DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Joe Biden będzie pchał rewolucję transseksualną. Pierwsze decyzje dotkną armii

Joe Biden będzie pchał rewolucję transseksualną. Pierwsze decyzje dotkną armii
fot. POOL / Reuters / FORUM

Joe Biden, który jeszcze w latach 70. przedstawiał się jako konserwatysta społeczny, stoi na czele rewolucji transseksulanej. Jednym z pierwszych działań w administracji ma być zniesienie zakazu Trumpa dotyczącego służby w armii osób transseksualnych. 

 

Według Demokratów, „równość osób transseksualnych to kwestia praw obywatelskich naszych czasów”.  Prezydent Biden zamierza uczynić tę kwestię priorytetem swojej administracji. Wyznaczył już transseksualnego weterana wojskowego Shawna Skelly’ego, by zaproponował zmiany, jakie należy wprowadzić w Departamencie Obrony. Podobnie istotne zmiany w Departamencie Sprawiedliwości ma wprowadzić amerykańska lesbijka aktywistka Chai Feldblum.

 

Feldblum agresywnie zwalcza wolność religijną. Już w 2006 roku apelowała o ograniczenie „wolności przekonań religijnych” w celu promocji uroszczeń mniejszości seksualnych. „Ochrona tożsamości jednej grupy – pisała -  może czasami wymagać, abyśmy ograniczyli wolność przekonań religijnych innych. Jest to nieodłączna i niemożliwa do pogodzenia rzeczywistość naszego złożonego społeczeństwa”.

 

Biden często w swoich przemówieniach odnosi się do osób „niebinarnych”. Obiecał wprowadzić radykalne zmiany w rządzie federalnym i wojsku. Ma znieść zakazu służby transseksualistów w armii. Tłumaczył podczas kampanii wyborczej, że transseksualiści nie tylko powinni „służyć otwarcie”, ale także „otrzymać potrzebne leczenie”. Biden chce, by podatnicy amerykańscy finansowali tzw. operacje zmiany płci i dożywotnie przyjmowanie leków przez takie osoby.

 

Kandydat Demokratów, który najprawdopodobniej będzie 46 prezydentem USA, postrzega również amerykańskie szkoły jako laboratoria inżynierii społecznej. Przed zamknięciem swojej Fundacji w 2019 roku, kandydat Demokratów realizował specjalny program dla młodzieży transseksualnej, walcząc z rodzicami, mającymi „obiekcje transfobiczne”. Departament Edukacji Bidena zamierza skupić się na dalszym ograniczaniu wpływu rodziców na swoje dzieci.

 

„Pierwszego dnia sprawowania urzędu Biden przywróci wytyczne Obamaa-Biden odwołane przez administrację Trump-Pence, które przyznają chłopcom uważającym się za dziewczęta dostęp do łazienek i szatni damskich.

 

Na stronie internetowej kampanii Bidena jest zapisane, że jego Departament Edukacji będzie energicznie egzekwował i prowadził dochodzenia w sprawie naruszeń praw obywatelskich uczniów transseksualnych.

 

Arne Duncan, sekretarz ds. edukacji Obamy, zaproponował kiedyś powołanie specjalnych szkół publicznych dla uczniów uznanych za przedstawicieli społeczności LGBTQ.

 

Biden o „nietolerancyjnym instynkcie hollywoodzkiego liberała” ma zamiar zmusić cały kraj do realizacji radykalnych postulatów ideologii gender. - Chodzi o uwolnienie duszy Ameryki od ograniczeń bigoterii, nienawiści i strachu oraz o otwarcie ludzkich serc i umysłów na to, co nas łączy – tłumaczył.

 

Źródło: spectator.org

AS


DATA: 2020-11-29 09:04
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Powinny to leczyć prądem
1 miesiąc temu / Tworki
 
Jeszcze trochę i światem będą rządzić geje i lesbijki
1 miesiąc temu / Nick
 
Bądźmy normalni zboczenia zostawmy lekarzom i trapeutom.
1 miesiąc temu / Milton2020
 
@second Słyszałeś o Świętym Zastępie tebańskim, unicecestwionym pod Cheroneą? Święty Zastęp lub Święty Oddział, Święty Hufiec, gr. hier?s l?chos ? elitarna jednostka armii tebańskiej. Według przekazów Plutarcha Zastęp składał się z 300 doborowych hoplitów, mężczyzn i młodzieńców, których łączyły związki homoseksualne. Oddział powołał do życia Gorgidas, by ochraniał cytadelę miejską w Tebach. Święty Zastęp był jedynym w całych Tebach oddziałem zawodowych żołnierzy. Jako pierwszy pokonał spartańskich hoplitów w bitwie pod Tegyrą w 375 p.n.e., a następnie pod Leuktrami. Wedle panujących w nim zasad opuszczenie na placu boju któregokolwiek z towarzyszy stanowiło wielką hańbę, stąd powstało utarte twierdzenie, iż Święty Zastęp walczył zawsze na śmierć. Podczas bitwy pod Cheroneą Święty Zastęp pod wodzą Theaganesa został wybity przez Macedończyków, zginęło wówczas 254 hoplitów. Pogrzebano ich w siedmiu rzędach mogił, zaś nad grobami wzniesiono marmur
1 miesiąc temu / Znachor
 
Zakaz służby osób transseksualnych w armii to dyskryminacja. Gdyby Filip Macedoński zakazał służby homoseksualistom, historia świata potoczyłaby się inaczej-nie było by w niej Aleksandra Wielkiego.
1 miesiąc temu / Znachor
 
@ddc. W tej kwestii to się zgadzam. Na tych zasadach niemal naturalną koleją rzeczy jest dążenie do lewackiego porządku bez pana i Boga. I dążą do tego właśnie demokraci. Tylko nie wiem czy chodzi im o budowanie państwa bo im państwa jednak przeszkadzają. Poza tym rząd światowy albo władza szatana to dla niejednego panowie i Bóg który nad tym panuje.
1 miesiąc temu / r
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.