DZIŚ JEST:   19   WRZEŚNIA   2020 r.

NMP z La Salette
Św. Januarego, męczennika
Św. Alfonsa de Orozco
 
 
 
 

„Fatima. Orędzie wciąż aktualne”. Długo oczekiwana premiera telewizyjna filmu Instytutu Ks. Skargi

„Fatima. Orędzie wciąż aktualne”. Długo oczekiwana premiera telewizyjna filmu Instytutu Ks. Skargi

Przygotowany na stulecie Objawień Fatimskich film dokumentalny Jarosława Mańki „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” doczeka się swojej premiery telewizyjnej. Już 13 maja zapraszamy na antenę TVP3 Kraków. Film dostępny będzie też w systemie stream.

 

Kiedy rok temu, w stulecie objawień fatimskich, podczas Kongresu Apostołów Fatimy odbyła się premiera filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne”, Instytut im. Księdza Piotra Skargi żywił gorącą nadzieję, że m.in. w ten sposób uda się dotrzeć z przesłaniem Matki Bożej do szerokiej grupy odbiorców.

 

To już poniekąd się udało, bo od chwili premiery dokumentu, Instytut zorganizował wiele pokazów tego filmu, a każdy z nich gromadziły setki widzów.

 

Tym razem do popularyzacji Orędzia Fatimskiego włączy się telewizja publiczna. Już 13 maja 2018 roku, zatem w 101 rocznicę pierwszego objawienia Matki Bożej w Fatimie, wyprodukowany przez Instytut dokument, zostanie wyemitowany w paśmie regionalnym.

 

Serdecznie zapraszamy przed ekrany! Film „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” zostanie wyemitowany 13 maja 2018 roku o godzinie 11.01 na antenie TVP3 Kraków w paśmie „Wolę dokument”. Odbiorcy, do których nie dociera sygnał krakowskiej telewizji, będą mogli dołączyć do grona widzów za pośrednictwem internetu w systemie stream.

 

Film „Fatima - Orędzie wciąż aktualne” wyprodukowany przez Instytut im. Ks. Piotra Skargi został nagrodzony na XXXII Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów KSF Niepokalana 2017. Obraz został doceniony za walory patriotyczno-edukacyjne, a w kategorii „dokument” zajął trzecie miejsce.

 

Zachęcamy też do zapoznania się z rozmową z reżyserem filmu Jarosławem Mańką: Fatima daje nadzieję. Reżyser o poruszającym serca filmie

 

MA

 

 

 


DATA: 2018-05-13 11:07
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.