DZIŚ JEST:   13   SIERPNIA   2020 r.

NMP Kalwaryjskiej
IV Objawienie w Fatimie
Św. Hipolita, męczennika
Św. Jana Berchmansa
 
 
 
 

Były pracownik Planned Parenthood: poprzez edukację seksualną rozszerzaliśmy rynek aborcyjny

Były pracownik Planned Parenthood: poprzez edukację seksualną rozszerzaliśmy rynek aborcyjny
monica cline fot. YouTube / It Takes a Family

Monica Cline, były pracownik Planned Parenthood i seksedukator, na łamach portalu LifeSiteNews wspomina swoją przeszłość w szeregach aborcyjnego konglomeratu. Jej zdaniem perwersyjna i naturalistyczna edukacja seksualna miała na celu rozchwiać seksualność nastolatków, by w przyszłości stali się klientami dostawców „usług aborcyjnych” takich jak Planned Parenthood.

 

Cline pracowała dla PP przez dziesięć lat. Zaczęła jako instruktor prewencji przed zarażeniem wirusem HIV w 1996 r. Pracowała na terenie Teksasu i Nowego Meksyku, a w 1997 r. została mianowana głównym menadżerem programu „Title X” na terenie obu stanów.

 

Jak sama podkreśla, jej ówczesna mentorka radziła, by na lekcjach z edukacji seksualnej wychodziła z założenia, że „one [nastolatki] i tak już wszystko wiedzą o seksie”. Dlatego też lekcje te były bardzo niedwuznaczne: wprost mówiło się o seksie analnym, oralnym czy używaniu różnego rodzaju akcesoriów. Dyrekcja PP używała także wobec swoich pracowników pewnego rodzaju szantażu emocjonalnego. Młodszym pracownikom pokazywano wybrane ekstremalne przypadki; 10-letnie dziewczynki niemogące pozbyć się obcych obiektów z ciała, czy 12-latki decydujące się na dokonanie aborcji.

 

Kiedy Cline odpowiedziała „muszę powstrzymać je przed uprawianiem seksu w tym wieku”, jej przełożeni odpowiedzieli, żeby zamiast tego przekazywała wiedzę na temat tego, jak odbywać „bezpieczny seks”. Cline dzisiaj nie ma wątpliwości, że było to przygotowanie do wyuzdania seksualnego, które z kolei prowadziło do zwiększenia rynku aborcyjnego.

 

W samych placówkach PP panowała atmosfera mająca zachęcić nastolatki w ciąży do dokonania aborcji. „Przekonywano je, że nie są gotowe na dziecko w tym wieku oraz sugerowano, że gdy tylko rodzice się dowiedzą będą bardzo źli” – wskazuje Cline. Pracownikom zawsze ukazywano sytuacje ekstremalne; że jak nie dokonają aborcji wylądują na ulicy, zostaną prostytutkami, zmarnują sobie życie itd. Aborcja miała być jedynym rozwiązaniem wyjścia z problemu.

 

Monica Cline nadal edukuje dzieci, jednak w zupełnie innej formie. W swojej fundacji „It Takes a Family” uczy budowania zdrowych, silnych i długotrwałych relacji ukierunkowanych na założenie rodziny i posiadanie dzieci. „Wierzę, że potrzeba rodziny, by wychować silne dziecko, zbudować zdrowe społeczności i uformować wspaniały naród” – pisze na swojej stronie.

 

Źródło: lifenews.com / monicacline.com

PR

 

   


DATA: 2019-09-03 13:00
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
14
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nawet podobna do Dulkiewicz?
11 miesięcy temu / Yes
 
Jak powiedział Chrystus - nawet jeśli kto z umarłych by powstał nie uwierzą tak tutaj - kobieta powie prawdę o co chodzi - nie uwierzą. Jeszcze będą robic z niej wariatke. Widzę tylko jeden sposób ktory może zachwiać tą ich logiką - zawsze zamieniać ogolne okreslenia typu ludzie na Żydzi - zobaczycie - efekt gwarntowany! Co można zrobić z luďźmi, jakie świnstwa promować - zamienić na Zydzi i zaraz będzie krzyk! Antysemityzm! Antyludzizm!
11 miesięcy temu / Jot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.