DZIŚ JEST:   08   GRUDNIA   2019 r.

Niepokalane Poczęcie NMP
Św. Romaryka, opata
Św. Eutychiana, papieża
 
 
 
 

Grzegorz Braun: Konfederację czeka trudna walka. Celem były i są jesienne wybory

Grzegorz Braun: Konfederację czeka trudna walka. Celem były i są jesienne wybory
Źródło: youtube.com

Jeden z liderów Konfederacji, Grzegorz Braun, podsumował wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Jak przyznał, brak mandatów nie zniechęca, a przed ugrupowaniem ciężka praca, której celem są jesienne wybory parlamentarne.

 

Jak mówił Braun, podane w niedzielę wieczorem szacunkowe dane na temat wyników wyborów do PE wprawiły Konfederatów w lekki entuzjazm, a rankiem w poniedziałek został on zgaszony przez urealnione wyniki wyborów na podstawie danych z komisji wyborczych. - Po wczorajszym wstępnym dzieleniu skóry na niedużym, ale jednak niedźwiadku z 6 proc. zrobiło się 4,5 proc. To bardzo ciekawy fenomen, bo te 6 z kawałkiem dały nam te same sondażownie, które wcześniej uporczywie nie doszacowywały Konfederacji, a to w ogóle nas nie zauważając, a to bardzo długo, do ostatnich tygodni dając nam 2 proc. – mówił.

 

Jak podsumował, okazuje się, że ci którzy w czasie kampanii niedoszacowywali Konfederacji, w wieczór wyborczy przeszacowali jej wynik o około 24 proc. Polityk namawiał, by lokalnie przyglądać się na to, co dzieje się wokół Konfederacji i czy oddane głosy znalazły odzwierciedlenie w ogłoszonych wynikach wyborów. Przypomniał też sprawę roszczeń żydowskich, kluczową w kontekście wyborów krajowych. Bo oczekiwania środowisk żydowskich są takie, jesienią w parlamencie pozostaną jedynie te „rozsądne” siły i sprawa zostanie dopięta.

 

Grzegorz Braun wyjawił, że w najbliższych dniach odbędzie się spotkanie w pełnym składzie „politbiura konfederacyjnego”. Jak mówił, pespektywa jesiennych wyborów była tą z jaką Konfederacja przystępowała do eurowyborów. Dlatego należy się spodziewać się kolejnych inicjatyw utrudniających budowanie poparcia dla Konfedreacji – a to budowania „Konfederacji+” czy nowego ugrupowania „jeszcze dalej na prawicy”. Zatem walka nabierze rumieńców.

 

 

 

Źródło Facebook

MA


DATA: 2019-05-27 15:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
15
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ja jako świeżo upieczony konfederat gietrzwałdzki! już 4 raz byłem czł. OKW w łodzi i muszę stwierdzić iż prawdopodobieństwo fałszerstw w podstawowych komisjach jest równe zero . Natomiast moją uwage kieruję ku serwerom zliczającym meldunki internetowe. Jaki program ten serwer posiada ...a jeszcze większa ciekawość moją stanowi jakiego operatora ten program JEST? Dostałem na mój meseger skan telefonicznego zapytania b.dobrego informatyka ..i pyta on Panią która dostała jego info, gdzie może złozyć powiadomienie o skutecznej możliwości ingerencji w serwerowni przy zliczaniu głosów. Bo coś tu jest nie tak by po korekcie najbardziej ucierpiała KONFEDERACJA a mianowicie in - minus 32%
6 miesięcy temu / radek44
 
Pytanie retoryczne - dlaczego jest tak, że Polacy nie głosują za, tylko przeciw...? Z R. Dmowskiego - niektórzy bardziej nienawidzą Rosji niż kochają Polskę! Abo Polska będzie silna i niepodległa albo nie będzie jej wcale - może niedokładnie przytoczyłem ale jest zachowany sens, a teraz to właśnie o istnienie tej Polski toczy się bitwa. naród podzielony przez media, szczuty, napuszczany jeden na drugich, sztuczne podziały aby skłócić osoby, które mogą się połączyć. Strajki różnych grup zawodowych nie są bez przyczyny i tu parafrazując słowa x. Piotra Skargi jeśli się płynie w jednym okręcie, a ktoś dba aby ten okręt zatonął, to każdy może ponieść w takim wypadku szkodę.
6 miesięcy temu / polak mały
 
"W tych wyborach karpie głosowały za przyspieszeniem Wigilii" bardzo trafne. Przerażające.
6 miesięcy temu / nwo
 
O już są tacy, co chcą wyrzucać i wymieniać. A ja wam mówię, że Bez Korwina to już by była totalna kompromitacja. Jedni go lubią inni nienawidzą ale przynajmniej każdy go zna.Z całym szacunkiem dla pana Grzegorza Brauna ale ja dotąd nie spotkałem w realu ani jednej osoby, która by wiedziała kto to w ogóle jest, a rozmawiałem z wieloma osobami, z różnym wykształceniem, w różnym wieku. Poza Korwinem rozpoznawalni są jeszcze Liroy i Bosak. Reszta tu już totalna egzotyka. Chcecie wygrywać wybory, to musicie umieć spojrzeć na to z perspektywy zwykłego Janusza, który jest tzw. niedzielnym katolikiem i generalnie ma w nosie ile dzieci i żon ma kandydat. Jego interesują proste życiowe sprawy typu żeby było za co zjeść i wypić.
6 miesięcy temu / Pesymista
 
Ja was zupełnie nie rozumiem. Polaczki tak bardzo akceptują i chcą być w UE która jest tylko etapem wstępnym do Unii Euroazjatyckiej, której pomysłodawcą i realizatorem jest Dugin, Putin i wszyscy ruscy święci/z małej litery nie poprawiać/. Jeśli kochacie UE i nie zamierzacie z niej wystąpić, już zaakceptowaliście etap kolejny - podległość Rosji. A to załatwią wam od wieków prorosyjskie Niemcy z Katarzyną Wielką na portrecie w gabinecie Merkel/nieważne że odchodzi/ oraz wasz przyjaciel Trump, który nie wygra wojny chińskiej bez Putina bo w polityce liczą się tylko interesy. Gdzie zatem miejsce na interes polski - kolonii Niemiec i USraela? Czy ktoś kwestionujący udział Korwina w konfederacji może odpowiedzieć? Z założenia partia Wolność ma zająć się silną gospodarczo Polską. Takie jest jej główne zadanie w Konfederacji. G.Braun wiele razy podkreślał brak różnic ideowych wśród członków Konfederacji co do zasadniczego kształtu Wolnej Polski Katolickiej.
6 miesięcy temu / stacy
 
Wybory były baleno sfałszowane.Szukajcie prawdy .
6 miesięcy temu / Gość
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.