DZIŚ JEST:   22   KWIETNIA   2019 r.

Poniedziałek Wielkanocny
Św. Sotera, papieża
Św. Kajusza, papieża
 
 
 
 

Grzegorz Braun: nie dla "tęczowego Gdańska" i seksualizacji życia publicznego

Grzegorz Braun: nie dla "tęczowego Gdańska" i seksualizacji życia publicznego
Grzegorz Braun, fot. Adam Chelstowski / FORUM

Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Gdańska powiedział, że nie zgadza się na wdrażanie w mieście projektów, mających na celu seksualizację życia publicznego. Podkreślił, że nie zgadza się również na „tęczowy Gdańsk” oraz genderyzację.

 

– Żadnego tęczowego Gdańska, żadnego wolnego miasta Gdańska  konceptu, którym brzydko bawią się gdańskie elity postpeerelowskie w ostatnich latach - powiedział Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta miasta. Reżyser i publicysta zapowiedział, że jeśli zwycięży w wyborach uzupełniających, nie zgodzi się na seksualizację życia publicznego. Braun zwrócił również uwagę na to, że w gdańskich szkołach wdrażany jest niebezpieczny program, prowadzony pod hasłem „równości”.

 

Podczas konferencji prasowej Grzegorz Braun nawiązując do projektu powiedział, że prawa rodziców „nie mogą być gwałcone przez władzę miejską”. Reżyser dodał również, że „dzieci gdańskie trzeba ratować przed projektami seksualizacji, sodomizacji życia publicznego, genderyzacji, wprowadzonej do szkół pod oszukańczym hasłem równości”– informuje PAP.

 

Kandydat na prezydenta Gdańska podkreślił, że jest politykiem niezależnym. Dodał, że jeśli zostanie wybrany na prezydenta miasta, „dokona demontażu” układu panującego w stolicy Pomorza. Wg Brauna aktualnie Gdańsk to „znane żerowisko mafii, służb i lóż”, w które „uwikłani są przedstawiciele elity gdańskiej”.

 

 Przykładem obłędu i hańby jest fakt, iż port lotniczy w tym mieście dalej nosi imię człowieka, który za pieniądze donosił sowieckiej bezpiece na własnych kolegów  powiedział Braun, nawiązując do nazwy gdańskiego lotniska, noszącego imię Lecha Wałęsy.

 

Warto przypomnieć, że podczas rozmowy z portalem onet.pl, Grzegorz Braun zapewnił, że będzie dążył do utrzymania jednoznaczności przynależności państwowej Gdańska do Rzeczpospolitej. „Żadnych szkodliwych urojeń o reaktywacji Wolnego Miasta Gdańska, żadnej Rzeczpospolitej Przyjaciół Polin prezydenta Dudy. Tych rzeczy za moich kadencji w Gdańsku państwo nie zobaczycie” – tłumaczy.

 

Portal Onet.pl dopytywał również Grzegorza Brauna o jego związki z Gdańskiem. Reżyser odpowiedział, że jak każdy normalny Polak, jest bardzo przywiązany do tego miasta ze względu na jego tradycje i historię. „Gdańsk to jest miasto symbol, do którego wszyscy normalni Polacy się przyznają. I do gdańskiego Sierpnia i do gdańskiego Września. Każdy normalny, tradycyjnie myślący Polak przyznaje się do Gdańska. Problem w tym, że nie wszyscy obecni gdańszczanie przyznają się do Polski. Temu również zamierzam postawić tamę” – podkreślił Braun.

 

 

Źródło: wp.pl, onet.pl, PCh24.pl

WMa

 


DATA: 2019-02-07 20:41
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czas na oddech szczerości w Gdańsku
2 miesiące temu / Leo
 
Gdańsk jest spaczony i Braun nie ma szans.
2 miesiące temu / Grażyna
 
Do Pierre_ : Zostanie prezydentem tk ważnego miasta jak Gdańsk to nie jest drobnostka. Odzyskajmy miasta a odzyskany Polskę.
2 miesiące temu / emk
 
To czerwone miasto. Niestety.
2 miesiące temu / gdańszczanin
 
Według kalendarza wyborczego termin zawiadomienia komisarza wyborczego o utworzeniu komitetu wyborczego upłynął 28 stycznia 2019. W związku z tym zmiana nazwy KWW Aleksandry Dulkiewicz to musztarda po obiedzie.
2 miesiące temu / ness
 
Znakomity program Grzegorza Brauna na Prezydenta miasta Gdansk Znakomity program dla Pomorza. Zdecydowanie popieram! Tak trzymac!
2 miesiące temu / Slawomir Tomasz Roch
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "65999"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.