DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Znam emerytów, którzy stracili grube pieniądze na pisowskiej ustawie, która uniemożliwiła sprzedaż ziemi rolniczej. Jednego dnia ziemia kosztowała 200 tys. a drugiego kupiec za 100 tys. nie chciał kupić. Ci emeryci wciąż popierają PiS. Podwyżkę cen prądu i towarów łykną bez popitki. Już im w TVP wytłumaczą. Może zaczną kręcić główkami gdy będą wnuki tylko przez Skypa oglądać, zabraknie na leki a po ulicach będzie się wałęsało multi-kulti. Może. Niektórzy nabierają rozumu dopiero gdy dostaną po tyłku.
9 miesięcy temu / Leaf427
 
Przerazili się spadku notowań przed wyborami, a sprawa wróci, jak hodowla zwierząt futerkowych, aborcja i inne zamiatane przez magdalenkowców pod dywan.
9 miesięcy temu / finka
 
Będą pigmeje płacić oj będą, przez nos!
9 miesięcy temu / Gość
 
Rząd "NiePrawych i nieSprawiedliwych" daje sobie 1,5 miesiąca czasu na obmyślenie pokrętnego wytłumaczenia dla podwyżek od lutego. COP24 i Porozumienie Paryskie 2015 były wstępem do tego przekrętu tysiąclecia. Powtórzę za red.Michalkiewiczem jego genialne i jakże proste podsumowanie: "Konkretnie chodzi o to, by namówić państwa głupie i słabe do wyrzeczenia się eksploatacji dostępnych u nich nośników energii, a w zamian za to ? do kupowania innych nośników, które będą im sprzedawały państwa mądre i silne. Wszystko ? ma się rozumieć ? w interesie środowiska, które już ledwo zipie do tego stopnia, że pan red. Szymon Hołownia, w przerwach między rekolekcjami, które prowadzi w co bardziej postępowych parafiach ujawnił, że już tylko 20 lat dzieli nas od ostatecznej katastrofy."
9 miesięcy temu / gutek
 
Tragikomedia jakaś, a co oni tam pisali? Że w telewizji mówili, to byśmy chcieli? Jasne, rządowi będą podpisywać bzdurne zobowiązania, a potem jeszcze łaskawie bronić maluczkich przed wyzyskiwaczami z energetyki... Ale spokojnie, ja Państwu przedstawię dalszy scenariusz. Jeśli energetyka nie będzie mogła podwyższać cen bo sama będzie więcej płacić za certyfikaty, to będzie mieć mniejsze pieniądze na inwestycje własne, utrzymaniowe i rozwojowe. To z kolei za chwilę doprowadzi do niewydolności istniejących instalacji (może i blackoutów, ale wtedy demografia by się poprawiła chociaż), przez co w TV kolejny rządowy Kolumb odkryje Amerykę, że rynek niewydajny, trzeba interweniować i samemu budować nowe instalacje energetyczne...naturalnie oparte już na "czystej" energii. A potem to kochani rodacy zobaczycie jak będzie pięknie... sam osobiście uważam, że jak człowiekowi głód zajrzy w oczy, to siły intelektualne i duchowe powracają.
9 miesięcy temu / jj
 
Kto zagarnie pieniądze z podwyżek? Oto jest pytanie. Komu PiSiory chcą nabić kieszenie?
9 miesięcy temu / irtur
 
Typowe walenie glupa robia podwyzki bo sa monopolem i im wolno no to heja na kase bandyckie firmy energetyczne.
9 miesięcy temu / adamo
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.