DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Chce zdelegalizować islam. Miriam Shaded szuka prawnika „biegłego w wygrywaniu dużych spraw”

Chce zdelegalizować islam. Miriam Shaded szuka prawnika „biegłego w wygrywaniu dużych spraw”
fot. Krystian Maj / Forum

Miriam Shaded z Fundacji Estera zapowiadała, że podejmie kroki prowadzące do tego „żeby Polska była precedensem w Europie, który będzie przeciwdziałał islamizacji, przeciwdziałał tej zbrodniczej ideologii, jaką jest islam i zakazywał jej szerzenia. Teraz szuka prawnika, który pomoże jej wygrać proces.

 

„Szukam prawnika biegłego w wygrywaniu dużych spraw na terenie RP i być może UE, który pomoże mi wygrać proces w sprawie delegalizacji islamu” – napisała Shaded na swoim facebookowym profilu.

 

W odpowiedzi na wpis szefowej Fundacji Estery posypały się na FB pierwsze deklaracje dotyczące sfinansowania prawniczej usługi oraz udziału w procesie.

 

W ubiegłym roku - po zamachu w Paryżu - działająca na rzecz prześladowanych chrześcijan Shaded napisała na Facebooku: „Powtarzam, by uchronić kolejne ofiary terroru islamskiego należy zakazać totalitarnych metod i praktyk islamu na terenie całej Europy. Miriam Shaded", oraz „każdy odłam islamu opiera się na dwóch fundamentach Koranie i Mahomecie. Obydwa te fundamenty szerzą nienawiść, nawołują do mordów, upokarzania kobiet oraz innych kryminalnych działań, dlatego powinna być delegalizacja islamu na terenie całej Europy. Miriam Shaded”.

 

Jak natomiast powiedziała podczas prezentacji inicjatywy „Kobiety przeciwko szariatowi”: - Marzy mi się taka Polska, która będzie precedensem, która będzie pokazywała innym krajom jak przeciwdziałać tego typu sytuacjom i będzie otwarcie mówiła, że nie zgadza się na pewne ideologie w swoim państwie.

 

 

Źródło: Facebook/PCh24.pl

lukDATA: 2016-02-28 08:01
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Rysiek to tobie się coś pomyliło.Mój wpis jest odpowiedzią do Anny a nie stricte komentarzem do artykułu.Przeczytaj jeszcze raz uważnie!
ponad 4 lata temu / Goliath do ryszarda
 
Marcin Wawrzyniak 100/100. Jedynego muzułmanina jakiego znam to lekarz w miejskim szpitalu. Lekarz walczy o zdrowie i życie ludzi. I co nagle jakaś protestantka delegalizuje islam. I będziemy tego pana zmuszać do zmiany religii? W jaki sposób? Karmiąc kebabem z wieprzowiną? Mamy konstytucje i prawo a każdy obywatel niezależnie od wiary ma przestrzegać prawa i to wszystko!!
ponad 4 lata temu / dudek
 
Popieram
ponad 4 lata temu / Joa
 
Panie Marcinie Wawrzyniak...dlaczego to działania Pani Miriam są sprzeczne z polską tradycją? I o jakim swoim terenie może mówić kościół? Proszę pamiętać, że Polska jest krajem świeckim, a nie katolickim! To czy ktoś chodzi do kościoła i do jakiego to indywidualna sprawa każdego obywatela. Proszę więc tutaj bzdur nie pisać. Naszym obowiązkiem jest bronić swej Ojczyzny na wszelkie sposoby, a delegalizacja islamu ( który można śmiało nazwać sektą) jest bardzo dobrym pomysłem. Wiara ma się opierać na szacunku do innych, bez względu na wyznanie, a islam jest tego zaprzeczeniem! Mordowanie, gwałty i kradzieże - to jest islam!
ponad 4 lata temu / Anna
 
TOMASZ MÓW ZA SIEBIE TO NIE SĄ MOJE POGLĄDY.JAKI MASZ INTERES ???/
ponad 4 lata temu / Tomasz
 
Jesli dużo jest takich mędrców jak p Tomasz p.Anna lub Aga to niedużo dni już nam zostalo .Bo to niestety demokracja i wola większości określa prawdę a nie odwrotnie.Nadzieja tylko w tym że głupich jest mniej niż mądrych-to niestety jest oczywistą bzdurą.
ponad 4 lata temu / Hugon de Payns
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.