DZIŚ JEST:   24   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Tran An Dung i towarzyszy
 
 
 
 

Islamiści werbowali kobiety do rodzenia dzieci, które miały być wychowane na terrorystów

Islamiści werbowali kobiety do rodzenia dzieci, które miały być wychowane na terrorystów
fot. FORUM

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Hiszpanii poinformowało o zatrzymaniu dwóch dżihadystów „werbujących” kobiety do rodzenia dzieci, które następnie miały być wywiezione do krajów islamskich i wychowane tam na przyszłych bojowników-terrorystów.

 

Zatrzymani dżihadyści pochodzili z Maroka i według hiszpańskiej policji od wielu lat pracowali na rzecz grup terrorystycznych sprzymierzonych z Al-Kaidą. Islamiści mieli również poszukiwać ochotników „do utworzenia państwa islamskiego (kalifatu) poprzez bojowy dżihad – tzw. świętą wojnę”.

 

Jeden z Marokańczyków dwa lata temu przybył do Hiszpanii łodzią jako nielegalny imigrant. Drugi z kolei przyjechał do kraju w zeszłym tygodniu pod pozorem „odnowienia swojego pozwolenia na pobyt”.

 

Zgodnie z informacjami policji werbowane kobiet były osobami podatnymi na wpływy, o niskim wyksztalceniu i łatwo poddającymi się manipulacji. Poddawano je intensywnej indoktrynacji, aby przyjęły za swój cel walkę terrorystycznej ugrupowania, do którego je włączano. Godziły się na poligamiczne związki małżeńskie i zostawanie matkami przyszłych terrorystów w celu „szerzenia słusznej religii”.

 

 

Źródło: TVP.info

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-10-21 07:35
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

halal i dekapitacja
1 miesiąc temu / EU
 
Śmiejecie się z muslimów że wychowują swoje dzieci na muslimów, podczas gdy chrześcijanie nie wychowują swoich dzieci na chrześcijan. Ani europejczycy na Europejczyków ani p0lacy specjalnie z małej na Polaków. Zamiast tego zajmowali się rozmienianiem na drobne swojej kultury i kupowaniem dupereli u Chińczyków, którym nasi władcy poprzenosili przemysł, żeby zarobić na jeszcze większe jachty pełnomorskie. Teraz w ramach walki z pandemią zarzyna się gospodarki i robi z ludzi króliki klatkowe karmione za pieniądze pożyczane od przyszłych pokoleń. Kto tu jest idiotą? Bo coś mi się zdaje, że chyba nie dzihadyści.
1 miesiąc temu / Janusz Robak
 
zalegalizować przymusową aborcję muzułmanów i eutanazję dla muzułmanów to dobra droga na początek
1 miesiąc temu / pol
 
to nie islamisci, tylko normalni muzulmanie, tacy jak mahomet
1 miesiąc temu / sokratezz
 
Podobnie było w Niemczech rządzonych przez Adolfa Hitlera i bolszewickiej Rosji. Nihil novi sub sole. Islam ma wiele wspólnego z ideologią nazistowską, a sposób działania niemal identyczny. Nie bez powodu w państwach islamskich Mein Kampf cieszy się tak dużą popularnością.
1 miesiąc temu / BRAK ŹDZIWIEŃ
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.