DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Holandia: agresja „piewców tolerancji” wobec obrońców rodziny

Holandia: agresja „piewców tolerancji” wobec obrońców rodziny
Fot. Stichting Civitas Christiana

Ubiegłotygodniowa kampania uliczna holenderskiej fundacji „Civitas Christiana” oraz organizacji TFP przeciwko promowaniu przez firmę odzieżową związków jednopłciowych spotkała się z agresywną i wulgarną odpowiedzią ze strony środowisk lewicowych.

 

Wydarzenie miało miejsce w minioną sobotę 11 marca. Aktywiści fundacji wspierani przez przedstawicieli stowarzyszenia Tradycja-Rodzina-Własność (TFP) wyszli na ulice Nijmegen by sprzeciwić się umieszczaniu w akcji reklamowej firmy Suitsupply motywów LGBT. Odzieżowe przedsiębiorstwo dla wypromowania swej marki od lat sięga po motywy erotyczne (np. sadomasochistyczne). Ostatnio wykorzystało sceny z całującymi się mężczyznami w seksualnych pozach.

 

Działacze „Civitas Christiana” oraz TFP do Nijmegen wybrali się z hasłami: „Stop Suitsupply” i „Boże małżeństwo = 1 mężczyzna + 1 kobieta”. W trakcie pokojowego marszu modlili się na różańcach i rozdawali ulotki. Naprzeciw nim stanęło około 150 lewicowców. Na prorodzinne wystąpienie zareagowali oni fizyczną agresją, przekleństwami i groźbami. Obecni na miejscu policjanci reagowali bardzo opieszale.

 

Tymczasem lewacy pluli na manifestantów, wyrywali im z rąk ulotki i różańce, wykonywali wulgarne gesty. Sypali oponentom w twarze konfetti i brokatem – wszystko to w imię tolerancji, o której chętnie opowiadali obecnym na miejscu przedstawicielom mediów. – To dlatego, że wszyscy chcemy Nijmegen, gdzie każdy może być sobą – mówił przedstawiciel ugrupowania D66.

 

Pośród sprzymierzeńców LGBT znaleźli się również reprezentanci liberalnych partii i organizacji PvdA czy VVD. Na przykład Huub Bellemakers z GroenLinks, pracujący na co dzień w fundacji Rutgers. Jest to spółka zależna międzynarodowego koncernu aborcyjnego Planned Parenthood, współpracująca też z inicjatywą SheDecides w promowaniu zabijania dzieci nienarodzonych oraz tzw. edukacji seksualnej dla dzieci już od wieku przedszkolnego.

 

- Ci homofobiczni ludzie nie mogą mieć głosu w naszym społeczeństwie, są faszystami – mówił jeden z lewaków. „Jego wypowiedź jest jedną z najłagodniejszych, wszędzie są tu obecne hasła, które nie nadają się do powtórzenia” – skomentowała gazeta „Reformatorisch Dagblad”.

 

Protest przeciwko promowaniu roszczeń organizacji LGBT napotkał na problemy zanim jeszcze na dobre się rozpoczął. Organizatorzy długo musieli szukać drukarni, która podejmie się wykonania materiałów do swej akcji. Kiedy jednak ta doszła już do skutku, została dostrzeżona przez wiele holenderskich mediów.

 

Hugo Bos z fundacji „Civitas Christiana” zapowiedział nową kampanię „Rodzina w niebezpieczeństwie”. – Nasz protest był dopiero początkiem. Teraz będziemy intensywnie i wytrwale prowadzić kampanię na rzecz rodziny. Nie zatrzymamy się, dopóki rodzina nie będzie całkowicie chroniona przed rewolucją seksualną – powiedział.

 

 

Źródło: „Civitas Christiana”, TFP Students Action

RoM

 

 

 


DATA: 2018-03-17 11:37
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@trooper: Pan sobie tutaj w trochę bardziej wyrafinowany sposób trolluje.
ponad 2 lata temu / Rafał R.
 
@Rafał R. A jakie wg woli bożej powinno być odpowiednie miejsce na druk i jaka powinna być odpowiednia cena ?
ponad 2 lata temu / trooper
 
@trooper: Wola Boża.
ponad 2 lata temu / Rafał R.
 
@Rafał R. A pan panie Rafale co uważa? Co i jak powinno być decydowane ws drukowania tj. miejsce, cena, treść"? Co powinno to regulować i dlaczego?
ponad 2 lata temu / trooper
 
@trooper: "Ja uważam, że każdy ma prawo drukować co chce, komu chce, gdzie chce i za ile chce." Więc jest pan liberałem, co nie wiele ma wspólnego z katolikiem.
ponad 2 lata temu / Rafał R.
 
I tolerancja gejów znowu bije po twarzach ludzi o odmiennych poglądach."Organizatorzy długo musieli szukać drukarni, która podejmie się wykonania materiałów do swej akcji. Kiedy jednak ta doszła już do skutku, została dostrzeżona przez wiele holenderskich mediów." A w Polsce gejom nie chciano drukować w drukarni. I co? Ja uważam, że każdy ma prawo drukować co chce, komu chce, gdzie chce i za ile chce.
ponad 2 lata temu / trooper
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.