DZIŚ JEST:   21   LUTY   2020 r.

Najświętszego Oblicza Jezusa
Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Barbarzyński wpis Senyszyn: „Wyklęci wrócą na śmietnik”

Barbarzyński wpis Senyszyn: „Wyklęci wrócą na śmietnik”
Fot. P. Tumidajski / Forum

Trzydzieści lat po zniesieniu cenzury, gdy nie istnieją już żadne ograniczenia w zdobywaniu wiedzy historycznej, można w dalszym ciągu głosić kłamliwą komunistyczną propagandę, żywcem zaczerpniętą z tzw. poprzedniej epoki. Przy okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych popis bezczelnej arogancji postanowiła zaprezentować w mediach społecznościowych dawna działaczka PZPR, a następnie SLD. Demokracja…

 

Joanna Senyszyn (z domu Raulin), bo o niej mowa, nazwała na Twitterze żołnierzy antykomunistycznego podziemia „bandami wyrzutków społecznych, nierobów i frustratów czekających na III WŚ”. Zarzuciła im masowe morderstwa cywilów, gwałty i grabieże. Zapowiedziała zniesienie w przyszłości święta 1 marca.

 

Gdy jeden z internautów odpisał Senyszyn: „niedługo będziesz na śmietniku historii razem z resztą towarzyszy”, komunistyczna aktywistka stwierdziła: „Wyklęci wrócą na śmietnik”. To bardzo dwuznaczne sformułowanie, gdyż, jak wiemy, ubeccy zbrodniarze w okresie PRL niekiedy przysypywali ciała pomordowanych polskich bohaterów stertami śmieci, tak jak choćby na warszawskich Powązkach.

Być może zatem poseł trzech kadencji w Sejmie RP, a następnie deputowana do Europarlamentu pozwoliła sobie nie tylko na historyczne oszczerstwo, zrównując ogół Wyklętych z marginesem partyzantów-rabusiów, ale i „podpisała się” pod bezprzykładnym barbarzyństwem utrwalaczy sowieckiego reżimu.

 

senyszyn

 

 

 

Źródło: Twitter

RoM

 

 

 

 


DATA: 2019-03-02 13:02
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

W czasie drugiej wojny światowej byłoby prosto : w imieniu Polski Podziemnej jesteś skazana na śmierć za zdradę
6 miesięcy temu / dfdfdfdf
 
# 3719 Pożyjemy Zobaczymy. Jako przypomnienie Dla zdegenerowanej elity oraz Tym którzy uważają, że żołnierze Oraz szeregowcy ich ciągle ochraniają. Jan Tarwid. Kapr.Rez.Lot.Pol. March.07/2019 == # 2732 ...Czekanie... Czekamy Kiedy kolejny Muzyk sprawi, Wzorem K. Klenczona Że cała Polska Będzie śpiewała O alternatywie Ćwiczeń w Modlinie. Ćwiczeń w Modlinie Dla zdegenerowanej Elity, która na krzyż Sikanie propaguje Oraz Braciom Rosjanom wtóruje, Jeszcze jeden, jeszcze jeden. Autor Jan Tarwid. Kapr.Rez.Lot.Pol. March.02/2019 # 2713 ...Liczenie... Szeregowcy Policzcie ilu macie Między sobą kaprali By przeciwstawić się Zdegenerowanej elicie. Elicie, która ma wpływ Destruktywny na nasze życie Od faszystow nas wyzywając Tylko dlatego bo cierpliwie Czekamy z alternatywą Wysłania do Modlina Na ćwiczenia tą elitę, Która stołki wyrywa Gdy patriotów Zgrywa. Następnie tak Ludzi otumania By w zabawie Światełek Do nieba trwali Gdy Prezydenta Sztyletując będą Do kolejnego Wymiaru Słali. Dośw
11 miesięcy temu / janwid
 
jestem wstrzasniety wpisem Senyszyn, czy tak sie wyraza osoba bedaca w kregach polityki? powinna poniesc ospowiedzialnosc za taki wpis, szkoda slow na taka osobe!!
11 miesięcy temu / alex
 
Adolf został wybrany demokratycznie. Demokracja jak widać ma swoje wady i nie można jej idealizować.
11 miesięcy temu / @qwerty
 
Senyszyn daje świadectwo całkowitego upadku godności ludzkiej wśród totalnej niedyspozycji.
11 miesięcy temu / naxa
 
Senyszyn to ta,która mówiła , ze biedne kraje powinny obniżać liczbę ludności .....ale dlaczego nie dała osobistego przykładu?
11 miesięcy temu / W
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.