DZIŚ JEST:   07   SIERPNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Kajetana z Thieny
Bł. Edmunda Bojanowskiego
 
 
 
 

Grzegorz Górny: O wirusie, który pasożytuje na Kościele

Grzegorz Górny: O wirusie, który pasożytuje na Kościele
Fot. Polskie Radio 24

Lawendowa mafia to wirus, który pasożytuje na Kościele, jest antyświadectwem i źródłem zgorszenia. Promuje ludzi żyjących podwójnym życiem, a ofiarą tych niszczycielskich działań padają przede wszystkim niewinne dzieci – pisze na łamach tygodnika „Sieci” publicysta Grzegorz Górny.

 

Na łamach tygodnika Sieci publicysta Grzegorz Górny pochylił się nad filmem „Zabawa w chowanego braci Sekielskich”. Jak wskazał, obraz ten różni się dość zasadniczo od poprzedniego filmu, między innymi przyznaniem, że problem pedofilii dotyczy nie tylko Kościoła, ale także innych środowisk. Ponadto, wskazuje Górny, w filmie wskazano jedną z głównych przyczyn patologii nadużyć seksualnych, a jest nią lawendowa mafia.

 

„To nie przypadek, że wszystkie ofiary molestowania przez duchownych pokazane w filmie braci Sekielskich są chłopcami. Tę prawidłowość potwierdzają zresztą badania przeprowadzone w wielu krajach świata zarówno przez niezależne środowiska naukowe, jaki państwowy wymiar sprawiedliwości. Wynika z nich, że sprawcami większości czynów pedofilskich wśród księży są homoseksualiści” - pisze Górny.

 

„Biorąc pod uwagę, że stanowią oni zaledwie 1-2 proc. w skali społecznej, oznacza to olbrzymią nad reprezentację mężczyzno tych preferencjach wśród sprawców tzw. pedofilii klerykalnej. Dlatego bp Mirosław Milewski stwierdził, że nie da się rozwiązać problemu molestowania nieletnich w Kościele bez wcześniejszego rozwiązania problemu lobby homoseksualnego wśród duchowieństwa, ponieważ są to zjawiska ze sobą powiązane” - dodaje.

 

Górny zwrócił też uwagę na książkę Michaela S. Rose'a „Żegnajcie dobrzy ludzie”, której polskie tłumaczenie ukazało się w tym roku. W pracy tej opisano proces „wrogiego przejęcia” wielu seminariów katolickich w USA przez homoseksualną subkulturę. Górny zwraca uwagę, że często jest tak, iż kapłani, którzy molestują dzieci czy młodych, często w przeszłości sami padli ofiarą wykorzystania.

 

Lawendowa mafia, zwraca uwagę publicysta, jest wirusem, który „pasożytuje na Kościele, będąc antyświadectwem i źródłem zgorszenia”. „Promuje ludzi żyjących podwójnym życiem”, a ofiarami tego niszczycielskiego działania, dodaje, padają przede wszystkim niewinne dzieci.

 

Źródło: wpolityce.pl

 

Pach


DATA: 2020-05-30 14:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
12
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czyli muszą chronić daöej vzarnych pedofili,mają uwiazane ręce.Aöe podobno jak się szczerze żaluje grzechu,to idzie w niepamięć,nie zaszkodzi się pomodlić,co za hołota.
2 miesiące temu / Biały
 
Bardzo dobre określenie.
2 miesiące temu / P
 
Lawendowa mafia to jest główny przyczółek "diabelskiego swądu" - niszczący KK od środka.
2 miesiące temu / t
 
Najgorsza jest bezsilność w tej sprawie. Niedobrze sie od tego robi i nic nie można zrobić właściwie.
2 miesiące temu / tretka
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.