DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2019 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Feministyczna dewastacja budynków kurialnych w Warszawie. FOTO

Feministyczna dewastacja budynków kurialnych w Warszawie. FOTO
FB (autor nieznany)

Portalowi PCh24.pl udało się potwierdzić pojawiające się w internecie niepokojące doniesienia. Elewacja budynku Domu Parafialnego parafii Archikatedralnej Św. Jana Chrzciciela w Warszawie została zdewastowana. Dostępne w sieci materiały wskazują, że na budynku pojawiły się napisy treścią wskazujące na feministyczne i proaborcyjne poglądy sprawcy/sprawców.

 

Od wczesnego przedpołudnia w sieci krążyły zdjęcia ilustrujące dewastację budynku katedralnej parafii. Portal PCh24.pl potwierdził prawdziwość doniesień o dewastacji. Ponadto z naszych informacji wynika, że na miejscu dewastacji pojawiła się już policja.

 

Z dostępnych w internecie materiałów wynika, że na budynku pojawiły się bluźnierstwa kpiące ze słów Pana Jezusa wypowiedzianych podczas Ostatniej Wieczerzy, które powtarzane są podczas Przeistoczenia.

 

Ponadto na bramie umieszczono napis „mordercy”, zaś na chodniku „dość piekła kobiet”, co wskazuje na ewidentne feministyczne i proaborcyjne poglądy sprawcy (lub sprawców), stanowiące motyw działania.

  

Bluźniercze napisy pojawiły się również na na siedzibie kurii warszawsko-praskiej. Nieznany sprawca/sprawcy czerwoną i czarną farbą napisali na drzwiach siedziby kurii „Oto ciało moje, oto krew moja. Wara wam”. Takie samo hasło widnieje na schodach prowadzących do budynku. Na kostce przed siedzibą wandale napisali: „Mordercy kobiet” i „Rwanda. Pamiętamy”.

 

 

Z najnowszych medialych doniesień wynika, że wandale (motywowani najpewniej lewicową ideologią) zaatakowali nie 2, ale 3 obiekty kościelne: oprócz Domu Parafialnego przy Archikatedrze św. Jana Chrzcziciela w Warszawie oraz zabudowań Kurii Warszawsko-Praskiej także ogrodzenie budynku warszawskiej Kurii Archidiecezji – podaje gosc.pl.

 

 

MWł

 

  


DATA: 2018-07-04 15:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

teraz wszedzie są kamery, nie trudno sprawdzić delikwenta i obarczyc kosztami za zniszczenia.
ponad 1 rok temu / sonia
 
OBRAZA UCZUĆ RELIGIJNYCH: Bluźnierstwo, połączone z profanacją i wandalizmem. Beczelność zabijających dzieci i tępogłowie nt poczętego życia ... w pełnej ofensywie. Logicznie: ciało poczętego dziecka, tak samo jak i już narodzonego jest ciałem TYLKO i wyłącznie ciałem tego dziecka!. Ciało matki jest tylko jej ciałem i ma być schroniem dla dzieciątka, a nie preludium do rzezi. W Polsce nie ma kary śmierci, nawet za najgorsze zbrodnie. Każdy kryminalista ma możliwość obrony i zabrania głosu. Niewinne dziecko zaś bezpardonowo jest zabijane. Diabelska nienawiść przemawia przez zwolenników morderstwa zwanego ?naukowo? aborcją - tj nomenklatura chyba dla uspokojenia i oszukiwania sumień i egoizmu zakrawającego na satanizm, gdyż wynoszącego człowieka ponad Pana Boga i Jego Prawd. Potrzeba oceanu modlitwy i posługi księży egzorcystów ... bo do opamiętania droga daleka. STAN BŁOGOSŁAWIONY to właściwsze niż ?ciąża? określenie .. ale już ?niemodne? . Apage Satanas! Jezu,Ty s
ponad 1 rok temu / Mathilda
 
A Episkopat Polski cały czas dowala Narodowcom , ręka w rękę z Antifa itp. lewactwem. Obudza się jak im lewaki Kurie spala .Czy aby to nie będzie zbyt późno księża biskupi??
ponad 1 rok temu / Petra
 
Padają tu słowa jak o zwykłym zjawisku socjologicznym i psychologicznym. A przecież tu pachnie satanizmem na odległość, bowiem słowa te noszą znamiona bluźnierstwa, a to pochodzi wyłącznie od szatana, który zatraca się na wieczność w grzechu nienawiści do Boga i ludzi.
ponad 1 rok temu / Krakusik
 
@pierre My nie nawołujemy do konfrontacji tylko będziemy bronić tego co do nas Katolików należy. Zostaliśmy zatakowani więc będziemy reagować .
ponad 1 rok temu / Tradi
 
Do wszystkich którzy pytają gdzie policja przypominam że policja jest kontrolowana przez rząd tam też jest masoneria więc nie czekajcie na policje. To należy załatwić inaczej czyli po swojemu narodowcy wiedzą o czym teraz pisze.
ponad 1 rok temu / Tradi
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.