DZIŚ JEST:   07   SIERPNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Kajetana z Thieny
Bł. Edmunda Bojanowskiego
 
 
 
 

Jan Pospieszalski: statystyki mówią, że wśród skazanych pedofilów jest nadreprezentacja homoseksualistów

Jan Pospieszalski: statystyki mówią, że wśród skazanych pedofilów jest nadreprezentacja homoseksualistów
Jan Pospieszalski fot. YouTube/ Prawo i Sprawiedliwość Łowicz

„To nic, że Josef Nicolosi, dr Ardveg, Richard Cohen i wielu innych skutecznie pomogło tysiącom homoseksualistów. Nasi mądrale z Polskiej Akademii Nauk wiedzą lepiej. Zamiast argumentów, statystyk i wolności badań wolą ideologiczne dogmaty i zamordyzm politycznej poprawności”, pisze na łamach tygodnika „Gazeta Polska” Jan Pospieszalski komentujący apel Komitetu Bioetyki PAN.

 

Przypomnijmy: kiedy kilka tygodni temu prezydent Andrzej Duda ogłosił Kartę Rodziny, Komitet Bioetyki PAN opublikował apel „do wszystkich uczestników życia publicznego, w szczególności do polityków większości parlamentarnej oraz sympatyzujących z nimi dziennikarzy, o zaprzestanie wygłaszania i rozpowszechniania nienawistnych, pogardliwych i dehumanizujących komentarzy na temat osób identyfikujących się jako osoby homoseksualne, biseksualne czy transpłciowe (LGBT)”.

 

Jan Pospieszalski zwraca uwagę, że komunikat PAN został okraszony „najwyższym diapazonem oburzenia”, o czym świadczą zawarte w nim stwierdzenia o pogardzie, bólu, hańbie i mowie nienawiści.

 

W dokumencie Komitet Bioetyki PAN poucza, że „orientacja seksualna nie jest produktem ideologicznej indoktrynacji ani kwestią mody lub swobodnego wyboru. (…) Nie można jej komuś zaszczepić w procesie wychowania czy edukacji. (…) Orientacja seksualna człowieka jest wrodzona u determinowana przez czynniki biologiczne (genetyczne, hormonalne), psychologiczne i społeczne”.

 

Według Pospieszalskiego takie postawienie sprawy to czysta ideologia. „Autorzy ignorują najnowsze dane, na przykład prof. Andrzeja Paszewskiego (PAN!), członka zespołu do spraw konwencji bioetycznej Rady Europy, który w 2016 roku podsumował badania nad bliźniętami konkluzją, że wrodzoność w przypadku homoseksualistów ma niewielki wpływ: 11/14 proc. Oznacza to, że homoseksualizm w przytłaczającej mierze jest nabyty”, wskazuje publicysta.

 

Gospodarz programu „Warto Rozmawiać przywołuje również inny fragment apelu Komisji Bioetyki PAN, w którym można przeczytać: Nie ma żadnego związku między orientacją seksualną a skłonnościami pedofilskimi. „Tymczasem statystyki sądowe pokazują, że wśród przestępstw pedofilii jest ogromna nadreprezentacja homoseksualistów”, podkreśla Pospieszalski.

 

Na koniec publicysta przypomina, że Komitet PAN opowiada się za penalizacją terapii reparatywnej. „To nic, że ci, którzy zmienili swoją orientację, poddali się terapii dobrowolnie. To nic, że Josef Nicolosi, dr Ardveg, Richard Cohen i wielu innych skutecznie pomogło tysiącom homoseksualistów. Nasi mądrale wiedzą lepiej. Zamiast argumentów, statystyk i wolności badań wolą ideologiczne dogmaty i zamordyzm politycznej poprawności”, podsumowuje Jan Pospieszalski.

 

Źródło: tygodnik „Gazeta Polska”

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-07-01 13:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
12
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

żaden homoseksualista nie rodzi się homoseksualistą - całość zachować homoseksualnych to skutki choroby umysłowej czyli czegos nabytego z zewnątrz, wykształconego w umyśle a nie w genotypie. Takich oto mamy "naukowców" zreszonych w "pan"
1 miesiąc temu / Hanys GórnoŚl
 
" ?To nic, że ci, którzy zmienili swoją orientację, poddali się terapii dobrowolnie. To nic, że Josef Nicolosi, dr Ardveg, Richard Cohen i wielu innych skutecznie pomogło tysiącom homoseksualistów. Nasi mądrale wiedzą lepiej" A czy ta terapia w ogóle komukolwiek pomogła? Bo jeśli nie, to stanowi jedynie wyciąganie kasy od naiwnych i dlatego powinna być zakazana.
1 miesiąc temu / Zgred
 
No tak, wszystkie zmiany "norm moralnych" są złe. Także może powróćmy do starożytnej Grecji i Rzymu gdzie się zaczęły kształtować i zostawimy to w pierwotnej formie, czyli mężczyzna i kobieta do rozmnażania a do miłości najczystszej stosunki homoseksualne
1 miesiąc temu / @Mądry
 
Środowisko naukowe nigdy nie zostało zlustrowane i już zdążyło wychować godnych następców zaadaptowanych do aktualnej mądrości etapu rewolucji komunistycznej.
1 miesiąc temu / Romeus
 
Przeciez juz od dawna sa ruchu probujace legalizowac pedofilie. O to chodzi, aby stworzyc swiat pozbawiony norm moralnych. Totalny rozklad i samozniszczenie. I wielcy naukowcy PAN tego nie widza ? Nieuki i tyle, albo pazernosc na lewackie granty. Boze cos Polske...
1 miesiąc temu / Madry
 
chyba jesteśmy już w tych czasach:"Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań - ponieważ ich uszy świerzbią - będą sobie mnożyli nauczycieli. Będą się odwracali od słuchania prawdy, a obrócą się ku zmyślonym opowiadaniom."
1 miesiąc temu / Samanta
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.