsce i ulega lobby LGBT
źródło: RMF FM

Język komunikacji to jest jedna rzecz, a druga to są postulaty polityczne. Bardzo elegancko mówi Prawo i Sprawiedliwość. Jarosław Kaczyński jest bardzo szarmanckim człowiekiem, niezwykle kulturalnym, starszym panem. Prawda jest taka, że to on blokuje ochronę życia w Polsce, ulega lobby aborcyjnemu, ulega lobby LGBT – powiedziała w środę na antenie RMF FM Kaja Godek, działaczka pro-life, Konfederacja Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy.

 

Jarosław Kaczyński używa wszystkich swoich sił do blokowania ochrony życia. Ulega lobby aborcyjnemu, ulega lobby LGBT – stwierdziła Godek.

 

Kaja Godek podkreśliła również, że w Parlamencie Europejskim jest „bardzo silne lobby aborcyjne, które naciska na kraje narodowe, żeby upowszechniały aborcję”. – Cały czas jest presja polityczna, żeby tę ochronę życia rozmontować – mówiła Godek. Zadeklarowała, że chciałaby znaleźć się w PE w komisji FEMM - komisji ds. praw kobiet i równouprawnienia, ponieważ jest ona zdominowana przez „aborcjonistki, których nikt nie hamuje”. – Brakuje tam głosu kobiet – zaznaczyła.

 

Jest głęboką naiwnością patrzeć na to, czym Unia Europejska jest teoretycznie i nie widzieć tego, co się dzieje w praktyce. W praktyce co roku są wydawane rezolucje przez PE, gdzie jest wezwanie do tego, żeby była aborcja we wszystkich krajach na świecie. We wszystkich krajach na świecie! To już nawet nie w UE, gdzie ten postulat jest nieustannie podnoszony – powiedziała Kaja Godek.

 

Źródło: RMF FM

TK


DATA: 2019-03-13 10:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Gdyby ten pan rzeczywiście działał w interesie Polski i Polaków a nie budowanego państwa Polin ,to jednym skinieniem głowy i jednym spojrzeniem nakazałby marszałkowi Sejmu Kuchcińskiemu rozpoczęcie procedury ustawodawczej i w ciągu kilku dni mielibyśmy ustawę zakazującą mordowania polskich dzieci w łonach matek ! Ale on tego nie chce i bez jego decyzji nie będzie takiej ustawy a polskie dzieci nadal będą mordowane w imię prawa. Przykre i haniebne jest to,że Polacy katolicy oraz hierarchowie KK popieraja tę partię. Znaczy to,że zdradziliśmy Boga i Jego prawo zawarte w Dekalogu oraz Ojczyznę Polskę na rzez partii politycznej !!! ,,Naród,który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości' - św.Jan Paweł II Jaka więc przyszłość czeka nasz naród ?!
ponad 1 rok temu / ixer
 
Co za bzdury.Kobieto zastanów się i przemyśł,gdzie masz wrogów.
ponad 1 rok temu / Ana
 
@Druh Ryszard i inni siejący ferment, to są wybory do parlamentu EUROPEJSKIEGO, a nie polskiego! Tu nie ma mowy o żadnym przejęciu władzy w kraju. W PE można załatwić literalnie nic! zob. raport Ordo Iuris dot. praworządności w PE przygotowany na zlecenie europosła Sośnierza. Te wybory nie są o władzę w kraju, ale o to w jakim kierunku chcemy iść jako Polska. W uni można starać się lobbować jedynie, tyle, i na razie to PO, mimo władzy dzierżonej przez PiS w kraju jest w tym duuuużo skuteczniejsza. Straszenie tęczową koalicją nic nie wnosi, a jedynie blokuje albo wręcz zmusza ludzi do łamania sumień i ze strachu głosowania wbrew własnym przekonaniom i wyznawanym zasadom.
ponad 1 rok temu / ?_?
 
Trzeba się zastanowić, jakie są szanse aby Konfederacja Brauna-Mikkego-Narodowców uzyskała większość w wyborach do parlamentu polskiego na jesień 2019 roku ? Patrząc racjonalnie - żadne. Dobrze się stanie, jeśli w ogóle przekroczy próg wyborczy. Co dalej ? Czy będzie lepiej, jeśli się okaże, że Porozumienie Europejskie przejmie władzę ustawodawczą i wykonawczą ? Odsunięcie Zjednoczonej Prawicy od ustawodawstwa i rządzenia spowoduje, że zjednoczona opozycja będzie dążyła do "otworzenia" szerokiego strumienia dla zabijania nienarodzonych. Trzeba w polityce przewidywać trochę na przód a nie tylko zamykać się w dotychczasowości. Jeśli PiS pozostanie przy władzy, jest szansa, że w drugiej kadencji odważy się przeciwstawić postępowcom i zaostrzy przepisy dopuszczające legalną aborcję. Też będzie dużo zależało od tego, jaki wynik będą miały wybory do Europarlamentu. Sądzę, że jeśli lewacy będą w odwrocie, to PiS się odważy, jeśli nie to pozostanie jak jest.
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
@Trąbolot :no wiesz,to nie wypada, żeby tak, masowo ich tenteges. Zasadniczo :D to jeśli będą konsekwentni, zwłaszcza L i G to sami wymrą jak jakieś mamuty ,chociaż mamuty to jakieś takie miłe były, słoniki kudłate:D. A jeśli to oni chcą nas tenteges, to należy działać ,,w ramach obrony koniecznej,,:D i to bardzo zdecydowanie.
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
@szpulas11 L-Large, G-Genocide, By, rainbow T-Terror wielkie ludobójstwo teczowego terroru
ponad 1 rok temu / Trąbolot
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.