DZIŚ JEST:   08   SIERPNIA   2020 r.

Św. Dominika Guzmana
Św. Emiliana, biskupa
Św. Zefiryna z Malii
 
 
 
 

Czas na „nową Gretę”? Hiszpania: wystąpienie transseksualnego dziecka w lokalnym parlamencie

Czas na „nową Gretę”? Hiszpania: wystąpienie transseksualnego dziecka w lokalnym parlamencie
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com (帅 郭)

W regionalnym parlamencie hiszpańskiej autonomicznego regionu Estremadura pojawiło się z przesłaniem… ośmioletnie dziecko. W czasach pajdokracji i infantylizacji polityki nie jest to specjalny hit, gdyby nie to, że Elsa od czwartego roku życia jest… transseksualistką. Zadaniem dziecka było przekonanie lokalnych deputowanych do przyjęcia nowych przepisów na rzecz społeczności LGBT. Modus operandi jest ten sam co w przypadku Grety Thunberg, ale tym razem walkę o klimat zastępuje walka w interesie ruchu LGTB.

 

Rzecz jasna dziecku ktoś owo „przesłanie” napisał. Z trybuny parlamentu Estremadury mówiło m.in.: „jestem małą, transpłciową dziewczynką i przez ostatnie cztery lata podążam tylko jedną ścieżką: szczęściem”. Wystąpienie miało być „świadectwem” przeciw rzekomemu prześladowaniu i dyskryminacji osób ze społeczności LGBT. Dziecko zachęcało więc dorosłych radnych do troski o „los społeczności LGBT”.

 

– Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że wy, panie i panowie, którzy zajmujecie się polityką, pomimo gróźb, nadal uchwalacie prawa uznające różnorodność wszystkich, a zwłaszcza, że ​​ludzie „trans” mają prawo być tym, kim naprawdę są. Nie pozwólcie ludziom pozbawić nas tego szczęścia – mówiło dziecko, a na widowni deputowani przyjmowali apel przez aklamację.

 

Transseksualne dziecko promuje założona w 1996 roku hiszpańska Fundacja Triangulo, której celem jest „integracja” osób przynależących do społeczności LGBT. W rzeczywistości jest to Fundacja na wskroś polityczna. Po wyborach w Hiszpanii 10 listopada 2019 roku jej działacze apelowali do polityków o stworzenie wspólnego frontu przeciw „wzrostowi skrajnej prawicy” i postulowali ich „sojusz z ruchami obywatelskimi i grupami społeczności najbardziej dotkniętymi mową nienawiści, zwłaszcza kobietami, ruchami feministycznymi, migrantami i wszystkimi osobami związanymi z różnorodnością funkcjonalną (LGBTI)”.

 

Zapewne medialny sukces Grety Thunberg podsunął działaczom pomysł wykorzystania do propagandy kolejnego dziecka – dziecka okaleczonego i wykorzystywanego, bo nie ma wątpliwości, że wygłaszane przez Elsę treści oświadczenia są przecież poza zasięgiem rozumienia 8-latka. Wykorzystywanie dziecka do propagandy tego typu z całą pewnością stanowi dla niego krzywdę. Pomijając kwestię rzekomego rozpoznania transseksualności dziecka w wieku lat 4, mamy dalej do czynienia z wdrożeniem go w edukację seksualną i przedmiotowe wykorzystywanie w grach politycznych aktywistów LGBT. Trudno nie zastanowić się na stopniem manipulacji, psychicznego zniekształcania dziecka i samego wykorzystania go w kampanii politycznej. W normalnym kraju rozmaici rzecznicy praw dziecka i sądy rodzinne powinny zastanowić się nad zdolnościami wychowawczymi jego rodziców. W nienormalnych czasach poważni deputowani lokalni biją skrzywdzonemu i paskudnie wykorzystywanemu dziecku brawa. Dokąd jeszcze dojdziemy?

 

 

Bogdan Dobosz

 

 


DATA: 2019-12-07 21:31
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

co za ?ekspert? to pisał?! Od razu widać, że nie ma pojęcia i transseksualizmie. I to określenie ?rzekoma dyskryminacja LGBT? zawsze pojawiajece się na ustach zagorzałych homofobow! Ten artykuł choćby jest najlepszym dowodem na to, że dyskryminacja nie jedt rzekoma!
7 miesięcy temu / safo
 
Mateusz 18.6. A kto by doprowadził do złego jednego z tych maluczkich, którzy we Mnie wierzą, lepiej dla niego, aby zawieszono mu na szyi kamień młyński i utopiono w głębokościach morza.
8 miesięcy temu / WiT
 
Słusznie prawisz, a może nawet mowa nienawiści? Kto za to dziecko odpowiada?! Opiekuna trzeba pozwać!
8 miesięcy temu / @Bondaree
 
Dokąd dojdziemy? Do wojny.
8 miesięcy temu / grimm
 
Każda rewolucja zawsze pożera własne dzieci! Precz z tęczowym komunizmem!!!
8 miesięcy temu / Król Artur
 
Apokalipsa!!!
8 miesięcy temu / Kasia
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.