DZIŚ JEST:   27   LUTY   2020 r.

Św. Gabriela Perdolente
Św. Prokopa
 
 
 
 

Dyskryminacja konserwatystów? Facebook zawiesza wyświetlanie reklam Kobiet za Trumpem

Dyskryminacja konserwatystów? Facebook zawiesza wyświetlanie reklam Kobiet za Trumpem
Zdjęcie ilustracyjne.FOT.REUTERS/Dado Ruvic/File Photo/FORUM

Facebook potwierdził usunięcie reklam wyborczych organizacji Women for Trump. Kobiety popierające ponowny wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA złamały jakoby regulamin internetowego giganta. Zdaniem konserwatystów to kolejny przejaw ich dyskryminacji przez portal społecznościowy.   

 

16 sierpnia organizacja „Kobiety za Trumpem” rozpoczęła promowanie swej grafiki z podpisem „Koalicja kobiety za Trumpem potrzebuje wsparcia silnych kobiet, takich jak wy”. Jednak organizacja „Popular Information” 19 sierpnia zwróciła Facebookowi uwagę, że reklama narusza przepisy Facebooka zakazujące reklam. Te bowiem zakazują informowania w reklamach o tożsamości płciowej. W efekcie rzecznik Facebooka ogłosił, że poinformował organizację o naruszeniu zasad i zawieszeniu prawa do wyświetlania reklam na swym portalu społecznościowym.

 

Sprawę skomentował na Twitterze jeden z synów Donalda Trumpa – Donald Trump junior. Zwrócił uwagę na uprzedzenia wielkich firm technologicznych. Z kolei konserwatywna komentator Natalie Winters stwierdziła, że Facebook sam dąży do wiedzy o osobistych cechach, jednak nie chce, by użytkownicy wiedzieli o tym, gdy otrzymują reklamy.

 

Life Site News zauważa również, że w drugiej połowie sierpnia Facebook opublikował raport nawiązujący do padających z ust konserwatystów oskarżeń o uprzedzenia. Jednak według Life Site News, internetowy gigant nie podjął wielu znaczących działań w celu równego traktowania prawicowców. Skupił się głównie na ogólnych zapewnieniach o transparentności.

 

źródło: lifesitenews.com

mjend

 


DATA: 2019-08-23 10:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

nazwę maja jak z lat 30tych ,źle się kojarzy
6 miesięcy temu / hmm
 
To Trump jest konserwatystą ? To chyba żyjemy w równoległych rzeczywistościach. To ten Pan oficjalnie popiera LGBT i inne syfy tej ideologii ? Ten sam ? Ten konserwatysta ? No bez ...
6 miesięcy temu / nik
 
Cenzura ideologiczna. FB to marksistowskie narzędzie zawoalowanej propagandy.
6 miesięcy temu / czloax
 
Facebook to potężne, bezwzględne narzędzie globalnego prania mózgów, którego należy się bać i wystrzegać. To jest totalitaryzm na ekranie twojego komputera i smartfona, który nigdy sam o tobie nie zapomni.
6 miesięcy temu / marcin
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.