DZIŚ JEST:   27   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Frumencjusza z Aksum
Św. Sabiny, męczennicy
 
 
 
 

Barbara Nowak: Do szkół wkracza ideologia LGBT. Groźna strategia deprawatorów

Barbara Nowak: Do szkół wkracza ideologia LGBT. Groźna strategia deprawatorów
Barbara Nowak. FOT.YouTube/Barbara Nowak

Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak - w wywiadzie udzielonym na kanwie premiery książki prof. Nalaskowskiego pt. „Wielkie Zatrzymanie” (wyd. Biały Kruk), do którego napisała wstęp - ostrzega przed coraz większą ideologizacją polskich szkół, a co za tym idzie, także polskich dzieci.

 

„W dużej mierze do szkół wkracza dziś ideologia gender i LGBT, co jest ogromnym niebezpieczeństwem. Zupełnie odsunięto na bok zasady wynikające z chrześcijaństwa. Mówi się, że aby dziecko było szczęśliwe, to powinno korzystać z wszelkich przejawów wolności ze szczególnym uwzględnieniem jego życia seksualnego. Najbardziej gorszące i niszczące jest to, że chce się to wpajać dziecku już od najmłodszych lat, kiedy wchodzi ono w system przedszkolny i szkolny” - ostrzega Barbara Nowak.

 

„Mówi się, że jeżeli dziecko - a później dorosły - ma być szczęśliwe, to powinno korzystać z wszelkich przejawów wolności, a szczególnie z nastawieniem do jego życia seksualnego. I to co jest najbardziej gorszące i niszczące człowieka to pomysł, aby wpajać od najmłodszych lat – kiedy tylko dziecko znajduje się w systemie prawnym przedszkolno-szkolnym, żeby najmłodszym dzieciom mówić, że to co ich rodzice, to co ich dziadkowie uważają za ważne, tak naprawdę ważne nie jest" - podkreśla kurator.

 

Poddanym antydyskryminacyjnemu wychowaniu młodym ludziom wmawia się, że szalenie ważne jest to, aby skupili się na sobie, na własnym odczuwaniu przyjemności. „A najwłatwiej ją uzyskać zajmując się własną seksualnością. Jeżeli dziecko ją znajdzie – oni podają odpowiednie instrukcje – co jest miłe,  to powinien o te strefy zadbać i je stymulować. Równocześnie mówi się temu człowiekowi, że to co słyszy w domu – że jest kobieta i mężczyzna, oczywiste rzeczy – że to jest nieprawda. Czyli nie ma nic stałego, do czego mógłby się odnieść. To jest najpierw rozchwianie kompletne młodego człowieka" - zauważa kurator.

 

„Później podaje mu się informacje absolutnie sprzeczne z naturalnymi biegiem rzeczy. To jest powiedzenie dziecku, że nawet jeżeli wygląda na chłopca, to wcale nie musi się nim czuć. Że nie musi nim być! Zadają mu pytanie, czy nie czuje się kobietą. Czy nie posiada cech, które mu pokazują, że jest bardziej kobiecy i nie pasuje do modelu mężczyzny" - podkreśla.

 

Barbara Nowak wskazuje jak tradycyjny model rodziny ukazuje się w tym systemie jako źródło ucisku i patologii. „Tych patologii wymienia się mnóstwo: począwszy od przemocy męskiej nad kobietą, ale mówi się o alkoholliźmie, o różnego rodzaju uzależnieniach i całej tej niewoli. A ty człowieku pamiętaj – to co najważniejsze to twój dobrostan. Taka utworzona specjalnie na ten cel nowomowa, cała otoczka zmieniająca wszelkie pojęcia. Więc ty musisz zadbać o ten swój dobrostan. Wszystko co ci przeszkadza musisz usunąć. Idąc dalej tą myślą jest wyraźne wskazane, że jak będziesz większy, powinieneś eksperymentować (...) przecież musisz wiedzieć kim jesteś – więc ekperymentuj z każdym, kto ci się spodoba" - to mantra seksedukatorów.

 

„Może być to osoba starsza, może być to twój kolega, może być to twoja koleżanka. Musisz sprawdzić, kim jesteś, gdzie tą przyjemność największą będziesz posiadał. Więc jako ten człowiek masz po prostu zadbać tylko o siebie. I z całą pewnością nie możesz podważać tego, co było określane w tym momencie „patologią” - podkreśla.

 

Całą rozmowę z Barbarą Nowak można zobaczyć poniżej. Dowiecie się między innymi o tym, jak w szkołach uczy się skupiać dzieci na własnych przyjemnościach oraz jak się wpaja od najmłodszych lat niepewność płciową pytając na przykład chłopca w przedszkolu, czy nie czuje się dziewczynką… Ten "fenomen" dokładnie opisał także prof. Aleksander Nalaskowski w swej książce „Wielkie Zatrzymanie. Co się stało z ludźmi?”.

 

 

Źródło: bialykruk.pl

PR

Czytaj także:
DATA: 2020-07-03 14:14
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@ Precz z ZNP Bro jestem nauczycielką. Lubię swój zawód, ale miałam już taki kryzys ze miałam dość tego środowiska i chciałam się przekwalifikować. Wtedy przyszła myśl ze jeśli tacy jak ja będą zrezygnowali zostaną sami lewacy z ZNP... Conajmniej 2/3 nauczycieli nigdy nie powinno uczyć dzieci!!!
3 miesiące temu / Polka
 
Nie biadolić nam potrzeba,a działać
3 miesiące temu / mariola
 
Plują tutaj ma rząd. To rządy PO i PSL przyjmowały to dziadostwo. A kadry uczycielskie mamy takie jak pokazał słaetny strajk tych komunistycznych przebierańców za krowy. W 60 % trzeba by te uczycielki zwolinić. No wtwdy dopiero by się raban zrobił.
3 miesiące temu / Precz z ZNP Bro
 
Pani Barbaro hipokryzja mowic o tragedii gdy wchodzi seksualizacja do szkol.wy sie do tego przyczyniliscie .co wy partia rzadzaca zrobila aby zatrzymac ta szatanska ideologie ?krol w kraju a nic nie moze zrobic. szumnie wykrzykuja dzieci i rodziny bedziemy chronic.smiechu warte to jakis zart.zobaczy pani ze pis nie wypowie konwencji stambulskiej.omamiaja narod .czy pani zlozyla petycje za wypowiedzeniem konwencji jak my?niech was Pan pokarze za nasze dzieci.Kroluj nam Panie zawsze i wszedzie.
3 miesiące temu / Sara
 
Przecież programy szkolne przygotowuje państwo, państwo PiS.
3 miesiące temu / Ryś
 
Jak to. Rządzi PiS, i takie rzeczy?
3 miesiące temu / Ryś
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.