DZIŚ JEST:   07   SIERPNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Kajetana z Thieny
Bł. Edmunda Bojanowskiego
 
 
 
 

Będzie obowiązek szczepień na koronawirusa? „To trudne pytanie”

Będzie obowiązek szczepień na koronawirusa? „To trudne pytanie”
https://www.facebook.com/kancelaria.premiera
#KORONAWIRUS    #SZCZEPIONKA    #OBOWIĄZEK    #USA    #CHINY    #PANDEMIA

Łukasz Szumowski, minister zdrowia pytany czy szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi. „To trudne pytanie” – odparł w rozmowie z wp.pl. Wcześniej z jego wypowiedzi wynikało, że szczepienia będą dotyczyły większość społeczeństwa.

 

Będzie obowiązek szczepień na koronawirusa? Minister zdrowia nie udziela jasnej odpowiedzi na tak zadane pytania. Jak mówił, to „trudne pytanie” i można sobie wyobrazić, że „w pierwszej kolejności będziemy ją proponować osobom najbardziej narażonym, a później reszcie społeczeństwa”.

 

Szumowski podkreślał, że wiele zależeć będzie od tego „jaka to będzie szczepionka i jakie będą wyniki testów i efekty badań klinicznych”.

 

Póki co nie ma pewności, że szczepionka w ogóle powstanie. Tak sugerował specjalny wysłannik Światowej Organizacji Zdrowia ds. COVID-19, dr David Nabarro, który ostrzegał, że świat powinien „przygotować się na to, że koronawirus stanie się dla nas stałym zagrożeniem”. Inne stanowisko przedstawiał prezydent USA Donald Trump, który ocenił, że szczepionka powstanie jeszcze w tym roku.

 

Źródło: interia.pl

MA

Czytaj także:
DATA: 2020-05-06 08:46
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

ale ale DUDA WYRAZNIE WCZORAJ NAKRESLIL KIERUNEK BEZWZGLEDNYCH ZASZCEPIEN
3 miesiące temu / zbigniew
 
Jeżeli polski minister zdrowia powołuje się na "zalecenia" eugenika,prywatnego uzurpatora i hohsztaplera to to jest zdrada i spisek
3 miesiące temu / Wim
 
Nie ufam temu człowiekowi za grosz. Nie wzbudza absolutnie mojego zaufania. A mówi tak, ponieważ zbliżają się wybory, a widzi że ludzie są przeciwni przymusowym szczepieniom więc przymus odbija się na niekorzyść Andrzeja Dudy. Zobaczycie, że po wyborach jego odpowiedź zmieni się na taką w której będzie przymus, a Prezydent podpisze odpowiednie rozporządzenie.
3 miesiące temu / Maks
 
Czyżby polskiemu ministrowi zdrowia ktoś otworzył oczy na to z czego "zbudowana" jest szczepionka? A może firmy farmaceutyczne okazały się zbyt skąpe? Mam tylko nadzieję, że mój dziadek nie pójdzie na pierwszy ogień celem polepszenia wskaźnika "wyszczepialności" w Polsce. Jestem gotowa osobiście zaszczepić ministra nawet podwójną porcją szczepionki z dobrze dobranymi adjuwantami tj. z aluminium i rtęcią, pływającymi w roztworze pociętych koronawirusów namnażanych na podkładzie ludzkich embrionów.
3 miesiące temu / Marzena
 
No ładnie. Czyli będziemy przywiązani do maseczek do końca życia? Seniorzy podduszani przez maseczki skrócą sobie okres emerytalny z zyskiem dla ZUS, rządzących i reszty społeczeństwa. Szczególnie ci, którzy przeciwstawią się szczepieniom. A wszystko po to, by poprzeć ideefix guru ministra Szumowskiego samego Billa Gatesa. Jakoś ciągle śmierdzi mi tu depopulacją narodów.
3 miesiące temu / Bronek
 
Chcą się bawić w doktora Megnele w ministerstwie od wymiany opon to niech eksperymentują na sobie i swoich rodzinach czy na rządzie. A od reszty wara wam. Chcieliby zacząć od staruszków, no a jakże, jak zaczną umierać po szczepionce to zgoni się na wiek, podobnie jak z chorymi na alergię czy astmę. A później zajmą się zapewne resztą. Nie doczekanie wasze.
3 miesiące temu / nilko
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.