DZIŚ JEST:   07   SIERPNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Kajetana z Thieny
Bł. Edmunda Bojanowskiego
 
 
 
 

Częstochowska homoprowokacja. „Tęczowi” testują reakcję opinii publicznej

Częstochowska homoprowokacja. „Tęczowi” testują reakcję opinii publicznej
Zdjęcie ilustracyjne. FOT.BARTLOMIEJ KUDOWICZ/FORUM

Chociaż w tym roku środowiska homoseksualne organizujące w Częstochowie „paradę równości” nie odniosły sukcesu, gdyż ich marsz nie dotarł do celu, zaś liczba uczestników wydarzenia była niska, to – jak prognozuje w rozmowie z PCh24 Maciej Maleszyk z Krucjaty Młodych – za rok „tęczowi” powtórzą swoją próbę. W ten sposób testują bowiem reakcję opinii publicznej wobec ich ideologicznych postulatów.

 

Krucjata Młodych – razem z innymi środowiskami katolickimi, konserwatywnymi, narodowymi oraz obrońcami życia – współorganizowała modlitewne spotkanie Reduta Niepokalanej. Wspólna modlitwa stanowiła odpowiedź ludzi wierzących na zapowiedzi środowisk LGBT. Homoseksualiści chcieli bowiem pojawić się u stóp jasnogórskiego sanktuarium i „pozdrowić” paulinów.

 

Marsz LGBT napotkał jednak trudności i ostatecznie został rozwiązany, zanim dotarł do celu. Maciej Maleszyk z Krucjaty Młodych przewiduje jednak, że pierwsza próba sił środowisk homoseksualnych oraz narodowo-katolickich w Częstochowie nie będzie ostatnią.

 

Oni będą cały czas próbować. Podejrzewam, że za rok to powtórzą. Będą testować, czy już reakcja opinii publicznej zmiękła, czy jeszcze jest twarda: nie, nie, nie – powiedział w rozmowie z PCh24.pl.

Jak relacjonował, spotkanie modlitewne Reduta Niepokalanej przebiegało spokojnie. Każdy uczestnik mógł poprowadzić dziesiątkę Różańca, po której następował wspólny śpiew pieśni religijnych.

 

Natomiast uczestniczące w częstochowskiej homoparadzie środowiska LGBT zapowiadały, że o godzinie 17:00 w Parku Staszica odbędzie się kolejna „tęczowa” impreza. Nasz rozmówca około godziny 17:00 informował nas jednak, że we wskazanym miejscu pojawiło się niewielu homoaktywistów. Nie brakowało wtedy natomiast przedstawicieli środowisk katolickich i narodowych oraz policji. Dopiero kilkanaście minut po 17:00 w Parku Staszica zaczęli nieco liczniej pojawiać się „tęczowi”.

 

Jednak i o godzinie 18:00 liczba działaczy LGBT zgromadzonych w Parku Staszica była niewielka – około 20 osób. Za to około 30 działaczy narodowo-katolickich (w tym z ONR) odmówiło na kolanach dziesiątkę Różańca w intencji moralnej odnowy narodu polskiego.

 


MWł

 

 

Polecamy również:

Częstochowa: homoprowokacja „tęczowych”, blokady narodowców i modlitewna odpowiedź katolików [RELACJA]

 

 


DATA: 2018-07-09 07:11
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dziękuję środowiskom narodowo-katolickim, z Panem Bogiem
ponad 2 lata temu / irtur
 
Si vis pacem para bellum. Króluj nam Chryste!
ponad 2 lata temu / Yamamoto
 
W takim razie za rok znów będę blokował przejście.
ponad 2 lata temu / Monarchista
 
Apeluję , zapraszajcie koniecznie na różne spotkania ks. prof. D. Oko !!! Ten naukowiec w sposób jasny i dobitny , posługując się literaturą naukową , tłumaczy współczesne zagrożenia wynikające z nowej/starej ideologii neomarksistowskiej . Wskazuje na twórców i przywódców , ludzi moralnie zepsutych , którzy dali początek temu strasznemu , nowemu totalizmowi . Musimy mieć świadomość o co tak naprawdę chodzi i WSZYSCY bronić naszej wiary , a przez to i człowieka , którego szatan tak usilnie chce zniewolić .
ponad 2 lata temu / c-a
 
Jestem już EMERYTEM ale mam dosyć sił aby stanowić o tym co mi się podoba a co nie i dlatego tu nawet w katolickiej Bawarii jest coraz to więcej zepsucia, ale na imprezę do Muzułmanów w Landsbergu to nikt by się nie odwazył przyjść aby ją zakłócić.
ponad 2 lata temu / Ryszard
 
Szacunek dla tych którzy zatrzymali pochód sodomitów w Częstochowie ! Dziękujemy. Niech wam Bóg błogosławi
ponad 2 lata temu / Polak
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.