DZIŚ JEST:   16   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Cypriana, męczennika
Św. Korneliusza, papieża
 
 
 
 

„Gmina Lipinki wolna od ideologii LGBT”! Radni przeciw homoseksualnej indoktrynacji

„Gmina Lipinki wolna od ideologii LGBT”! Radni przeciw homoseksualnej indoktrynacji
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com (Sharon McCutcheon)

Kolejny organ samorządu terytorialnego opowiedział się przeciwko homoseksualnej ideologii i wystąpił w obronie zdrowo rozumianej rodziny. Tym razem godną szacunku decyzję podjęli radni gminy Lipinki w województwie małopolskim.

 

Deklarację „Gmina Lipinki wolna od ideologii LGBT” przyjęto podczas sesji Rady Gminy 12 kwietnia. „Projekt stosownej uchwały odczytał Bogdan Czeluśniak – Przewodniczący Rady Gminy Lipinki” – podaje serwis elipinki.pl.

 

Dokument odnotowuje wywołaną przez polityków lewicy wojnę ideologiczną. „Radykałowie dążący do rewolucji kulturowej w Polsce atakują wolność słowa, niewinność dzieci, autorytet rodziny i szkoły oraz swobodę przedsiębiorców. Dlatego będziemy konsekwentnie bronić naszej wspólnoty samorządowej” – czytamy w deklaracji.

 

Samorządowy zobowiązali się zrobić wszystko, aby do szkół nie weszli „gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją polskich dzieci w myśl tzw. standardów Światowej Organizacji Zdrowia”. Ponadto zwracają uwagę na chęć obrony uczniów oraz umożliwienie zaprezentowania im przez rodziców z pomocą wychowawców piękna ludzkiej miłości. W dokumencie podkreśla się rolę rodziców i ich prawo do wychowania dzieci w zgodzie z ich przekonaniami.

 

Radni nie godzą się także na niezgodne z prawem pomysły instytucji „funkcjonariuszy politycznej poprawności w szkołach (tzw. latarników)”. W dokumencie określono presję politycznej poprawności jako homopropagandę oraz wyrażono chęć obrony nauczycieli i przedsiębiorców przed ideologicznymi kryteriami funkcjonowania w pracy oraz przy wyborze kontrahentów i pracowników.

 

„Za przyjęciem deklaracji Gmina Lipinki wolna od ideologii LGBT opowiedzieli się w głosowaniu imiennym wszyscy obecni na sesji lipińscy radni” – czytamy w serwisie elipinki.pl. Troje radnych nie uczestniczyło w obradach.

 

 

Źródło: elipinki.pl / gorlice24.pl

MWł

 

 


DATA: 2019-04-30 15:11
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@ Do banita - Valerio to męskie imię, do mnie też zwracano się jak do mężczyzny, ale ja prostowałam Pseudonim jak anonim. Grzeczność wymaga by zamiast pytania pretensji się przedstawić. Ja swej płci się nie wstydzę, nie mam zaburzeń. Nie podoba ci się gdy miło piszę? To też dla was mowa nienawiści?? Naprawdę z wami już źle, niestety gdybym teraz by cię zadowolić użyła waszej mowy miłości czyli wulgaryzmu cenzura nie przepuściłaby. Miłego dnia kimkolwiek jesteś z 56 wg niemieckiej filozofii płci.
4 miesiące temu / banita
 
A skąd wiesz czy Velario to Pan czy Pani. Widzę że tutaj jeden cos napisze to odrazu wszyscy na jednego. cukiereczku Kociaczku jak ładnie ha
4 miesiące temu / Do banita
 
Precz !
4 miesiące temu / r
 
Velario cukiereczku ważne że ty wiesz i że wiesz, że nie masz tam czego szukać. Kociaczku lawina zaczyna się od małego spadającego kamyczka, a ocean składa się z maleńkich kropelek, których w oceanie nie widać, gdyż tworzą ogrom jednolitej wody. Buziaczki.
4 miesiące temu / banita
 
Ha ha
4 miesiące temu / Do Abberacja
 
Velario- masz racje- tez znam lepsze metody promocji.... marsz obleśnych facetów w kobiecym przebraniu albo w lateksie- taka promocja dziwadeł
4 miesiące temu / Abberacja
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.