DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Grzegorz Braun: obronię Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inwazją imigrantów

Grzegorz Braun: obronię Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inwazją imigrantów
Grzegorz Braun, fot. Adam Chelstowski / FORUM

Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Gdańska w wyborach uzupełniających, opublikował nowy spot. Podkreśla w nim, że jeśli zwycięży w zbliżających się wyborach, „obroni Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inzwazją imigrantów”. Sprzeciwi się również promocji ideologii gender i postaw LGBT. 

 

– Szczęść Boże! Nazywam się Braun. Grzegorz Braun – tymi słowami przywitał wyborców znany reżyser w swoim najnowszym spocie, opublikowanym w związku z wyborami uzupełniającymi w Gdańsku. Kandydat na prezydenta miasta zapewnia, że jeśli zwycięży w wyborach, będzie prawdziwą, autentyczną „dobrą zmianą”. Braun podczas krótkiego spotu w skrócie opisuje swój program wyborczy, zwracając uwagę na potencjalne zagrożenia ideologiczne, które pojawiają się wraz z przyjęciem w mieście tzw. „polityki równościowej”. 

 

– Moja kandydatura to gwarancja prawdziwie dobrej zmiany. Obronię Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii. Nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – mówi Braun w swoim spocie. Kandydat na prezydenta miasta zapewnia również, że „rozmontuje i rozliczy układ gdański”. – Miasto dla mieszkańców, nie tylko dla obcych spekulantów i deweloperów, jeżeli ulgi i ułatwienia, to dla lokalnych pracodawców i pracowników – kontynuuje. 

 

Grzegorz Braun podkreśla również, że za jego prezydentury Gdańsk nie będzie „tęczowy, brunatny, ani czerwony”, tylko biało-czerwony. – Wiara katolicka, tradycyjna rodzina i polska własność będą tu bezpieczne – zapewnia Braun. – Króluj nam Chryste w Gdańsku i wszędzie – kończy kandydat na prezydenta. 

 

Uzupełniające wybory na prezydenta Gdańska odbędą się 3 marca br. Są one podyktowane tragiczną śmiercią prezydenta Pawła Adamowicza, który zmarł po tym, jak dwukrotnie został raniony nożem podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 

Źródło: YouTube

WMa

 


DATA: 2019-02-24 19:44
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
31
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Świry na Kamczatke, pokrywki do wulkanów lepić !!!
ponad 1 rok temu / Roman
 
Podniesiono podatek od nieruchomości w Gdańsku o prawie 100% w stosunku do zeszłego roku. Piszę aby pan Braun o tym wiedział.
ponad 1 rok temu / Gdańszczanin
 
Donald Trump podpisał kolejny dokument wymierzony w Polki i Polaków o walce z antysemityzmem ,Kolejne wojska okupacyjne będą nadzorowały walkę z urojonym antysemityzmem i oraz wypłatę żydowskich uroszczeń ,
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
Druh Ryszard "Smutni Panowie"Z ABW odwiedzili niezależnego dziennikarza Rafała Mosakowskiego Centrum Edukacyjne Powiśle za tzw "dobrej zmiany"Sanacji Bis PIS pełza przed Izraelem i Usraelem Polki I Polacy będą bulić 200 mld dolarów czyli 1 Bilion złotych PO PSL pełzało przed Rosją i Niemcami i Izraelem ,W 2014 w Krakowie były obrady Żydowskiego Knesetu z Izraela syjonistycznego tworu nie mylić Biblijnym Izraelem wraz Parlamentem "Polskim" z posłami P I S PO P SL.Polska została sprzedana przez polskojęzyczne władze ,
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
Szkoda że Pan Braun nie startuje w wyborach na prezydenta Polski. Myślę że po tych słowach miałby realne szanse.
ponad 1 rok temu / Syk
 
a dlaczego nie ma informacji o nalocie ABW na siedzibę mediów narodowych ? albo walczymy ze wspólnym wrogiem albo między sobą
ponad 1 rok temu / Pejot
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.