DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Eksperci Ordo Iuris: agresja LGBT ma dwa oblicza - instytucjonalną i obywatelską

Eksperci Ordo Iuris: agresja LGBT ma dwa oblicza - instytucjonalną i obywatelską
Fot. PCh24 TV

Przez 2 dni możemy zobaczyć 2 oblicza agresji LGBT. Działanie komisarz Heleny Dalli i zbezczeszczenie słynnego pomnika Chrystusa pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu. Ideologiczna przemoc - administracyjna i w formie akcji ulicznych – narasta – pisze na Twitterze mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris.

 

- Dokładnie wczoraj dwóch komisarzy Unii Europejskiej entuzjastycznie cieszyło się, że odmówiło wsparcia polskim samorządom w ramach programu miast partnerskich (…) czy tego typu działania są zgodne z zasadą bezstronnego rozstrzygania w administracji unijnej? Przecież mamy do czynienia z urzędnikami, którzy tryumfalnie cieszą się, że odmówili komuś wsparcia – przypomina wypowiedź komisarz ds. równości Komisji Europejskiej, Heleny Dalli odmawiającej pomocy dla samorządów wprowadzających „strefy wolne od LGBT”.

 

- Nie minęło kilka godzin, a dzisiaj mamy kolejny akt agresji ze stromy tego szerokiego środowiska ideologii LGBT. Grupa ofiar tej ideologii z tęczową flagą bezcześci słynny na całą Polskę, na cały kraj pomnik Chrystusa przy kościele św. Krzyża w Warszawie. Ten sam pomnik, na którego tle ZOMO pałowało Solidarność (…) przemoc narasta, eskaluje. Jako Instyt Ordo Iuris oferujemy pomoc prawną wszystkim ofiarom przemocy wywołanej ideologią LGBT – podkreśla Jerzy Kwaśniewski.

 

Do sprawy odniosła się też dyrektor Centrum Wolności Religijnej Ordo Iuris, Karina Bosak. „Śmiałość w obrażaniu i wulgarnych prowokacjach względem katolików przez działaczy ideologii LGBT z roku na rok jest coraz bardziej odważna i agresywna. W dużej mierze przez bierność samych katolików oraz ignorancję organów ścigania, sprawcy tych profanacji czują się zupełnie bezkarni. Jeśli nie będziemy stanowczo reagować na takie zdarzenia, zgłaszać na policję, informować opinie publiczną, jasno potępiać tego typu zachowania, to przemoc względem chrześcijan w Polsce będzie jeszcze większa” – zaznaczyła.

 

Źródło: Twitter.com / własne PCh24.pl

PR

Czytaj także:
DATA: 2020-07-29 16:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czy mamy przywódców do prowadzenia obrony? Oni, ich wodzowie wcześniej ZNEUTRALIZOWALI NASZE ELITY, RÓWNIEŻ DUCHOWE i pozbawili nas przywódców dla obrony. Na co dzień aktywni w gadaniu i świętowaniu - dawniej działający przy parafiach itp. - aktywni życia religijnego - gdzie są!
1 miesiąc temu / UmRazum
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.