DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Demagogia przeciwko prawdzie. WHO wprowadziło „nową definicję” transseksualizmu

Demagogia przeciwko prawdzie. WHO wprowadziło „nową definicję” transseksualizmu

„Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) nie będzie już klasyfikować transseksualizmu jako zaburzenia psychicznego”– informuje serwis rp.pl.

 

Od 25 maja, kiedy to WHO wprowadziła nowe określenie transseksualizmu, nie jest on już definiowany jako „zaburzenie tożsamości płciowej”, tylko jako „niezgodność płci”. Tym samym transseksualizm został wykreślony z dokumentów Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób z rozdziału poświęconego „zaburzeniom psychicznym” i będzie uwzględniany w rozdziale poświęconym „zdrowiu seksualnemu”.

 

Pomysłodawcy nowej definicji transseksualizmu liczą na to, że zostanie wdrożona przez 194 państwa członkowskie WHO w ciągu najbliższych trzech lat.

 

Rządy powinny szybko zreformować krajowe systemy medyczne i przepisy prawne, które wymagają tej oficjalnie przestarzałej diagnozy – powiedział Graeme Reid, dyrektor ds. praw osób LGBT w Human Rights Watch.

 

Źródło: rp.pl

TK

 

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

 

Transseksualizmem można „się zarazić”. Wstrząsające wyniki ważnego badania!

 

Wiele wskazuje na to, że po latach całkiem skutecznej promocji homoseksualizmu, przyszła pora na promocję transseksualizmu. Badanie przeprowadzone na jednym z amerykańskich uniwersytetów pokazuje wyraźnie, że jest to trend skuteczny i przynoszący niezwykle dramatyczne owoce. Jednocześnie – jak można się spodziewać – autorka badania została gwałtownie zaatakowana przez przedstawicieli homopropagandowego półświatka!

 

 

Transseksualizm „normą”. W ONZ znów przegłosowano „prawdę”

 

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) tydzień temu (18 czerwca) opublikowała 11. wydanie Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób (ICD-11). Dlaczego to istotny temat? Otóż w spisie tym nie ma już transseksualizmu, widniejącego tam dotąd jako zaburzenie psychiczne. Jak tłumaczą przedstawiciele organizacji, chodzi o to, by upowszechnić akceptację „transseksualizmu” i ułatwić osobom „nieakceptującym biologicznej płci” do tzw. operacji zmiany płci oraz terapii hormonalnych.

 

 

 

Zobacz także:

 

"Rewolucja seksualna zagraża dzieciom"

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 


DATA: 2019-08-19 13:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Potem pedofilia, zoofilia, nekrofilia, dendrofilia i reszta zdegenerowanych obrzydlistw, wszystko to kwestia czasu
4 miesiące temu / Alex Wolf
 
A wcześniej była taka fajna definicja. A szkoda. Teraz jest niezgodność płciowa. Jej problem leży w głowie, a nie w posiadaniu tych czy owych narządów rozrodczych. Może więc warto zmienić coś w głowie, aby zgadzało się ze stanem narządów rozrodczych.
4 miesiące temu / trooper
 
Tragikomiczna sytuacja doprawdy. Można by pęknąć ze śmiechu, widząc jak ze śmiertelną powagą, pod auspicjami nauki głoszą te kompletne brednie, urągające zdrowemu rozsądkowi. Można by - gdyby to nie niosło ze sobą tak katastrofalnych skutków. Doprawdy przyszedł czas, kiedy durnie szczycą się swoją indolencją, a człowiek mądry obrywa po łbie, bo używa rozumu zgodnie z przeznaczeniem. Oto do czego doprowadziła filozofia nowożytna i odrzucenie systemu arystotelesowsko-tomistycznego. Czytajmy dzieła tomistów, żeby nie zgłupieć do reszty w morzu zidiociałych "naukowców".
4 miesiące temu / Iw
 
Jak tak dalej pójdzie niebawem WHO na listę chorób psychicznych wpisze spostrzegawczość, prawdomówność i nieprawomyślność. Wszystko jest już od dawna przygotowanie nawet nazwy homoFOBIA, ksenoFOBIA, islamoFOBIA, schizofrenia bezobjawowa...do chorób które przymusowo trzeba leczyć w ośrodkach odosobnienia, a które diagnozować będą u białych chrześcijan "starsi i mądrzejsi" zaliczą też oczywiście "antysemityzm" i "rasizm". Wielkimi krokami nadchodzi dyktatura mniejszości.
4 miesiące temu / Tytus
 
no i świetnie! czyli nie mogą korzystać z państwowej,,darmowej,, opieki, przynajmniej jeśli chodzi o wizyty u lekarzy,leki, hormony, operacje i takie tam. Są oficjalnie całkowicie zdrowi i ,,do roboty,,
4 miesiące temu / szpulas11
 
Warto podjąć refleksję n.t. ONZ - Organizacji Narodów Zjednoczonych i co się z tą organizacją STAŁO . W jakim kierunku EWOLUOWAŁA i jakie ma UPRAWNIENIA ? Coraz częściej docierają do nas zwykłych obywateli informacje, że ludzie sprawujący tam władzę NADUŻYWAJĄ JEJ na wzór wielkich KORPORACJI posiadających wielkie pieniądze i kształtujących politykę światową. Jak widzimy to co było "dobre" po II wojnie światowej może przeobrazić się w narzędzie "terroru" wymuszające na narodach realizację planów garstki osób/ oświeconych wprowadzających "ZAMORDYZM" jako INKULTURACJĘ zacofanych przez chrześcijaństwo Europejczyków .Na pch jest bardzo trafne zdjęcie wodza amazońskiego z kółkiem w ustach w uścisku z Białym Bratem. Są zatem dwie TWARZE . Żadne narody nie mogą być prawdziwie ZJEDNOCZONE jeśli nie są ZJEDNOCZONE PRAWEM BOŻYM i pod sztandarem Króla Jezusa Chrystusa. Amen.
4 miesiące temu / iskierka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.