DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Joe Biden o osobach transgenderowych. Opętanie politpoprawnością

Joe Biden o osobach transgenderowych. Opętanie politpoprawnością
fot. POOL / Reuters / FORUM

20 listopada Joe Biden wygłosił oświadczenie z okazji „Dnia Pamięci o Osobach Transgenderowych”. Daje to przedsmak opętania polityczną poprawnością, jakie czeka Amerykę i świat po objęciu przez niego urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 

Joe Biden stwierdził, że w tym roku zginęło przynajmniej 37 osób transgenderowych, a większość z nich to „czarne i brązowe transgenderowe kobiety”. „Podczas Transgenderowego Dnia Pamięci oddajemy cześć ich życiom i ponownie zobowiązujemy się do pozostałej pracy, by upewnić się, że każda transgenderowa [...] osoba w Ameryce posiada możliwość autentycznego przeżywania swego życia, zarabiania pensji wystarczającej na utrzymanie i bycia traktowaną z godnością i szacunkiem w ich wspólnotach i zakładach pracy”. Joe Biden podkreślił, że „prawa transgenderowe (ang. transgender rights) to prawa człowieka”. Zobowiązał się także, że po objęciu przezeń prezydentury jego administracja będzie „widzieć was, słuchać was i walczyć nie tylko o wasze bezpieczeństwo, lecz również o godność i sprawiedliwość, których wam odmówiono”.

 

Według Forbes w 2020 roku zabito na całym świecie 250 osób transgenderowych. W większości w Brazylii. W Stanach Zjednoczonych mówi się o 37 ofiarach. Jak jednak zauważa Dorothy Cummings McLean, nie jest pewne czy wszyscy oni padli ofiarą nienawiści do osób deklarujących płeć inną niż biologiczna. 1 taka osoba zginęła wskutek napadu. Inna, zastrzelona przez policję, według doniesień zaatakowała stróżów prawa nożem. Ponadto, jak zauważa publicystka Life Site News, większość ofiar stanowili biologiczni mężczyźni.

  

Oświadczenie Joe Bidena daje przedsmak tego, co nas czeka po inauguracji jego prezydentury.

 

 

 

Źródła: lifesitenews.com / buildbackbetter.com

mjend


DATA: 2020-11-23 13:30
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Przecież to sługus szatana i nie ma prawa określać siebie mianem katolika!!!!!
10 dni temu / Katarzyna
 
Len elekt reprezentuje lewackie szambo, udając katolika.
1 miesiąc temu / DNA
 
@Czytelnik. U gadów o płci też decydują geny, natomiast temperatura wpływa na ich określoną aktywację. Płeć u wszystkich organizmów może być męska lub żeńska, również obojnaki mają oboje płci jako wzorzec czy powikłanie, ale nie ma płci wielokrotnej w przyrodzie. Płeć u człowieka jest zdeterminowana chromosomalnie, ingerować w nią można na etapie zapłodnienia in vitro wprowadzając plemnik o chromosomie Y do jajeczka. Potem już płci nie można zmienić. Oczywiście przyroda jest różnorodna i niejednym człowieka zaskakuje, ale to w niczym nie zmienia biologicznych determinantów ludzkich organizmów.
1 miesiąc temu / Hanka
 
Satanistyczny pedofil i psychopata, nie jest żadnym katolikiem, to następny judasz !
1 miesiąc temu / Alex Wolf
 
Biden to lewus.
1 miesiąc temu / Zbigniew
 
Do @czytelnik chodziło mi o to że pisał że w naturze jest wszystko ustalone, poza tym Bóg stworzył wszystko nie tylko ssaki, a jeżeli chodzi o układ rozrodczy ssaków mało wiemy, może się okazać że jednak można ingerować w płeć
1 miesiąc temu / Czytelnik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.