Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   LIPCA   2020 r.

Bł. Benedykta XI, papieża
 
 
 
 

Czy chrześcijanin może być władcą Japonii? Prof. Jakub Polit dla PCh24 TV


Odtwórz w YouTube
 

Bohater? Antybohater? Enigma? Cesarz Hirohito to jedna z najbardziej zagadkowych postaci w najnowszej historii świata. Jak to się stało, że ten skromny i nieco ślamazarny pasjonat ichtiologii w pewnym momencie stał się Panem Życia i Śmierci milionów ludzi? Czy zrozumiał swoje błędy? Czy nawrócił się na chrześcijaństwo, a jeśli tak, to dlaczego to ukrywał? Na te i wiele innych pytań odpowiada gość PCh24TV prof. Jakub Polit, autor książki „Hirohito. Tajemnica cesarza Showa 1901-1989”.


DATA: 2020-01-02 10:31:00
AUTOR: ROZMOWA Z PROF. JAKUBEM POLITEM
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Co to za nawrócenie? Jeśli się wyprze to i Chrystus się jego wyprze.
7 miesięcy temu / Jot
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.