DZIŚ JEST:   21   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
 
 
 
 

Emmanuel Macron – produkt masonerii i międzynarodowego kapitalizmu

Emmanuel Macron – produkt masonerii i międzynarodowego kapitalizmu
fot. REUTERS/Philippe Wojazer/FORUM

Po nowym prezydencie Francji możemy spodziewać się przede wszystkim realizacji masońskiej koncepcji świata i służenia wielkiemu kapitałowi – mówi Reynald Secher, francuski historyk i politolog.Gdzie tkwi zagadka błyskawicznej drogi na polityczny szczyt niedawno jeszcze mało znanego Emmanuela Macrona?

Było to możliwe przede wszystkim z powodu bezgranicznego popierania jego kandydatury przez krajową i międzynarodową masonerię oraz finasowania jego kampanii wyborczej pieniędzmi Sorosa i Rothschilda, dzięki koalicji dziennikarzy z wymiarem sprawiedliwości, a także propagandowemu demonizowaniu Frontu Narodowego.

Przemarsz Macrona przed znajdującą się obok Luwru piramidę zwieńczoną okiem i przemowa na jej tle po wyborze na prezydenta były hołdem oddanym masonerii. Nie ma tu przypadku – piramida jest bowiem symbolem wolnomularstwa. Macron chciał w ten sposób powiedzieć masonom, że „idzie nowe” a jego prezydentura będzie stać pod znakiem realizacji ich wizji społeczeństwa, Europy i świata.

 

Te same siły sprawiły, że początkowy faworyt, kandydat Republikanów, François Fillon, nie wszedł do drugiej tury wyborów?

Oczywiście, to było widoczne jak na dłoni. Spisek przeciw niemu, przy udziale wymiaru sprawiedliwości zawiązały media trzymane na smyczy przez międzynarodowy kapitał. Potężna kampania propagandowa odniosła skutki, chociaż w jej trakcie piętnowane były poczynania Fillona, które w niczym nie odbiegały od zachowania innych deputowanych i polityków.

 

Czym wytłumaczyć popieranie Macrona przez światową finansjerę?

Pomimo kłopotów budżetowych oraz dużego zadłużenia, Francja jest bogata dzięki małym i średnim przedsiębiorstwom. Chodzi więc ich o przejęcie i zniszczenie przez kapitał międzynarodowy, co oznacza też demontaż naszego tradycyjnego, rodzinnego kapitalizmu. Francja ma też dużo cennych patentów i spore możliwości ich tworzenia. To również dla obcych jest łakomy kąsek.

 

Czego możemy spodziewać się po prezydenturze Macrona?

Przede wszystkim realizacji masońskiej koncepcji świata i służenia wielkim pieniądzom. Aby tego dokonać, Macron będzie destabilizować sytuację wewnętrzną kraju, głównie przez masową imigrację, o której praktycznie niewiele mówił w kampanii wyborczej. Jego program wciąż nie jest do końca jasny, a to oznacza, że będzie miał wolną rękę w realizacji swojej wizji gospodarki i społeczeństwa. Destabilizacja będzie polegać również na zniszczeniu, rozbiciu wszelkich ustrukturyzowanych organizacji, takich np. jak związki zawodowe.

 

Poczynania Macrona nie ograniczą się tylko do gospodarki. Nowy prezydent ma w zanadrzu reformy w sferze społecznej. Co to oznacza?

Przede wszystkim reformę szkolnictwa, które będzie miało za zadanie kształcenie nowego człowieka przesiąkniętego masońsko-lewicowymi ideami. Macron zalegalizuje eutanazję, in vitro dla wszystkich kobiet i lesbijek żyjących w związkach homoseksualnych, rozszerzy dostęp do aborcji.

 

Jakie będą konsekwencje jego polityki?

Przyszłość widzę w czarnych kolorach. Francja stanie się bardzo szybko drugą Grecją i Libanem. Dojdzie do powszechnego zubożenia, wzrostu niezadowolenia społecznego i, prawdopodobnie, masowych rozruchów.

 

Zbliżają się wybory do parlamentu. Czy Macronowi uda się zdobyć większość parlamentarną, by móc skutecznie rządzić?

Obserwując obecne przetasowania polityczne uważam, że uda mu się, niestety, taką większość osiągnąć.

 

Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiał Franciszek L. Ćwik

 

 

 

 


DATA: 2017-06-02 16:09
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bardzo celnie, trafnie. Piszę teraz prawie 2 lata po tej opinii. Trwają rozruch z powodu zubożenia, spłonęła Katedra.
ponad 1 rok temu / gdg
 
Demokracja to rządy hien nad osłami i tak francuzom wcisnęli socjalistę lewaka, emisariusza Wielkiego wschodu, psycho narcyza z żono mamuską Muzułmanie przejmą władze to skończą z socjalizmem, syjonizmem, LGBTQ ...
ponad 2 lata temu / Mr. ??
 
Rodacy!Mamy Wspaniałego Prezydenta,prawdziwego patriotę i pobożnego katolika,dlaczego tak was oburza prezydent Francji,którego wybrali Francuzi na takich samych demokratycznych wyborach.Więc jeśli jej on ich prezydentem niech oni cierpią,za to jakiego mają,a my bądźmy dumni z naszego prezydenta.
ponad 3 lata temu / NN
 
Zmieńcie tytuł na międzynarodowego SOCJALIZMU, ponieważ nie dośc że kapitalizm się skonczył lata temu to po drugie wielki kapitał nie oznacza kapitalizmu, wprost przeciwnie tak obrzydliwie wielki kapitał w rękach takich ludzi mógł powstać z powodu etatyzmopwi, ingerencji państwa w gospodarkę, istnieniu pieniądza fiducjarnego, regulacjom rynku bankowego, monopolu państwa na przyznawanie koncesji, braku konkurencji na rynku- w kapitalizmie tego nie ma!!! Lobby wielkich firm i bogacze mają możliwość ingerencji w decyzje rządzących co w kapitalizmie byłoby trudniejsze biorąc pod uwagę fakt, że rząd nie ingerowałby w gospodarkę więc lobby nie miałyby o co lobbować.
ponad 3 lata temu / michal
 
A co, zazdrościsz? Słusznie.
ponad 3 lata temu / do NN
 
Tu już mamy specjalistów od ustrojów politycznych oraz kłopoczących się o życie polityczne pod rządami nowego prezydenta Francji.
ponad 3 lata temu / NN
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.