DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2021 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Z całą stanowczością śmiemy twierdzić, że Polska inteligencja nie istnieje, nie istnieją Polskie elity, patriotyczne i przywódcze elity Polskiego Narodu zostały wymordowane w rzeziach ludobójstwa na Kresach Wschodnich, w rzeziach na Wołyniu, w rzezi ludobójstwa w Katyniu, Mińsku, Charkowie, Bykowni, podczas całej II wojny światowej, w Powstaniu Warszawskim, i po wojnie w okresie stalinizmu, w okresie żydokomunistycznego PRLu, w katowniach NKWD, KGB, UB i SB, ... a to co jest dzisiaj, to jest "Frankenstein" - Polski, z jadowitymi łbami nienawistnej i złośliwej hydry żydowskiej, to pokoleniowo ideowy pomiot zbrodniarzy z Katynia i okresu stalinowskiego, ukryte siły i wpływy, jej obecne antypolskie i antynarodowe elity intelektualne i polityczne niszczące, okradające i zniewalające Polskę, ...i zniewalające, upośledzające i upokarzające Polaków w ich własnym kraju, ...w ich własnej Ojczyźnie.Czego nie dokonali sowieci i żydobolszewia, hitlerowcy i żydo-nazizm, dokońc
11 miesięcy temu / Wichura
 
całe gender to naprawdę temat zastępczy , z tym że nie atrapa , jak do tej pory nieraz bywało
11 miesięcy temu / hit -to działa
 
Jak jeden dewiant zamanifestuje że coś jest mową nienawiści, to wszyscy w podskokach starają się zaspokoić jego odmienność. Jak normalni zdrowi ludzie upomną się o prawdę, to nawet kilka tysięcy podpisów lewakom jest zbyt mało.
11 miesięcy temu / ot co
 
Co to za samorządność, jeśli wojewoda może unieważnić uchwałę rady miejskiej? Wojewody nie wybierają ludzie. Człowiek na tej funkcji, to namiestnik rządu, który powinien mieć status ambasadora, gościa, a nie carskiego bojara.
11 miesięcy temu / Dawid
 
Bardzo się cieszę. Mam nadzieję, ze glos nas wszystkich - katolików - będzie słyszany także w biurze wojewody, który unieważni gender - uchwałę.
11 miesięcy temu / Alo
 
Oby Wam Przyjaciele się powiodło i oby Wojewoda i zajął stanowisko godne Chrześcijanina.
11 miesięcy temu / Gal
 
W 1989 r. zgodnie z umową tzw. okrągłego stołu/magdalenki nie było w Polsce m.in. porządnej, normalnej dekomunizacji jak np. w Czechach i reprywatyzacji jak wszędzie wokoło. Takie mamy zatem teraz tego skutki, na lata, dekady, stulecia. I długo też z tego bagna lewicowego, peerelowskiego, socjalistycznego/komunistycznego, esbeckiego nie wyjdziemy. A samo nic się nie naprawi, nie polepszy i nie zmieni.
11 miesięcy temu / Dr.P.Kopetzky
 
Brawo, Centrum Życia i Rodziny!
11 miesięcy temu / MZK
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.