Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   PAŹDZIERNIKA   2018 r.

Św. Jana de Brébeufa
Św. Pawła od Krzyża
Bł. Jerzego Popiełuszki
 
 
 
 

Dr Bawer Aondo-Akaa dla PChTV: „nie” dla hymnu czarnego protestu w Opolu! Podpisz apel


Na Festiwalu w Opolu wybrzmi hymn proaborcyjnych Czarnych Marszów. To utwór eugeniczny, morderczy, wzywający do zabijania dzieci nienarodzonych – i chłopców, i dziewczynek. Niestety to jest rzecz obrzydliwa i haniebna – mówi w rozmowie z PCh24 dr Bawer Aondo-Akaa, teolog i obrońca życia.

 

Aby – tak jak on – podpisać protest przeciwko występowi grupy Girls on Fire w Opolu, wystarczy kliknąć TUTAJ:

 

 

  


DATA: 2018-06-04 17:12:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ja również podpisałem się pod protestem przeciw nie tyle skandalowi obyczajowemu, co propagowaniu buntu, zła, satanizmu na festiwalu w Opolu.
4 miesiące temu / Artur Piętka
 
Kiedyś Feliks Koneczny stworzył nauke porównawczą o cywilizacjach. Wg tych kryteriów PiS na pewno nie należy do cywilizacji łacińskiej. To typowa turańszczyzna
4 miesiące temu / PrPr
 
Podpisałem, swój obowiązek wobec Kościoła wypełniłem.
4 miesiące temu / Zbyszek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 78 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.