DZIŚ JEST:   03   SIERPNIA   2020 r.

Św. Lidii z Tiatyry
Św. Nikodema
 
 
 
 

Europoseł wykorzystuje kłamstwa tęczowych aktywistów do ataku na Polskę

Europoseł wykorzystuje kłamstwa tęczowych aktywistów do ataku na Polskę
Guy Verhofstadt. FOT.REUTERS/Francois Lenoir/FORUM

Guy Verhofstadt, belgijski europoseł z liberalnej frakcji ALDE wzywał do „podjęcia natychmiastowych działań” wobec „obrzydliwych” praktyk polskich samorządów, które sprzeciwiły się indoktrynacji w duchu ideologii LGBT. Powodem oburzenia okazała się prowokacja tęczowych aktywistów, polegająca na instalacji tablic z napisem „strefa wolna od LGBT” na znakach drogowych.

 

Prowokacja aktywistów ze środowisk LGBT polegała na instalacji tablic z napisem „strefa wolna od LGBT” stylizowanych na oficjalne oznaczenia drogowe ustawione przez samorządy. Tablice zostały przyczepione do znaków oznaczających wjazd do Świdnika, Końskowoli, Niedrzwicy Dużej i Puław , a następnie na ich tle sfotografowano tęczowych aktywistów.

 

 

Belgijski europarlamentarzysta, Guy Verhofstadt wykorzystał zdjęcia do podjęcia kolejnego ataku na Polskę. Nie wiadomo czy padł on ofiarą „artystycznej prowokacji”, czy umyślnie wykorzystał fałszywe fotografie. Użytkownicy na Twitterze uświadomili europosłowi, że takie tablice nie powstały z inicjatywy samorządu, ale są wyrazem prowokacji osób LGBT. Verhofstadt nie odniósł się do podanych informacji.

 

W Polsce około 30 samorządów przyjęło różne formy sprzeciwu wobec indoktrynacji w duchu ideologii LGBT. Jedną z nich jest Samorządowa Karta Praw Rodzin, która została przygotowana przez szereg organizacji społecznych mających na celu dbałość o dobro rodziny.

 

Dokument poparły: Instytut Ordo Iuris, Centrum Życia i Rodziny, Ruch 4 Marca, Fundacja Mamy i Taty, Citizen Go, Konfederacja Kobiet RP, Instytut Ona i On, Fundacja Dar Życia, Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych „Szczęśliwy Dom”, Stowarzyszenie Rodzice Chronią Dzieci i Stowarzyszenie Pedagogów „Natan".

 

Sygnatariusze karty opowiadają się za prymatem władzy rodzicielskiej w edukacji swoich dzieci, przypominają i zapowiadają monitorowanie i egzekwowanie praw przysługującym rodzinom w polityce gminy, zobowiązują się do promocji dobrych praktyk rodzinnych w biznesie oraz deklarują tworzenia w przyszłości praw przyjaznych rodzinie.

 

Źródło: tvp.info / Facebook.com
PR


DATA: 2020-01-25 08:42
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jakby na drzwiach twojego mieszkania wywiesić tabliczkę: "żyję fałszywą ideologią" - też nie widziałbyś problemu? Przecież to nie kłamstwo, co pokazałeś pisząc choćby ideologiczne bzdury na temat homoseksualizmu. Czyli chyba byłbyś dumny z takiej tabliczki?
6 miesięcy temu / @marmar
 
Ale jakie kłamstwa? Samorządy uchwaliły takie uchwały? Uchwaliły. No to chyba są dumne z takich tabliczek?
6 miesięcy temu / marmar
 
Ten Guy=gaj zachowoje sie tak jak po ostatnim razie gdy palil.
6 miesięcy temu / Jara
 
Obywatel Guy Verhofstadt jest aktywistą ideologii gender nie przyjmuje wiec do wiadomości, że kazdy człowiek aktywny zawodowo bez względu na to czy jest homo czy hetero nie ma czasu ani najmniejszej ochoty wychodzić na ulice i walczyć o wolność, równość i braterstwo homo nad hetero. Unijne fundusze są hojne. Kolejny aktywista sprzedawczyk zarabia na życie propagowaniem ideologii gender. Genderyzm to inna odbmiana ideologii bolszewizmu i hitleryzmu. Genderyzm to zaraza. Cała Polska powinna ogłosić się strefą wolną od gender. Jednak aby tak się stało to rząd polski powinien wypowiedzieć traktat Stambulski. Następnie wyczyścić polskie prawo i edukację z ideologii gender.
6 miesięcy temu / Robi
 
To jest socjalista, komunista i demokrata, więc czego innego można się po tym towarzyszu spodziewać. Najgorsze jest jednak to, iż tacy jak on rządzą w UE, i trzeba jeszcze na nich płacić podatki, na ich kolosalne pensje oraz nieróbstwo demagogię czy głupotę! Zgroza!
6 miesięcy temu / Piotr I.Grembow
 
Pan Verhofstadt powinien się zająć aktywnością swoich rodaków z SS w obronie Hitlera! A sam broni seksualnych odmieńców i postkomuny!
6 miesięcy temu / Zbigniew
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.