DZIŚ JEST:   05   SIERPNIA   2020 r.

Matki Bożej Śnieżnej
Św. Oswalda, męczennika
 
 
 
 

Francja: sojusz masonów z telewizją parlamentarną

Francja: sojusz masonów z telewizją parlamentarną
By Arielinson (Own work)/Wikimedia

4 listopada w kawiarni Monceau w Paryżu odbędzie się zorganizowana przez lożę masońską konferencja: „Rola telewizji w relacji z obywatelem”. W spotkaniu weźmie udział były szef telewizji publicznej.

 

O zarysowanym w tytule problemie będzie mówić nie kto inny, tylko niedawny sekretarz generalny i dyrektor programów parlamentarnego kanału telewizyjnego LCP, Eric Moniot.

 

Obecnie stoi on na czele komisji w Sekretariacie Generalnym francuskiego ministerstwa gospodarki i finansów. Wcześniej doradzał w biurze socjalistycznego premiera Laurenta Fabiusa. Był też bliskim współpracownikiem Louisa Schweitzera, dyrektora Renault.

 

Moniot kierował telewizją Polinezji francuskiej. Przez 10 lat był odpowiedzialny za Narodowe Centrum Kinematografii (CNC), skąd przeszedł na stanowisko szefa kanału LCP. Jego związki z masonerią zawsze były bliskie, co oczywiście odbijało się na treści kierowanych przez niego kanałów telewizyjnych i francuskiej polityki kinematograficznej.

 

FLC


DATA: 2019-10-24 08:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

diabel upatrzył sobie najstarszą córę Kościoła Francję na matecznik swego antykościoła..
9 miesięcy temu / ProBro
 
Naprawdę nikt nie widzi analogii? Gdyby PO i PiS, SLD, PSL nie były masońskie, nie mogłyby rządzić w Polsce. TVP jest posłuszne masoneriom w Polsce, te podlegają EU i USA i to one wytyczają kierunki. Francuska szybciej, szkocka wolniej, wszystkie trzy zmierzają do tego samego celu. Jeśli senator PiS mówi o Konfederacji w sejmie jako zagrożeniu wojną, to ma rację. Gdy Mościcki zdelegalizował masonerię zorganizowano nam wojnę. Wszystko na tym świecie rozgrywa się wokół walki z Bogiem i zniszczenia KK jako Mistycznego Ciała Chrystusa.
9 miesięcy temu / dav
 
niech mi ktoś powie, co we Francji nie podlega masonerii?? nawet kościół francuski jest pod butem masonerii, taka prawda.
9 miesięcy temu / axe
 
Misterium inquitatis - ta tajemnica nieprawości rozlewa się szeroka falą współcześnie m.in. przez negowanie wiary i moralności oraz Prawdy Objawionej. Masońska rewolucja francuska wraz z jej "oświeconą filozofią" idzie przez wieki promując zaczadzone fałszem i nienawiścią destrukcyjne "nauki" z obecnie dominującą poprawnością polityczną i LGBT na czele.Francuska masoneria jako propagatorka tegoż nurtu "postępu" ma niekwestionowany wiodący udział.
9 miesięcy temu / t
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.