DZIŚ JEST:   17   LIPCA   2019 r.

Św. Aleksego Bożego
Św. Leona IV, papieża
 
 
 
 

Biedroniu, musisz! „Wyborcza” żąda od prezydenta Słupska, aby „wszedł na ring” i ratował Polskę

Biedroniu, musisz! „Wyborcza” żąda od prezydenta Słupska, aby „wszedł na ring” i ratował Polskę
Robert Biedron - prezydent Slupska, Fot. Piotr Guzik / FORUM

„Jeśli Robert Biedroń ma ambicje odgrywania roli przywódczej w polskiej polityce, nie może czekać, aż wszyscy ewentualnie zainteresowani udzielą mu zgody. Musi podjąć ryzyko. W polityce nie można się wiecznie dobrze zapowiadać”, pisze „Gazeta Wyborcza”. Widać wyraźnie, że prezydent Słupska jest politykiem, z którym „pismo ludzi mądrych” wiąże największe nadzieje na przyszłość.

 

„Od początku swojej kadencji (Biedroń – red.) był politykiem o rozpoznawalności znacznie przekraczającej lokalną skalę”, podkreśla autor tekstu w „Gazecie Wyborczej”, Jacek Majmurek. Jego zdaniem za sprawą odpowiednio prowadzonym działaniom byłemu politykowi Ruchu Palikota udało się przez ostatnie lata zebrać „kapitał”, dzięki któremu będzie mógł „tworzyć wokół siebie organizację realnie zdolną do wyborczej walki na ogólnopolskim podwórku”.

 

Największą siłą prezydenta Słupska ma być kształt polskiej sceny politycznej i specyfika polskich wyborców. „W Polsce z pewnością jest miejsce dla partii Biedronia – socjalnej i liberalnej światopoglądowo, zdolnej sięgnąć po elektorat, do którego dostępu nie mają ani centroprawica PO i Nowoczesnej, ani istniejące siły lewicowe. (…) Biedroń ma wiele atutów, których brakuje Partii Razem czy SLD. Przemawia do zwykłych wyborców, którzy nie mają silnej, tożsamościowej identyfikacji politycznej” – pisze gazeta.

 

Jedyny problem polega na tym, że homoaktywista nadal zwleka z ogłoszeniem decyzji o swojej politycznej przyszłości, o czym świadczy brak zdecydowanego komentarza na temat tego, czy będzie ponownie kandydował na urząd prezydenta Słupska. „Jeśli Biedroń ma ambicje odgrywania roli prawdziwie przywódczej w polskiej polityce, nie może czekać, aż wszyscy ewentualnie zainteresowani udzielą mu zgody na wejście na narodowy ring. Musi udowodnić, że jest zdolny podjąć ryzyko i walczyć o swoje” – napisano.

 

Dlaczego Biedroń musi podjąć taką decyzję i „wejść na ring”? Odpowiedź jest prosta. Zdaniem „Wyborczej” stworzenie przez niego nowej siły w polskiej polityce w sposób zdecydowany zwiększyłoby szanse na… „zablokowanie drugiej kadencji Kaczyńskiego”.

 

Źródło: wpolityce.pl, wyborcza.pl

TK


DATA: 2018-08-18 14:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Chcialbym podziekowac tym co czytaja lub recenzuja Gwiazde Smierci, bo scierwa nie czytam,ale jednak trzeba byc przygotowanym kogo tam szykuja na Powazki, a kogo lansuja na wodza obyczajowej rewolucji. Tow, Bierdron niech zyje. Towarzyszu, ratujcie Polske bo morduja nas Niemcy, ...., I ,,,, . Help!!!! Wiem, ze nielatwo byc deska, tzn. die Letzte Aufgebot. Adolf tez na koniec posylal dzieci i mlodziez. Ten wasz ped do maszerowania, tow. slupski, jest godny marszow norymberskich. Tow. Swierczewski krzyknalby "no pasaran", nie dajcie sie, towaszysze. Poki co. czeaka nas "potancowka" aborcyjna w wykonaniu "naszych dam". Nic dziwnego ze potem sikaja na podloge w samolocie.
10 miesięcy temu / Zygmunt Jaslowski
 
Różaniec za Kochaną Polskę Fatima i wygramy bo tak to widzę ciemno siły zła są potężne bez Boga nic nie zrobimy.
10 miesięcy temu / Gość
 
Co prawda do Swiat Bozego Naodzenia jeszcze daleko ale juz beda musieli rozowo-teczowi zaczac chodzic z Biedroniem po domach (zamiast Turonia). Zamyslona I gleboka zatroskana twarz "wodza" wyraza wszystko: musi uratowacPolske od rzymskich katolikow. Najwiekszym "atutem" pana Roberta jest to ze jest dumnym gejem, a ci sa ludzmi walcznymi i krzykliwymi, Bawet jak ich by bylo 0.5 % to sie zachowuja jak byloby ich 50%. Malodcy, jakby rzekl Konstanin Rokossowskij. Ich zachowanie tylko prowokuje ekstremalne zachowania rodem z Braunau, ktore z polskoscia nic nie maja wspolnego, Poobnie jak importowany ruch LGBTQI. Nasza cywilizacja jest chora, trzeba zwieraz sszeergi z Wiedniem I apelowac do niedovitkow w Irlandii.
10 miesięcy temu / Zygmunt Jaslowski
 
Biedroń jest łatwy do utrącenia . To jest raczej zmyłka. Mój znajomy spotkał Biedronia lecącego samotnie do kraju takiego jak Tajlandia. Możemy tylko domyślać się piekła, które w swoich fantazjach szykują nam ludzie związani z GW . Szantażowany Biedroń byłby zdolny do każdej zbrodni.
10 miesięcy temu / Mirek
 
Ja bym tak z GW nie kpił...póki żyje i oddycha może jeszcze bardzo dużo szkody uczynić. Nasi Wyborcy wyjechali za granicę, garstka Narodowców i jeszcze mniejsze środowisko Konserwatywne nie stanowi siły wobec wyborców "Pińćset+", "Dziad+", "Zupka + pirogi ze serem", "Emeryt + trumna", "Miszkanie + zasiłek" czy "+ cokolwiek". I jeszcze ta "reklama Biedrońki", która Nam nic nie wnosi. Radźcie jak tą bolszewicką "Stonkę" i jej demokratyczne radlonki zaorać tak by ślad i wspomnienie nawet po nich nie pozostał.
10 miesięcy temu / agricola
 
Jeśli Biedroń jest "ostatnią deską ratunku" dla lewackich środowisk, to znaczy, że już słabo jest z nimi!! To dobrze.
10 miesięcy temu / Reakcjonista
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.