DZIŚ JEST:   26   LUTY   2020 r.

Środa Popielcowa
Św. Aleksandra, biskupa
Św. Pauli Montal
 
 
 
 

Fair play to przeszłość? Genderowy absurd: stypendia dla transchłopców za deklasowanie dziewczyn

Fair play to przeszłość? Genderowy absurd: stypendia dla transchłopców za deklasowanie dziewczyn
źródło: pixabay.com
#GENDER    #SPORT    #FAIR PLAY    #TRANSSEKSUALIZM    #ZAWODY    #KOBIETY    #ZAWODNICZKI    #BIEGI

Rekord stanu Connecticut w biegu halowym na 55 metrów dziewcząt należy do 17-letniego Terry’ego Millera. Oświadczył on, że uważa się za dziewczynę i zaczął starty w zawodach kobiet. Wynik biegów jest z góry przesądzony, a rekordzista czerpie z „sukcesów” korzyści, bowiem amerykańskie uczelnie przyznają stypendia za osiągnięcia sportowe.

 

Jak się okazało, Miller nie jest jedynym takim zawodnikiem, a w stanie Connecticut w biegach krótkodystansowych dla dziewcząt startują dwaj biologiczni chłopcy. Oprócz Millera także Andraya Yearwood. I oczywiście wygrywają zawody. Miller z czasem 6,95 s. jest niedościgniony, a Yearwood plasuje się tuż za nim z czasem o 0,06 s. gorszym. Pierwsza na mecie biologiczna dziewczyna osiągnęła wynik 7,23 s.

 

Transseksualni zawodnicy problemu nie widzą i twierdzą, że dziewczyny mogą mieć przewagę w innych dyscyplinach. „Któraś startuje w skokach wzwyż, może być wyższa i mieć silniejsze nogi od innych, ale inna może akurat być w doskonałej formie i wygrać. Rodzice jakiejś sprinterki mogą wydawać na jej osobiste treningi tyle pieniędzy, że w efekcie ona biega szybciej” – tłumaczą.

 

Z obecności transseksualnych zawodników niezadowolone są zawodniczki, które czują się oszukane – chodzi o awanse do zawodów regionalnych i szanse na dostrzeżenie przez trenerów uczelnianych. Taka sytuacja, jak mówią, zniechęca do sportu.

 

Do sprawy odniósł się… Donald Trump Jr., syn prezydenta USA. „Tak mi przykro z powodu młodych dam, które trenowały przez całe życie, by być najlepsze w stanie, być może zdobyć stypendia itd… to poważna niesprawiedliwość” – napisał na Twitterze.

 

 

Źródło: tvp.info

MA

 

 

Polecamy film PCh24 o Konwencji Stambulskiej – dokumencie wprowadzającym w Polsce elementy ideologii gender.

 

  


DATA: 2019-02-27 13:31
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To traci sens na podział w kategorii mężczyzn i koniet, zrobić "urawniłowkę" i koniec sportu kobiecego, to tak jak w krajach fundamentalistów islamskich, tylko inna metoda.
11 miesięcy temu / Czesław
 
@szach-mat Dokładnie. Święta racja. I niech jeszcze biorą kobiece hormony. @DNA W ten sposób wyeliminowano polską biegaczkę. Była człowiekiem hybrydą i miała część komórek z chromosomami XX, a część z XY. Ten numery już były. Hitler na olimpiadę w Berlinie wziął chłopca, aby skakał wzwyż, a ten zajął 5 miejsce.
11 miesięcy temu / trooper
 
Podobno nauka ma wielkie osiągnięcia.Amerykańska w szczególności.Więc niech sprawdzą czy ma chromosomy XY czy XX,bo tak to można gadać różne głupoty.Nawet,że jest się Napoleonem.Tylko gdzie lądują Naopleonowie,a gdzie chłopcy "uważający" się za dziewczynkę?
11 miesięcy temu / DNA
 
Jak w Japonii: najpierw wykastrować, potem uznać zmianę płci.
11 miesięcy temu / szach-mat
 
Drogie Panie - sportsmenki: jest tylko jedna metoda, niestety dla was bardzo drastyczna - w momencie kiedy dowiecie się że taki dewiant ma zamiar startowac i was ograć, to po prostu gromadnie prostestujecie, stoicie na biezni, nie ruszacie się z miejsca itd, niech to zobacza widzowie w TV i wyciągna wnioski - PROTESTUJCIE DO SKUTKU.
11 miesięcy temu / Hanys
 
jeśli takie idiotyzmy będą chcieli przenieść na prawo federalne, to coś mi mówi,że się kolejna secesja normalnych stanów będzie szykować...
11 miesięcy temu / jj
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.